Kedi Sevgisi

E

eneskarduya

Bronze
Beyler bir şey farkettim sizinde fikirlerinizi almak istiyorum. Bu gerçekten çok kedi seven ve çok kediperest olan ne kadar erkek ve kız gördüysem yemın ederım hepsının bır pıskolojık sorunu sapkın salak sacma ideolojileri ve idealleri oluyor amk. Gerçekten bak hiç şaşmaz ama sanal + reel kaç tane kediperest gördüysem en az itperestler kadar aptal ve ucube oluyorlar amk. Sizin fikirleriniz nedir?

• +1
Reactions: ALP
yemın ederım kedilerden tiksiniyorum artık bu tür insanlar yüzünden amk

• JFL
Reactions: ALP
Chad artığı
Hacı chad artığı bile değiller. Yani tek tük iliskileri olmalarına rağmen genelinin hepsinin bir travması oluyor ve baya utangac ve cekıngenler aq. Yemın ederım kediperest bir cocuk ile reelde konusuyordum bir başladı susmadı bilmem şurda bana şu oldu bılmem bu oldu. Hepside genelde türkçü milliyetçi ırkcı oluyorlar amk. (Kürtler Araplar Siyahiler dışında ırkcılık yapmıyorlar bu arada). Gerçekten kediyle haşır neşir olan insanlardan uzak durucaksın amk

kediperest olmayan kız mı var

kediperest olmayan kız mı var
Hacı bak hayır kedileri herkes sever. Sorun şu kediperestlikten kastım galerisinde 100 ayrı kedi fotoğrafı olan 5 ayrı kedi beslemiş kedilere bağımlı ve sosyal medyalarındaki pplere bile kedi koyup whatsapta kedi stickeri kullanan erkek ve kadınlardan söz ediyorum aq. İnan bir gün biri gelsin bu şekilde dediğimi anlarsın

Hacı bak hayır kedileri herkes sever. Sorun şu kediperestlikten kastım galerisinde 100 ayrı kedi fotoğrafı olan 5 ayrı kedi beslemiş kedilere bağımlı ve sosyal medyalarındaki pplere bile kedi koyup whatsapta kedi stickeri kullanan erkek ve kadınlardan söz ediyorum aq. İnan bir gün biri gelsin bu şekilde dediğimi anlarsın
Hadi bunu yapan kiz olabilir de bunu yapan erkek mi var amk varsa net femboydur

Hadi bunu yapan kiz olabilir de bunu yapan erkek mi var amk varsa net femboydur
Hacı sosyal medyadada cok gordum reeldede gordum ınan bana hepsı aynı amk Sanki fabrikadan sayıyla basıyorlar orosbu cocuklarını. Hepsi genelde Türkçü + Irkçı oluyorlar amk.

Vay be ne marjinal bir "bireysin" sen öyle.

Acı olan şu ki o tüy yumakları kadar değer verilmeyen bir orospu evladısın ki burada analiz kasıyorsun.

• +1
  • JFL
  • Woah
Reactions: Lixen, turkishfella, Deleted member 71466 and 2 others

Acı olan şu ki o tüy yumakları kadar değer verilmeyen bir orospu evladısın ki burada analiz kasıyorsun.
Ilgi arama lan orosbu evladi. Bu amina kodugumun ülkesinde bir sokak köpeği kadar bile değerimiz yok. Aptal saptan şeyler yazacağına oku sıktır git. Aksi takdirde ananın am kıllarını cımbızla alırım orosbunun oğlu

Bu arada kimsenin hayvan sevmesinde sorun yok . Her şeyin bir ölçüsü var fakat sen daha okuduğunu anlamayan Nihal Ats*zci bir orosbu evladi olduğun için muhtemelen seninde yolda gördüğün her kedinin karşısında saygı duruşuna geçmen normal. Rezil köpek🤣🫵

Dayı kaç yaşında adamsın abim sayılırsın da neden gelenin geçenin ailesine hakaret ediyorsun aq

