İnstagrammaxxing/Zengin ve Status Halosu

realantoniomontana

realantoniomontana

Deletedmember
Sizce instagrammaxxing yapan ve ayrıca popularitymaxxing yapan zengin/status Halosu veren birinin dating işlerinde şansı ne olabilir
(Çaktırmayın ve lifuel verin instagrammaxxing yaparak ve sokaklarda satış yapıp para kazanarak zengin/status Halosu veriyorum giydiklerimle deluzyonel falan değilim)
Fake bir baller havası
@chadlite yörük @StuntmanMike @heightpillgotme @Realowdym @Atsiz @1.60cm

• +1
Reactions: dexteri
Arabanın markası ne ?Araban yoksa statün de yok kardaş (Sadece OP cevap verecek ona göre yazıyorum zaten amk)

Arabanın markası ne ?Araban yoksa statün de yok kardaş (Sadece OP cevap verecek ona göre yazıyorum zaten amk)
Yani de yazdıklarımı bir gözden gecirseydin

Zaten zengin ve statün olursa dateing sikinde olmaz bu kafaylada ilerlersen blackpill falan ne sikimse zengin veya statüde elde emezsin benim düşüncem bu

Zaten zengin ve statün olursa dateing sikimde olmaz bu kafaylada ilerlersen blackpill falan ne sikimse zengin veya statüde elde emezsin benim düşüncem bu
Anlamadım kanka aciklasana detaylı bir

Nasıl detaylı derken

Şöyle kısaca geçiyorum zenginsen paran var istediğini yaparsın bu sikimsonik siteden çıkıp pill işini siktir edip çalışmazsanda (çalışma ticaret değil) zengin olamazsın bu kadar

Zaten zengin ve statün olursa dateing sikinde olmaz bu kafaylada ilerlersen blackpill falan ne sikimse zengin veya statüde elde emezsin benim düşüncem bu
Blackpill mentalitesinde ilerlemiyorum bro başarıya odaklandım kickboks,internet ve sokak ticareti,çevre genişletme falan

Şöyle kısaca geçiyorum zenginsen paran var istediğini yaparsın bu sikimsonik siteden çıkıp pill işini siktir edip çalışmazsanda (çalışma ticaret değil) zengin olamazsın bu kadar
Kanka emin ol günlük paralar kazaniyorum

O günlük kazandığın 1 1.5k işine yaramaz

Ve olumlamayi da sevmem siktir ederim para kazanmak için elimden geleni yapıyorum inrernet ve sokak ticareti,iş görüşmeleri falan

Ve olumlamayi da sevmem siktir ederim para kazanmak için elimden geleni yapıyorum inrernet ve sokak ticareti,iş görüşmeleri falan
Okumayıp kendini geliştirmeyip ne yapmayı planlıyorsun mesela iş görüşmesi derken adama ne diyorsun

Okumayıp kendini geliştirmeyip ne yapmayı planlıyorsun mesela iş görüşmesi derken adama ne diyorsun
Kendimi geliştirdim diyorum

@Angutoid canımın içi o hasta haliyle düşüncesini söylesin eğitim konusunda mantıklı düşünüyor

• +1
Reactions: Angutoid
Yksmaxxing ve heightmaxxing yapıyom. Birincilik gelirse üstün diksiyonumla, MTN+ yüzümle, gelecekteki 185 boyumla halo effect yapıp popularitymaxxing tamamlanmış olucak. İnternetten para kazanma ile moneymaxxing yapıcam yks sonrasında.

Attachments

• 3481512_richard-richard-ramirez.gif
    3481512_richard-richard-ramirez.gif
    2 MB · Views: 0
Yksmaxxing ve heightmaxxing yapıyom. Birincilik gelirse üstün diksiyonumla, MTN+ yüzümle, gelecekteki 185 boyumla halo effect yapıp popularitymaxxing tamamlanmış olucak. İnternetten para kazanma ile moneymaxxing yapıcam yks sonrasında.
Napiyon heightmaxxing

heightmaxxing Ne yapıyon hgh falan mı vitaminler cart curt mu

Heightmaxxing nasıl yapıyorsun bra boy 174 bi 175 bi 177 olamadik yasin kaç ayrıca sokak ve internet ticareti yaparak popularitymaxxing yapıyorum,arkadaş çevrem kayıp tipim strong mtn-low htn,arkadaş çevrem falan da geniş oturduğum semtte tek boydan kaybediyoruz
@Victrix Parthia

@Angutoid canımın içi o hasta haliyle düşüncesini söylesin eğitim konusunda mantıklı düşünüyor
Eren montana 3 gunluk cirosunu paslasin vereyim infolari

