Kekomaxxing çok overrated

maarda

maarda

Solstice
Ben şaka yapiyoz saniyodum ciddiymissiniz aq

Tüm arketipler genellikle spesifik türdeki kızlara hitap eder ve kekolar kürtlere yada varoş tiplere hitap ediyor,ben şahsen öyle tipleri istemem.

Ha istisna olarak maço sevdiği için kekolarla olan güzel kızlara rastlayabilirsiniz ama bunun bize denk gelmeyeceğine çok eminim amk

• +1
  • JFL
Reactions: microsoft, SecularIslamist, NZb6Air and 2 others
He ltn falansan son çare olarak denersin

• +1
  • JFL
Reactions: microsoft and Mr2chef
Ltn ve esmersen kekomaxxx.
Kekomaxxxx varoş ve düşük zekalı kızlara hitab ediyor(%80i böyle zaten)

• +1
  • JFL
Reactions: microsoft, MOGGERWINSS, Deleted member 86644 and 1 other person
Ltn ve esmersen kekomaxxx.
Kekomaxxxx varoş ve düşük zekalı kızlara hitab ediyor(%80i böyle zaten)
Ben yanımda pazardan aldığı 5 liralık taytı giyen amı balık kokan varoş istemiyorum kardeşim!!!!

• JFL
Reactions: microsoft, SecularIslamist, Deleted member 42111 and 1 other person
Ben yanımda pazardan aldığı 5 liralık taytı giyen amı balık kokan varoş istemiyorum kardeşim!!!!
Sana bakanı sikeyim zaten orospu evladi

• JFL
Reactions: microsoft
Gaz maskesi ve kondom takarak sikebilirsin.
Ama tabiki techizatsız travma yaratır.
Düşün işte bu ülkenin erkekleri çaresizlikten kekomaxxxing yapıp amı balık kokan karıları sikmeye çalışıyor.

Bu arada amın balık kokması harbi harbi sıkıntı

• JFL
Reactions: microsoft and maarda
Sana bakanı sikeyim zaten orospu evladi
Aminakodumun çirkin yaratığı git kekomaxx yap belki yarrağıma benzeyen o yüzünle varoş sikebilirsin

• JFL
Aminakodumun çirkin yaratığı git kekomaxx yap belki yarrağıma benzeyen o yüzünle varoş sikebilirsin
Yüzümü görsen İskandinav tanrısı sanırsın aptal piç, herkesi kendin gibi boktenli mi sanıyorsun orospu çocuğu

• JFL
Reactions: microsoft, chadmanlet04, maarda and 1 other person
Kekomaxx orospu karılarda işe yarıyor geçen gün skate parkta bsisiklet sürüyorduk sik kafalı 15 yaşında eleman eline bandaj takmış elim yara olmasa sizi sikerim falan diyordu pek siklemedim bi baktım arkada htb karının götünü avuçluyor :lul:

• JFL
Yüzümü görsen İskandinav tanrısı sanırsın aptal piç, herkesi kendin gibi boktenli mi sanıyorsun orospu çocuğu
Pm den atsana

• JFL
İskandinav tanrısı
Yav aminakodumun anadolusu doxlasak 11 nesil yozgatlı çıkacaksın yazdığın şeye bak
Funny GIF

• JFL
Beyazız sarr 🇮🇳🇮🇳🇧🇩🇧🇩🤝🏾🤝🏾

• JFL
IMG 1594

• JFL
Yav aminakodumun anadolusu doxlasak 11 nesil yozgatlı çıkacaksın yazdığın şeye bak
Funny GIF
annem rus piç sence boktenli olmam mümkün mü

• JFL
annem rus piç sence boktenli olmam mümkün mü
Annen rus baban türk sende burdasın hmm...

1.Annen subhuman geomaxxlemek zorunda kaldı
2.Annen gençliğinde yarraktan yarraga atlayan bi orospu baban da gavat

• JFL
Reactions: microsoft and Deleted member 42111
Annen rus baban türk sende burdasın hmm...

1.Annen subhuman geomaxxlemek zorunda kaldı
2.Annen gençliğinde yarraktan yarraga atlayan bi orospu baban da gavat
Otur evladım sıfır, sizin gibi bok tenlilerle dalga geçmeye geldim

• JFL
Dairesi the SubForum.

Gene başladınız.

• JFL
Ben şaka yapiyoz saniyodum ciddiymissiniz aq

Tüm arketipler genellikle spesifik türdeki kızlara hitap eder ve kekolar kürtlere yada varoş tiplere hitap ediyor,ben şahsen öyle tipleri istemem.

