Kızların büyük çoğunluğunun sevgilisi yok,simpleri var.

D

Deleted member 24167

Diamond
Aşırı derecede ilgi gördükleri için bir süre sonra ilgi bağımlısı oluyorlar ve ilgi için yaşamaya başlıyorlar.
Bir erkeğin ilgisini çek,onu kankin haline getir ilgisiyle beslen,arkadaş ortamında dedikodusunu yap,sonra ondan sıkıl,başka erkeğin ilgisini çek yüzüne iki gül o abazada gelip senin kölen olsun sonra ondan da sıkıl ve başka erkek pardon kurban ara.
Döngü bu şekilde gidiyor.Mevzu ilgi olunca kadınların standartı düşüyor.Asıl hipergamileri partner seçiminde yoksa 1 psl erkeğin bile ilgisi onayı onlar için çok önemli.Onaylanmadıkları için inanılmaz kin güdebilirler egoları o kadar büyük ki her erkeğin kendilerinin köleleri olması gerektiğini düşünüyorlar.

• +1
Reactions: Deleted member 19036 and Deleted member 20848
aynen oyle brom hele tr de bu cok var. bir keresinde arkadasimin manitasi yanimdayken arkadasimi arayip ayrilacagini soylemisti. sonra bizim cocuk telefonda kudurdu senin icin herseyi yaptim falan diye yarim saat agladi. ve ondan sonra bile arkadas olarak(!) gorustuler bir sure. cocugun tipi olmasa direk invisible beta simp konumuna dusucek.

khhv olmama ragmen iliski yasamaya cok yaklastim ve bu yolda gorduklerim ve yasadiklarim beni agir redpilledi ve temkinli olmam gerektigini ogretti. agalarla ask acisi muhabbeti yaparken bana hep kalpsizsin falan diyorlar. e amk bu foidlerin hem sosyal medya hem reelde ne kadar aciz serefsiz varliklar oldugunu gorup tecrube ettikten sonra niye uzuleyim?

• +1
Reactions: Deleted member 19036, Deleted member 20848 and Deleted member 24167
ahh ah anca incel forumlarinda paragraf yaziyoruz ins bu muhabbetleri reelde yapacak dostlarim olur...

• JFL
  • So Sad
Reactions: amkcel, szolliontaraelis and Deleted member 19036
ahh ah anca incel forumlarinda paragraf yaziyoruz ins bu muhabbetleri reelde yapacak dostlarim olur...
Mümkün değil.Erkeklerin büyük kısmı simp zaten.Ben 2017den beri buralardayım.Sadece tek bir arkadaşım benle bu konuları konuşabiliyor geri kalanı saçmaladığımı sevildiklerini felan düşünüyorlar.

• +1
Reactions: Detective, Deleted member 19036 and Deleted member 21736
Kardesim/abim Benim asiri based adamsin, Benim neyse ki yapacak arkadaslarim var gercek hayatta ve ne diyorsan 100% katiliyorum, istedigin zaman yaz konusalim forumda

• +1
Reactions: Deleted member 19036 and Deleted member 21736

Users who are viewing this thread

Back