• Love it
Reactions: Deleted member 51098
oa 3 reply sakin aq. Yarın aromasin alcam eczane dolaşıp. Fiyat götüme girmezse tabi. Kolay bulunuyo mu bilmiyom bakıncam. Arjinin-Sitrülin, magnezyum, çinko, d3 k2, kalsiyum, protein basıyom.

oa 3 reply sakin aq. Yarın aromasin alcam eczane dolaşıp. Fiyat götüme girmezse tabi. Kolay bulunuyo mu bilmiyom bakıncam. Arjinin-Sitrülin, magnezyum, çinko, d3 k2, kalsiyum, protein basıyom.
Kanka yaş 18 boy 174 bir umut var mı?

Plaklar derken bileklerine mi baktırdın bide aromasin tek kullanmak hghsız vesayre faydadan çok zarar olmaz mı

birkaç ay sonra paylaşıcak mısın ilerlemeni? ben cope olduğunu düşündüğüm için daha fazla para harcamadım

Plaklar derken bileklerine mi baktırdın bide aromasin tek kullanmak hghsız vesayre faydadan çok zarar olmaz mı
Plaklara orospu çocuğu pediatri bakmadı, erkek çocukları asıl boylarına 16 yaşında ulaşmış oluyor, 15 yaş ve altına bakıyoruz, sonrasına çekmiyoruz dedi. son iki senede 4 santim falan uzadım. Aromasin alsam da düşük dozda az sıklıkta başlarım knk. Bende bi de jinokomasti var bok gibi mevzu. Östrojeni genel yaşamım için düşürmeyi istiyorum. Amk şey diyorum. Bende hafif duruş bozukluğu var skolyoz şüphem var. Aynı zamanda sol dizim uzun süredir ağrıyo. Ortopediye gitsem röntgen falan çekseler plaklar anlaşılır mı oralardan.

• +1
Reactions: Deleted member 51098
Plaklara orospu çocuğu pediatri bakmadı, erkek çocukları asıl boylarına 16 yaşında ulaşmış oluyor, 15 yaş ve altına bakıyoruz, sonrasına çekmiyoruz dedi. son iki senede 4 santim falan uzadım. Aromasin alsam da düşük dozda az sıklıkta başlarım knk. Bende bi de jinokomasti var bok gibi mevzu. Östrojeni genel yaşamım için düşürmeyi istiyorum. Amk şey diyorum. Bende hafif duruş bozukluğu var skolyoz şüphem var. Aynı zamanda sol dizim uzun süredir ağrıyo. Ortopediye gitsem röntgen falan çekseler plaklar anlaşılır mı oralardan.
Anlaşılır muhtemelende dizin ağrıyo diyip kas gevşetici verip göderedebilirler aromasin konusundada ortojenin yüksekse haklısın

Duruş bozukluğu varsa düzeltirsen gelir 1cm de olsa kârdır

Anlaşılır muhtemelende dizin ağrıyo diyip kas gevşetici verip göderedebilirler aromasin konusundada ortojenin yüksekse haklısın
knk dizim 2 yıldır ağrıyo desem. Osteoartrit falan var sanırım. Sikik ebeveynlerime söylediğimde asla siklemediler.

@Victrix Parthia ne güzel 185'sin amk ben 173,5-174um 185 olsaydım gymmaxx yapıp hakkını verirdim

@Victrix Parthia ne güzel 185'sin amk ben 173,5-174um 185 olsaydım gymmaxx yapıp hakkını verirdim
Bu siktimin toplumu özgüven falan bırakmadı bende özele baksana @Victrix Parthia

yok amk 185 değilim hedefim 185. 180im ben.
Kanka valla şöyle 173,5-174üm keşke senin gibi 180 olsaydım popularitymaxxing-facemaxxing yapıp hakkını verirdim Allah herşeyden vermiş boydan kismis aq

Kanka valla şöyle 173,5-174üm keşke senin gibi 180 olsaydım popularitymaxxing-facemaxxing yapıp hakkını verirdim Allah herşeyden vermiş boydan kismis aq
@Victrix Parthia sence boy uzatan ayakkabı almalıyım?

@Victrix Parthia sence boy uzatan ayakkabı almalıyım?
Dediğim gibi senin boyunda olmak için herşeyimi verirdim amk valla bana kalırsa 174 değilde 180 mükemmel bir boy,gymmax yapsan yakışır

Kanka bence sen babana göre çok iyi uzamışsın sevinmen lazım dahada kısa olabilirdin benim babam 181 ben 173 üm aq

Users who are viewing this thread

Back