Dayı kaç yaşında adamsın abim sayılırsın da neden gelenin geçenin ailesine hakaret ediyorsun aq
Kanka analizlerimi doğruluyor;D. Muhtemelen 30 yaşlarında kedi babasi bir yaratik. Yarı Hitit yarı rum kanı taşıyan devşirme orosbu evladi birde biosuna etnikleri öldür yazmış . Demek ki analizlerim doğruymuş

Ilgi arama lan orosbu evladi. Bu amina kodugumun ülkesinde bir sokak köpeği kadar bile değerimiz yok. Aptal saptan şeyler yazacağına oku sıktır git. Aksi takdirde ananın am kıllarını cımbızla alırım orosbunun oğlu
Senin değerin yok, muhtemelen annen ve baban bile seni sevmiyor.

Bugün ölsen kimin sikinde olursun? siktir git öldür kendini böcek.

Senin değerin yok, muhtemelen annen ve baban bile seni sevmiyor.

Bugün ölsen kimin sikinde olursun? siktir git öldür kendini böcek.
He orosbu evladı bu kelimeleri favorine mi ekledin kedi babası? 30 yasında sabahın 5inde forumda ilgi arıyor liseli karılar gibi. Senın o evıne modemı ceken şirketin amına koyayım

He orosbu evladı bu kelimeleri favorine mi ekledin kedi babası? 30 yasında sabahın 5inde forumda ilgi arıyor liseli karılar gibi. Senın o evıne modemı ceken şirketin amına koyayım
Fukara etnik piçi, hesabını silip forumu terk etmen için 1 hafta mühlet.

Sen burada özgüven bulup bunları yazıyorsun bizde hakkında hiç bir şeyi toplamayacağız senin ananı sikmeyeceğiz öyle mi?

Dediğim gibi ya babanla görüşüp ben özür dileteceğim yada sen özür dileyeceksin.

Fukara etnik piçi, hesabını silip forumu terk etmen için 1 hafta mühlet.

Sen burada özgüven bulup bunları yazıyorsun bizde hakkında hiç bir şeyi toplamayacağız senin ananı sikmeyeceğiz öyle mi?

Dediğim gibi ya babanla görüşüp ben özür dileteceğim yada sen özür dileyeceksin.
DF.EF:E:WE::g:weF:wqeF:wEQG:qWEG: Götümle güldüm orosbunun oğlu seni.

Reel hayatta karşıma cıksan dedıklerımde gerı adım atmam bu arada ki üsteki dediklerimi cok güzel ispatladın kedi babası. Sen şimdi kediyi geceleri yorganla yatırıyorsundur anan ekmek al dese gitmezsin orosbu evladı F.dsF:F:ER:E.FGEw:rF:RG.

DF.EF:E:WE::g:weF:wqeF:wEQG:qWEG: Götümle güldüm orosbunun oğlu seni.

Reel hayatta karşıma cıksan dedıklerımde gerı adım atmam bu arada ki üsteki dediklerimi cok güzel ispatladın kedi babası. Sen şimdi kediyi geceleri yorganla yatırıyorsundur anan ekmek al dese gitmezsin orosbu evladı F.dsF:F:ER:E.FGEw:rF:RG.
Hala anonim olduğunu sanıyor zavallı kürt orospu evladı.

1 hafta mühlet veriyorum sana, hakkında gerekli her şeyi topladım.

Nasıl örgütçü twitter hesaplarını takipleyip, burada nihal atsızın manevi değerine sövüyorsun seninde ananı ben sikecekmişim demekki.

