Kontakt lens ve diğer fraudlar

Tiktok aq
Ya tiktokta bunu femınıslter yüceltiyor amk. Kanka yemın ederım Türkçüsü ayrı Kürtçüsü ayrı Feministi ayrı İttaparı ayrı Kemalisti İslamcısı ayrı bir ülkenin her köşesi mi mal ve gerici olur amk:D?

Attığın video gözükmüyor bende
Kanka videoda şey var adam evlendıgı gunun sabahı kızı makyajsız gorunce boşaniyor amk

• JFL
Reactions: ALP
Kanka videoda şey var adam evlendıgı gunun sabahı kızı makyajsız gorunce boşaniyor amk
2
1

Dantesin eski sevgilisi dimi şuan Twitter'da dantesi bundan ayrıldı diye linçliyorlar aq
Karı abortion yaptırmış bide ilk ay çok çirkin bişey amk iyiki ayrılmış

Karı abortion yaptırmış bide ilk ay çok çirkin bişey amk iyiki ayrılmış
Düşünsene sabah kalkınca yanında bu tip var amk

• JFL
Sağdaki hali bi türk feminist youtuber a benziyor ama söylemeyeyim :lul:
Bu gene ona göre güzel aq. O karı inanılmaz bir şey.

• JFL
NASIL OLM NASIL YA

• +1
Şu gratis abla bende daha büyük şok yaptı.

Kadınlar fraudun tanrısıdır. Bu yüzden bu threadı açtım bizim de looksmax + fraudmax yapmamız gerek.
Oglum harbiden erkek olmak ne zor amk. Tamamen her alanda genetiğimizi kapıştırmak zorundayız. Bir kadın parasız veya cırkın olsa bıle toplumda gene değerli oluyor ananı avradını sıkıyım transmaxxing yapasım geldi aq

• JFL
Kadınlar fraudun tanrısıdır. Bu yüzden bu threadı açtım bizim de looksmax + fraudmax yapmamız gerek.
Şunu gördükten sonra hiç birine gerek yok. Ben kendimi işime adayacağım, forumu bırakıyorum bu post kadınlara olan tüm ilgimi kaybettirdi.

Hesabı siliyorum olm, bu nasıl bir şey ya, her şey yalanmış. Nereden tıkladım olm bu konuya

Başarılar size. NASIL MKUN OLABILIYOPR OLLMJ BU

• JFL
Kadınlar bi çorap giyse bile +2 çekicilik puanı alıyor amına koim o kadar kolay :lul:

View attachment 2995752
Ulan bu ince bacaklara yakışıyor normalde TR de sadece balık etli kızlar giyiyor aşırı tuhaf memleket aq

• +1
Kızlar: bacak inceltme

Erkekler: bacak uzatma 💀
BRUTAL AMK. Yaş 17 acaba plaklarım acık mıdır yakında hastahanede baktırıcam eğer açıksa mk-677 + vitamin + bisiklet ile heightmaxxing planlıyorum. Eğer 2-3cm uzayacaksam ve plaklar acıksa bunları yaparak 2 cm falan daha eklerım herhalde

• +1
hastahanede baktırıcam
Hastanelerde sadece bileğe bakıyorlar genelde, vücuttaki bütün kemikler aynı anda kapanmaz örneğin omurga kemikleri 30 a kadar kapanmadığıyla ilgili bi şeyler okumuştum. Yani bileklerindeki kapalı olsa bile bacakların hala açık olabilir.

Hastanelerde sadece bileğe bakıyorlar genelde, vücuttaki bütün kemikler aynı anda kapanmaz örneğin omurga kemikleri 30 a kadar kapanmadığıyla ilgili bi şeyler okumuştum. Yani bileklerindeki kapalı olsa bile bacakların hala açık olabilir.
Bacağa nasıl bakacam? 16 yaşımdan beri ayni boydayim acaba kapandı mı plaklar amk?

Yaşın küçük daha açıktır büyük ihtimalle
Yaş 17 boy 175 5-6 ay sonra 18 olacağım. Abim 178-180 bişi umarım benımde plaklar acıktır ve boy potansiyelim 180 falandır. Eğer Plaklar açıksa ve uzayacaksam 2-3cm mk-677 ve vitaminlerle ona bir 2-3cm daha ekleyecegımı dusunuyorum.

• +1
Niye peki plaklar acıksa uzarım dıye dusunuyorum?
açıksa uzarsın kanka zaten ne saçma soru amk o yaştan sonra kapanmış olma ihtimali çok yüksek çoğu insan en son boyuna lise 3te falan ulaşmış oluyo zaten

açıksa uzarsın kanka zaten ne saçma soru amk o yaştan sonra kapanmış olma ihtimali çok yüksek çoğu insan en son boyuna lise 3te falan ulaşmış oluyo zaten
Hmm Lise 3 ten beri boy 175 falan harbi. Ama ne olacağı belli olmaz bu plaklara nereden baktıracağım bacağa devlette bakıyorlar mı yoksa özele mi gitmem lazım?

Hmm Lise 3 ten beri boy 175 falan harbi. Ama ne olacağı belli olmaz bu plaklara nereden baktıracağım bacağa devlette bakıyorlar mı yoksa özele mi gitmem lazım?
manletlikten istifanı vermişsin kanka kutlarım

• JFL
Ergenlige 13 yaşında girdi desek 18 19a kadar açık kalır

Users who are viewing this thread

Back