Kedi Sevgisi

benim demek istediğim arkadaşın dediği adliyeye gideceğim vs. işte örgütçü olmaktan suçluyacam ss aldım bunları işin içine katarsak verir. ayrıca gerekli önlemlerin aldınğını sanımyorum looksmax forum clearnet vds vpn falan diyorsan cope yine bulunuyor siber çöp falan dedikde o kadar değil.
Ya kimsenin kimseyle ugrastigi yok adamlar twde merkezden bilimum değerlere hakaret ediyorlar kimse siklemiyor anca sağ köşede 1 hafta durman lazım o zaman duruma göre belki operasyon çekerler korkmayın lan bu kadar

• +1
Reactions: maarda
Ya kimsenin kimseyle ugrastigi yok adamlar twde merkezden bilimum değerlere hakaret ediyorlar kimse siklemiyor anca sağ köşede 1 hafta durman lazım o zaman duruma göre belki operasyon çekerler korkmayın lan bu kadar
Kanka kimsenin korktugu yok bu atsız eniği kendını cok kötü bir konuma düşürdü sadece. 3 saatir kahkaha atarken ekrana baş parmagını bastıra bastıra yazmasından mı korkucam aq?

olay mahkeme salonuna gitse enese bi sikim olmaz adam normal birşey yazmış atsız direkt "orospu evladı" diye cevap vermiş amk

• JFL
Reactions: chadmanlet04
olay mahkeme salonuna gitse enese bi sikim olmaz adam normal birşey yazmış atsız direkt "orospu evladı" diye cevap vermiş amk
Giderse gitsin aq. Acaba herkesı okul harclıgına coktugu kardeşi gibi mi zanneti bu rezil köpek? Azıcık erkekse yüreği varsa o adliyeye yarın gıder. Aksi takdirde rezil oldugu yetmedıgı gıbı birde rüsva olacak.

‘Aynen kanka bende looksmaxx yapıyorum evet kendimi geliştiriyorum falan’ @turbomanlet7

ne kadar boş ve rezil tiplersiniz.

• +1
Reactions: elemanzelvadre, Heatmiser and maarda
Ppdeki kiz max mtn petek falan koy
4151871 IMG 1027

• JFL
Reactions: Deleted member 71466
Kanka ben adam akıllı bir şey tartışmak için açtım ama atsız threadi sikti
kedi mevzusuna gelirsek...

şahsen bende kedi besliyorum. şahsen zihinsel olarak aşırı problemli bir birey değilim.

IMG 20230816 173341 1

• Love it
  • JFL
Reactions: maximum cope31, Deleted member 71466 and maarda
kedi mevzusuna gelirsek...

şahsen bende kedi besliyorum. şahsen zihinsel olarak aşırı problemli bir birey değilim.

View attachment 3001004
Bro kedi beslemekten ziyade böyle kediye oğlum kızım gibi babalık annelik edecek kadar aşırıya kaçan insanlar için kastettim

‘Aynen kanka bende looksmaxx yapıyorum evet kendimi geliştiriyorum falan’ @turbomanlet7
Sana yaşattığım 2 saatlik karın ağrısı icin özür dilerim bu arada

• JFL
amına koyduğumun salakları 2 sayfa boyunca birbirini yemiş bizim millet adam olmaz

20231028 164946
vs yi şu şekil izledim

• JFL
Bro kedi beslemekten ziyade böyle kediye oğlum kızım gibi babalık annelik edecek kadar aşırıya kaçan insanlar için kastettim
genelde sekmez çoğu low iq asosyal beyinsiz inanılmaz sinir bozucu oluyorlar

• +1
Reactions: eneskarduya
Vay be ne marjinal bir "bireysin" sen öyle.

Acı olan şu ki o tüy yumakları kadar değer verilmeyen bir orospu evladısın ki burada analiz kasıyorsun.
keditapar confirmed.

tum o ben sert adamim kolpalarinin ardinda keditapar ezik bir adam var o.çe seni.

• JFL
Reactions: eneskarduya
keditapar confirmed.

tum o ben sert adamim kolpalarinin ardinda keditapar ezik bir adam var o.çe seni.
Herif doğrudan yazdıklarımı kanıtladı aq

• +1
Reactions: maximum cope31

Users who are viewing this thread

Back