Nasıl örgütçü twitter hesaplarını takipleyip, burada nihal atsızın manevi değerine sövüyorsun seninde ananı ben sikecekmişim demekki.
Nihal Atsızını sikeyim anırta çağırta orosbununun cocugu. Hele ki bir bilgilerimi buraya atma veya babamı arama o zaman ananın ağzına çatal kaşığı ile vuracağım bok torbası seni. Türkçü kudurtmakta üstüme yok aq:D O 1 haftayıda dolu dolu sana soverek geçireceğim

"Hakkında gerekli her şeyi topladım" Yaşından başından utan amk f::wfw::wqdF:w. 30 yasında herifin düştüğü vaziyete bak dolabı sırtladım aq. siMİTçi herhalde bu orosbu evladıda. Twitterda hakan fidanın sikinin durusundan bile 20 ayrı teori çıkaran bir orosbu evladı oldugunu sımdı anladım

Nihal Atsızını sikeyim anırta çağırta orosbununun cocugu. Hele ki bir bilgilerimi buraya atma veya babamı arama o zaman ananın ağzına çatal kaşığı ile vuracağım bok torbası seni. Türkçü kudurtmakta üstüme yok aq:D O 1 haftayıda dolu dolu sana soverek geçireceğim
Güzel güzel, senin gibi bir ucuz işci k*rtü aynı rojdaları siktiğim gibi sikeceğim.

Yarın ilk işim başsavcılığa gidip türkiye temsilciliği olan META ve X şirketlerinden terör propagandası yapan sosyal medyalarda "eneskarduya" rumuzlu örgütçü k*rtün bilgilerini talep etmek olacak.

Güzel güzel, senin gibi bir ucuz işci k*rtü aynı rojdaları siktiğim gibi sikeceğim.

Yarın ilk işim başsavcılığa gidip türkiye temsilciliği olan META ve X şirketlerinden terör propagandası yapan sosyal medyalarda "eneskarduya" rumuzlu örgütçü k*rtün bilgilerini talep etmek olacak.
Şu düştüğün vaziyete bak. Yarında adliyeye gideceğin yok it gibi sabahın 7sinde işe gideceksin orosbu cocugu :fDF.WEF:WERg:EQRw:F:R. Twitter hesabımdada hiçbir örgütcü ile işim yok. Teror propagandasıda yapmadım ki apoculuklada alakam yok. Ama sen harbi geri kafalı ezik bir avelin tekisin.

Şu düştüğün vaziyete bak. Yarında adliyeye gideceğin yok it gibi sabahın 7sinde işe gideceksin orosbu cocugu :fDF.WEF:WERg:EQRw:F:R. Twitter hesabımdada hiçbir örgütcü ile işim yok. Teror propagandasıda yapmadım ki apoculuklada alakam yok. Ama sen harbi geri kafalı ezik bir avelin tekisin.

Benim ne paralar kazandığımı bu forumda bilen bir kaç kişi var.

Dediklerim sadece senin kimliğini tespit etmek için olacak. Suç teşkil eden her durumu SS aldım.

Sadece ihtiyacım senin saklandığın o barakayı tespit etmek. Hayatını sikeceğim senin haberin yok, ne o eğitimsiz baban seni kurtaracak ne de çocuk gelin o orospu anan kurtaracak.

Dediklerim sadece senin kimliğini tespit etmek için olacak. Suç teşkil eden her durumu SS aldım.

Sadece ihtiyacım senin saklandığın o barakayı tespit etmek. Hayatını sikeceğim senin haberin yok, ne o eğitimsiz baban seni kurtaracak ne de çocuk gelin o orospu anan kurtaracak.
Senin ben pazar günleri ananla sikişmek ıcın can atan o memur babanın amına koyayım. Suç teşkil eden ssleri dürbük ananın amına sok benı gerçekten kendın gibi salak mı sandına aq:D? Adliyede görüşürüz brocum.

