Jakie macie plany na święta?

Divineincel

Divineincel

They don’t sleep on the beach anymore
Joined
Nov 16, 2025
Posts
5,068
Reputation
7,586
Ja mam tylko poniedziałek wolny, a kiedyś miałem od czwartku do wtorku😢
 
Ja mam tylko poniedziałek wolny, a kiedyś miałem od czwartku do wtorku😢
Planuje pojechać z mamą do Wrocławia a potem do mojej rodziny w poniedziałek na święta. Ewentualnie wyjść w moim rodzinnym mieście ze znajomymi na jakiś urbex jak znajdziemy.
 
  • +1
Reactions: Divineincel
Planuje pojechać z mamą do Wrocławia a potem do mojej rodziny w poniedziałek na święta. Ewentualnie wyjść w moim rodzinnym mieście ze znajomymi na jakiś urbex jak znajdziemy.
Ja sobie pojadę pochodzić po narwiańskim parku narodowym
 
Ja sobie pojadę pochodzić po narwiańskim parku narodowym
Spoko jest ten park tylko jak ja tam byłem policja mnie zatrzymała bo kilka kilometrów dalej byla jakaś ustawka kibicowska kilkanaście kilometrów dale XDD
 
  • JFL
Reactions: Divineincel
Spoko jest ten park tylko jak ja tam byłem policja mnie zatrzymała bo kilka kilometrów dalej byla jakaś ustawka kibicowska kilkanaście kilometrów dale XDD
Ja nigdy nie byłem, to sobie zwiedzę. To blisko Białegostoku akurat
 

Similar threads

Gomez
Replies
14
Views
110
JoeyMaxxedout
JoeyMaxxedout
H
Replies
7
Views
134
maxillalesschud
M
ezet
Replies
8
Views
109
cooldudewithasword
cooldudewithasword
Divineincel
Replies
12
Views
147
truep0lishguy
T

Users who are viewing this thread

Back
Top