kiz beni arkadas olarak mi goruyor yoksa?

31future69

31future69

Iron
Benle daha yakin olmaya basladi okulda gunaydin falan diyor her dedigime guluyor koluma falan sakadan vuruyor cilve yaparak benden ayt denemesi caldi daha cok konusuyoruz onun dershanesine yazildim o bilmiyordu yoklamada gormus instadan yazdi falan cok heyecanli yaziyordu kelimelerin sonuna ekstra harf falan ekliyordu ablasi ve annesiyle tanistim dershaneye beraber yurumeye basladik ben garip biriyim normalde insanlar boyle benle yakinlasmaz bana hala beni arkadas gibi goruyor gibi geliyor ama ne dusunuyorsunuz sorcak baska yer bulamadim

lovebombing yapıyor kanka ki işe yaramış burda konu açmışsan acilen redpill videoları izleyip durumu aleyhine çevirmen lazım futurenin izinden devam biz
IMG 0345

• JFL
Reactions: looksmaxxerrr, talldarkhandsome, 31future69 and 1 other person
Bu kadar anlam yükleyip kafa yorman bence saçma. Hayatındaki tüm kızlarla böyle olman gerekiyor aslında. Oyun oynuyormuş gibi düşün. Kız öyle güzel istediğin gibi birisi ise sen o yaptıkça daha fazlasını yap ve niyetini belli et. Kızı beğenmiyorsan çevrende tutmaya devam et bu da smv'ni artırır

lovebombing yapıyor kanka ki işe yaramış burda konu açmışsan acilen redpill videoları izleyip durumu aleyhine çevirmen lazım futurenin izinden devam biz View attachment 2846545
Çocuk eğer iyi görünüyorsa bu kızın ona normal yaklaşımı olabilir aslında. Ama ortalama bir tip ise ve genelde kızlarla öyle bir iletişimi yoksa kesinlikle lovebombing yapıyor kız

Kızın her dediğinden ve yaptığından sik sik manalar çıkarma yeter. Sakın mallık yapıp kızdan hoşlansan bile açılayım deme friendzone yersin muhtemelen. Ayrıca kızın yaptıklarında da pek anormal birşey göremedim ben. Acaba benden hoşlanıyor mu diye düşünmeyi bırakıp hayatına odaklanmalısın

• So Sad
  • Love it
Reactions: 31future69 and Deleted member 67889
kıza dr.red pill izlediğini söyle cünkü kızlar redpillci erkeklere bayılır.

• JFL
Reactions: StuntmanMike and 31future69
kıza dr.red pill izlediğini söyle cünkü kızlar redpillci erkeklere bayılır.
Hayır daha çok "Savaş Cebeci ve Ege Fitness izlemeye bayılırım" derse daha çok ilgisini çeker:D

• JFL
Reactions: maximum cope31 and talldarkhandsome
arkadaş olarak görüyor maalesef

• So Sad
Reactions: 31future69
Bu kadar anlam yükleyip kafa yorman bence saçma. Hayatındaki tüm kızlarla böyle olman gerekiyor aslında. Oyun oynuyormuş gibi düşün. Kız öyle güzel istediğin gibi birisi ise sen o yaptıkça daha fazlasını yap ve niyetini belli et. Kızı beğenmiyorsan çevrende tutmaya devam et bu da smv'ni artırır
Hayatimda ilk defa hoslandigim bir kiz bana yaklasiyor o yuzden bu kadar anlam yukluyor olabilirim

Kızın her dediğinden ve yaptığından sik sik manalar çıkarma yeter. Sakın mallık yapıp kızdan hoşlansan bile açılayım deme friendzone yersin muhtemelen. Ayrıca kızın yaptıklarında da pek anormal birşey göremedim ben. Acaba benden hoşlanıyor mu diye düşünmeyi bırakıp hayatına odaklanmalısın
Ilk defa oluyor boyle bisey ne yapalim abi o yuzden mana yukluyorum galiba

Çocuk eğer iyi görünüyorsa bu kızın ona normal yaklaşımı olabilir aslında. Ama ortalama bir tip ise ve genelde kızlarla öyle bir iletişimi yoksa kesinlikle lovebombing yapıyor kız
MTN tipim var kizi araliktan beri taniyorum eski arkadaslarina boyle yapiyor da yeni arkadaslarina sadece bana boyle

Hayır daha çok "Savaş Cebeci ve Ege Fitness izlemeye bayılırım" derse daha çok ilgisini çeker:D
savas rpcilerden iyidir

• +1
Reactions: StuntmanMike
savas rpcilerden iyidir
tr'deki rpciler ingilizce bilmeyen koyun ''alfaları'' gütmek icin var sadece.
ingilizce icerikleri copy paste yapıp para kasmaya calisiyolar.

• JFL
Reactions: Deleted member 67889
MTN tipim var kizi araliktan beri taniyorum eski arkadaslarina boyle yapiyor da yeni arkadaslarina sadece bana boyle
Kanka bence bu böyle devam etsin ilgili olduğunu belli edersen ortada "çekicilik" kalmaz kız arkadaş olarak görmüyorsa bile öyle görmeye başlar. Hoslanmayi da bırak bence ama kızla da manita gibi takil ama senden tek istediğim bunu kasarak yapma.

tr'deki rpciler ingilizce bilmeyen koyun ''alfaları'' gütmek icin var sadece.
ingilizce icerikleri copy paste yapıp para kasmaya calisiyolar.
Bra Rp kolpa.Senin yaşındayken bunlar karıları siklemeyin sikinize takmayın esas erkek olun onlar gelir diyorlardı sonra fikirlerini değiştirdiler game tabak çevirme siksok çıkardılar hepsi de simplik içeriiyor işte ak .SubChadlite isen yada SMVsi yüksek popi bir adam değilsen TC de karılar sana gelmez senin gitmen gerekli hatta bazen simplemen bile gerekebilir(Ben yapmadım ama simpleyerek ascendleyen çok fazla normi var)

• +1
Reactions: talldarkhandsome
Kanka bence bu böyle devam etsin ilgili olduğunu belli edersen ortada "çekicilik" kalmaz kız arkadaş olarak görmüyorsa bile öyle görmeye başlar. Hoslanmayi da bırak bence ama kızla da manita gibi takil ama senden tek istediğim bunu kasarak yapma.
Yani akışına bırak karşılaşırsan beraber kursa yürü muhabbet et baktın aga kanka reis ayakları çekiyor sende yavaş yavaş uzaklasirsin

Bra Rp kolpa.Senin yaşındayken bunlar karıları siklemeyin sikinize takmayın esas erkek olun onlar gelir diyorlardı sonra fikirlerini değiştirdiler game tabak çevirme siksok çıkardılar hepsi de simplik içeriiyor işte ak .SubChadlite isen yada SMVsi yüksek popi bir adam değilsen TC de karılar sana gelmez senin gitmen gerekli hatta bazen simplemen bile gerekebilir(Ben yapmadım ama simpleyerek ascendleyen çok fazla normi var)
rp 2020 öncesinde kaldı artık bi anlami yok.

• +1
Reactions: StuntmanMike

Users who are viewing this thread

Back