Bu arada senin vpn ile beleşe kullandıgın o panele gidip Enes Karduya yazacak kadar gerizekalı oldugunu tahmın ettım ondan suphen olmasın ama üzgünüm ki Soyadım Karduya değil beyinsiz. O kadar cahilsin ki Karduya neresi onu bile bilmiyorsun birde burada millete entelektüelik kasıyorsun. Cocugun bile senden utanır aq

Senin ben pazar günleri ananla sikişmek ıcın can atan o memur babanın amına koyayım. Suç teşkil eden ssleri dürbük ananın amına sok benı gerçekten kendın gibi salak mı sandına aq:D? Adliyede görüşürüz brocum.

Bu sana verdiğim son prim, ya yarın ya yarından da yakın seni yaşadığın o kerpiç evden aldıracağım.

Siz örgütçü k*rtlerin anasını hem sokaklarda hem sosyal medyada sikiyorum, neyle karşı karşıya olduğun hakkında hiç bir fikrin yok.

İşin özü şu, kullandığın vpn veya WARP uygulamaları senin kimliğinin tespit edilmesini önlemeyecek.

Dusunsenize buradan birisi sizi dava ediyor mahkemeye cikiyorsunuz belgede org'un adi geciyor hakime durumu izah ediyorsunuz ssleri gosteriyorsunuz erenin bonekingin yazilarini gosteriyorsunuz falan ne kadar komik olurdu

• JFL
Reactions: Deleted member 71466 and turbomanlet7
Bu sana verdiğim son prim, ya yarın ya yarından da yakın seni yaşadığın o kerpiç evden aldıracağım.

Siz örgütçü k*rtlerin anasını hem sokaklarda hem sosyal medyada sikiyorum, neyle karşı karşıya olduğun hakkında hiç bir fikrin yok.

İşin özü şu, kullandığın vpn veya WARP uygulamaları senin kimliğinin tespit edilmesini önlemeyecek.
Örgütçü Kürt diyor ulan Örgütçü olsam bile sana karşı cekınmem rezil köpek.

30 yaşında adamın uğraştığı işlere bak kıpkırmızı kesildik aq.

:.:f.FG.erG:F.WEF:WER rezil rüsva orosbu cocugu.

Attachments

• maxresdefault.jpg
    maxresdefault.jpg
    83.9 KB · Views: 0
Dusunsenize buradan birisi sizi dava ediyor mahkemeye cikiyorsunuz belgede org'un adi geciyor hakime durumu izah ediyorsunuz ssleri gosteriyorsunuz erenin bonekingin yazilarini gosteriyorsunuz falan ne kadar komik olurdu
MDSNDKKDNWJCNDKSKFNEKSNFJEKZNFNEJDNDNSNFNEJENFNDNDNRENFNRNSNFNEJEJFNEJDJRJEJDNRNENENFENENEDNFDJDJFHRHRHRHERHJFEJDJEJJEFJJREJFJEJDJFJRJR

Kanka blöfmaxxing yapıyorda herkesı kendı gıbı zekasız sanıyor. Muhtemelen panele enes karduya yazdı salak

Boneking insta isteyen dm

Oğlum kahkaha attim amk

Sagol gece gece güldürdün

Örgütçü Kürt diyor ulan Örgütçü olsam bile sana karşı cekınmem rezil köpek.

30 yaşında adamın uğraştığı işlere bak kıpkırmızı kesildik aq.

:.:f.FG.erG:F.WEF:WER rezil rüsva orosbu cocugu.
Çok savunmasızsın, "eneskarduya" rumuzlu instagram ve x hesapların sana ait.

Burada yazdığın her şey o hesapların kimliğinin tespit edilmesini sağlayacak.

Kolay gelsin. Ama sen bu şekil en fazla 10 yaşına yeni basmıs amca oglunu korkutursun bilgine. Neyse yazma adliyede gorusuruz.

Meta ve Elon musk ağabey sana sinek boku bile vermez boşuna uğraşma

• JFL
Reactions: eneskarduya and turbomanlet7
FF.ERF:ew:rF:weR:eg:. Kac sefer kardeşinin bayram harclıgına coktu bu şekil düşünmekten kafayı yıyecegım. Harbıden çok aptal amk

Herif en üstte yazdıklarımı dibine kadar kanıtladı hak ehli thread oldu valla.

