Kızlar niye keko k*rtlere gidiyor amk?

L

looksmaxxerrr

Iron
Zeka düşüklüğünden kaynaklandığın düşünüyorum ama mantıklı açıklama yapan olursa aydınlanmak isterim.

Zeka düşüklüğünden kaynaklandığın düşünüyorum ama mantıklı açıklama yapan olursa aydınlanmak isterim.
kanka kıza bağlı içki içen annesini döven ağzı sigara kokan kızlar oyle tiplemeleri seviyor ama normal ortalama bir türk kızı hafif keko seviyor biraz daha kaba kötü davranan dark triad kişiliği gibi, kekomaxxlersen bütün keko kızları sikersin bunlar genelde 3.datede veriyor.

• +1
Reactions: looksmaxxerrr
kanka kıza bağlı içki içen annesini döven ağzı sigara kokan kızlar oyle tiplemeleri seviyor ama normal ortalama bir türk kızı hafif keko seviyor biraz daha kaba kötü davranan dark triad kişiliği gibi, kekomaxxlersen bütün keko kızları sikersin bunlar genelde 3.datede veriyor.
Ne alaka la ben niye stacylerin yanında 3/10 keko görüyorum.

Ne alaka la ben niye stacylerin yanında 3/10 keko görüyorum.
Bu bilim adamlarının konusu amk buna açıklama getiremiyoruz.

Tiktokfoidleri keko seviyor genelde aşko kuşko dedikleri

Bu olay bana algı gibi geliyo (tiktokta çok fazla boş insan post attığından görünürlüğü daha fazla ülkede) hangi sosyoekonomik sınıfta olduğuna bağlı olarak varoşta yaşıyosan kekolar tutuluyo evet de düzgün bi ünide falan okuyosan daha elegant tipler tercih ediliyo ki genelde paralı da oluyolar böyle tipler aileden. Düzgün bi ortamda (bulması zor) adidasmaxxed-nikemaxxed keko chadlite ile herkes taşşak geçerken oldmoney htn elemanlar am üstünde göt sikiyo ngl en azından benim kişisel gözlemim bu.

• +1
  • Hmm...
Reactions: looksmaxxerrr and blmtprk
Bu olay bana algı gibi geliyo (tiktokta çok fazla boş insan post attığından görünürlüğü daha fazla ülkede) hangi sosyoekonomik sınıfta olduğuna bağlı olarak varoşta yaşıyosan kekolar tutuluyo evet de düzgün bi ünide falan okuyosan daha elegant tipler tercih ediliyo ki genelde paralı da oluyolar böyle tipler aileden. Düzgün bi ortamda (bulması zor) adidasmaxxed-nikemaxxed keko chadlite ile herkes taşşak geçerken oldmoney htn elemanlar am üstünde göt sikiyo ngl en azından benim kişisel gözlemim bu.
bu daha mantıklı geldi bana evet tutarlı kısımları var realde gördüğüm

kanka benim en yakın arkadas sarışın ben esmerim,karakter olarak da biraz farklıyız.
ikimizin flört havuzu çok farklı kızlardan oluşuyor,aslında bütün kızlar aynı erkege gitmiyor.onun takıldıgı kızlar genelde tatlı,saf,içe dönük kızlar olurken benim alanıma girenler genelde aşırı dışa dönük,yüksek östrojen kızlar oluyor.cocugun kekolukla uzaktan yakından alakası yok ama boşta kaldığını hiç görmedim cünkü yakısıklı boyu da 178 fena boy degil.

Last edited:
  • +1
daddy issues amk

• +1

Users who are viewing this thread

Back