Ha istisna olarak maço sevdiği için kekolarla olan güzel kızlara rastlayabilirsiniz ama bunun bize denk gelmeyeceğine çok eminim amk
calistigim yere gelen kekolarin sevgililerini gorsen varya çok fenalar

• JFL
Otur evladım sıfır, sizin gibi bok tenlilerle dalga geçmeye geldim
Fabrika da 7-9 mesaisine devam mı ?
Siktir git konuyu saptırma illa köpek gibi benle tartışmak istiyorsan git özelden falan yaz sal threadı
Screenshot 20240816 141853

• JFL
Reactions: microsoft and mesocephalicmogger
calistigim yere gelen kekolarin sevgililerini gorsen varya çok fenalar
Kanka onlar elit level kekolar olabilir,bazen olayın içine statü de giriyor genelde kekolar ortamda en baskın ve agresif elemanlar olur buda statü kazandırıyor

• JFL
Kanka onlar elit level kekolar olabilir,bazen olayın içine statü de giriyor genelde kekolar ortamda en baskın ve agresif elemanlar olur buda statü kazandırıyor
Doğru diyon elit keko çogu arabalari falan da var

• +1
  • JFL
Fabrika da 7-9 mesaisine devam mı ?
Siktir git konuyu saptırma illa köpek gibi benle tartışmak istiyorsan git özelden falan yaz sal threadı
View attachment 3099792
7 - 3 yapıyorum birader aşık mı oldun bana AMK 🤣 geçmişime bakıyorsun

• Ugh..
  • JFL
3-5 varoş karı sikmek için de karakterini baştan aşağı değiştirmezsin amk insanın az kendine saygısı olur

• +1
  • JFL
Reactions: microsoft, MOGGERWINSS, Deleted member 42111 and 2 others
Evet

• Love it
  • JFL
Kekolar nası tavlıyor anlamıyorum aq izmirdeyim izmir keko dolu amk yanındaki karıya bakıyorum htb sarışın birşey amk

• JFL
  • JFL
  • +1
Reactions: boneking772 and microsoft
Verse keko kızı ölümüne sikersiniz sizi gidi coperlar sizi
1723817237018

Hmmm looksmax kraliyet ailesi boyle bir seyi ''yapabilecek olsa da'' istemez.

HHHHHHHHHH
Sad Cry Me A River GIF by Pudgy Memez

• JFL
Reactions: microsoft, Deleted member 87449, Deleted member 86644 and 1 other person
  • JFL
Reactions: microsoft and Deleted member 42111
Oyle gorunsen doxlansan nolur ttde mogger diye paylaşırlar
Belli olmaz burdaki boktenli hayatsizlar gelip bıçak falan sallar, sağlığımızdan olmayalım boşuna. Böyle iyi

• JFL
Belli olmaz burdaki boktenli hayatsizlar gelip bıçak falan sallar, sağlığımızdan olmayalım boşuna. Böyle iyi
annen russa beyaz bile degilsindir buyuk ihtimal amk baban anadoluluysa

• JFL
annen russa beyaz bile degilsindir buyuk ihtimal amk baban anadoluluysa
Peder de Balkan göçmeni zaten, Hitler'in hayalindeki üstinsan gibiyim. Yüzüm Thor, vücudum Herkül gibi.

• JFL
Peder de Balkan göçmeni zaten, Hitler'in hayalindeki üstinsan gibiyim. Yüzüm Thor, vücudum Herkül gibi.
aynenaynen dm at yuzunu birine atarsam orospu ogluyum hatta gel goruntulu konusalim amk

• JFL
ırk takıntınızı sikeyim

• Hmm...
  • JFL
Ne bıçağı ne sacmaliyon amk

• +1
  • JFL
Reactions: boneking772 and microsoft
Vay amk iskandinav tanrısı burda

ırk takıntınızı sikeyim
Sen kuzey avrupali piçlerle ayni ten renginde bi vücuda sahip olup shitskin kollara sahip olmanin nasi bi his olduğunu bilir misin

• +1
Reactions: boneking772
Greece received extremely powerful missiles, aircrafts and drones from Israel their best friend.

Turkey has horrible aircraft and missiles that have shit range.
America gives nothing to turkey because turkey is a muslim shithole that is Israel's enemy.

Greece has superior modern weapons that have much much bigger range than turkeys and can destroy turkey military in less than an hour and Israel will always fight with Greece.

Israel fucks ur gods ass and America pisses in his mouth. ur god satan of pisslam.

• JFL
  • +1
Reactions: dostoyevski, microsoft and cmstormhox
Greece received extremely powerful missiles, aircrafts and drones from Israel their best friend.

Turkey has horrible aircraft and missiles that have shit range.
America gives nothing to turkey because turkey is a muslim shithole that is Israel's enemy.

Greece has superior modern weapons that have much much bigger range than turkeys and can destroy turkey military in less than an hour and Israel will always fight with Greece.

Israel fucks ur gods ass and America pisses in his mouth. ur god satan of pisslam.
dnrd loser