Kolay gelsin. Ama sen bu şekil en fazla 10 yaşına yeni basmıs amca oglunu korkutursun bilgine. Neyse yazma adliyede gorusuruz.
Yıllardır kullandığın instagram hesabını sakın ola kapatma " mafia 2 delisi" enes :lul:

İbreti alem olsun diye seni bulup ananı siktiğim gün forumda konu açacağım.

"Eneskarduya" neden X hesabında yazdığın mentleri sildin?

Yıllardır kullandığın instagram hesabını sakın ola kapatma " mafia 2 delisi" enes :lul:

İbreti alem olsun diye seni bulup ananı siktiğim gün forumda konu açacağım.
Mafia 2 Enjoyer oldugumuz doğrudur kardeş sorun goremedım? Sen çoraplarını cıkarmadan asgari ücreetini bayıldıgın 30 yaslarındaki eskortu bıle sıkemezsın amına kodugumun evladı toz ol karşımdan!

"Eneskarduya" neden X hesabında yazdığın mentleri sildin?
Repliesi okuduysan Hint-Avrupa hakkında uzun zaman once yazdıgım seylerı okumussundur. İçinde hatalı bilgiler vardı o yüzden sildim. Takipçileride Takip ettiklerimide tek tek okur musun canım?

Senin elini ayağını yerden keseceğim k*rt orospu çocuğu rahat ol.

Şimdiden başlamışsın altına sıçmaya seyret film daha yeni başlıyor. :ROFLMAO:

Senin elini ayağını yerden keseceğim k*rt orospu çocuğu rahat ol.

Şimdiden başlamışsın altına sıçmaya seyret film daha yeni başlıyor. :ROFLMAO:
He kanka elim ayağım dolandı.

Şu şekil dolaşıyorum amk fD:f:ewF:WEf:
1719432686112

dediğim gibi taraf değilim dostum eğer arkadaşın dediği gibi "türk düşmanlığı vs" yaptıysan (varsayım) verir ve olay belki kamu davasına dönüşür. en kötüsü bir kaç gün nezaharette polislerden hoş muamele ile karşılanmazsın.
Nihal Atsızı götünden sikmek Türk düşmanlığı mı aq?

yazdığımı nerenle okuyorsun kanka sen?
He reis bu arada nefret suçu ve örgütlerle itham etmeyi polisler nasıl karşılıyor? Şu beyinsiz ucubeye anlatırsın.

meta log mu vermiyor :lul::lul:

View attachment 3000832

https://transparency.meta.com/reports/government-data-requests/country/TR/ devletin istedikten sonra alamıyacağı şey yok bu arada taraf değilim telegram,icq desen hadi diyeceğiz protonmail vs bile devlet istediği halde sike sike log veriyor boktan meta mı vermiyecek o kayıt olurken okumadan evet dediğiniz anlaşmalarla bunlardan hepsi yazıyor
Analiz geldi,
Oncelikle meta devlete log vermiyor demedim looksmaxx kullanicisi bir deliye log vermez dedim okuduğunu anlasaydin keşke

Ayrıca gerekli önlemleri alırsan verdiği log da bi sikime yaramaz ornekleri var

benim demek istediğim arkadaşın dediği adliyeye gideceğim vs. işte örgütçü olmaktan suçluyacam ss aldım bunları işin içine katarsak verir. ayrıca gerekli önlemlerin aldınğını sanımyorum looksmax forum clearnet vds vpn falan diyorsan cope yine bulunuyor siber çöp falan dedikde o kadar değil.
İyi de örgütçü oldugumu kanıtlayacak kanıtı bile yok ki:D? Ayrı olarak SSler Adliyede kanıt olarak bile kabul edılmıyor bu herif harbıden ağır avel cıktı aq. Rezil etti kendını sadece.

Users who are viewing this thread

Back