Lookism ve Şekilcilik

enayispotify_34

enayispotify_34

justbent
Halkin ekseriyetinde şekilcilik var ve bu isyana kadar gidecek @BugraSA
Sokaklarin icindeyiz ve sokaklari biliyoruz
Looksmax yapsan desen öyle bok,framemaxx yaptim+liftmaxx yaptim kas kutlesinden dolayi insan uzun gosteriyor neyse anlaticaklarim sunlar
Bir erkek kendini 8 yasindan itibaren heightmaxx+looksmax baglaminda gelistirilmeli ki 13 yasinda ticarete baslamali
8 yasindan itibaren dedigim su @looksmaxxerrr kardesimin dediginden diyorum cunku ilerde cok ise yariyor,deluzyonel bir sekilde konusmuyorum,keske bir abimiz olsaydi da su su amina kodumun blackpillini kucuklugumuzde soyleseydi,arkadas cevrem genis ve hepsi normie bir allahin kulu da looksmax ve blackpilli bilmiyor,yasamimiz suç ,yaşamımız ölüm,ulan ben böyle ülkenin amına koyim,hiç mi gerçeği bilen yok
Ya moneymaxxlayip LL olmak ya da ölüm

@maximum cope31

Halkin ekseriyetinde şekilcilik var ve bu isyana kadar gidecek @BugraSA
Sokaklarin icindeyiz ve sokaklari biliyoruz
Looksmax yapsan desen öyle bok,framemaxx yaptim+liftmaxx yaptim kas kutlesinden dolayi insan uzun gosteriyor neyse anlaticaklarim sunlar
Bir erkek kendini 8 yasindan itibaren heightmaxx+looksmax baglaminda gelistirilmeli ki 13 yasinda ticarete baslamali
8 yasindan itibaren dedigim su @looksmaxxerrr kardesimin dediginden diyorum cunku ilerde cok ise yariyor,deluzyonel bir sekilde konusmuyorum,keske bir abimiz olsaydi da su su amina kodumun blackpillini kucuklugumuzde soyleseydi,arkadas cevrem genis ve hepsi normie bir allahin kulu da looksmax ve blackpilli bilmiyor,yasamimiz suç ,yaşamımız ölüm,ulan ben böyle ülkenin amına koyim,hiç mi gerçeği bilen yok
Ya moneymaxxlayip LL olmak ya da ölüm
+genetikpill hayatınızı siker

:woke::woke::woke::woke::woke::woke::woke::woke::woke::woke::woke::woke:

İlk hedef tırrıkiyeden kaçmak. Gerisini sonra düşünürüz.

Genç ve azimli her erkeğin 1 numaralı hedefi amerikada yaşamak olmalı.

• +1
Reactions: enayispotify_34
:woke::woke::woke::woke::woke::woke::woke::woke::woke::woke::woke::woke:

İlk hedef tırrıkiyeden kaçmak. Gerisini sonra düşünürüz.

Genç ve azimli her erkeğin 1 numaralı hedefi amerikada yaşamak olmalı.
Kral kaçcaz bu amına kodumun ülkesinden lookism tavan amk

• +1
Reactions: looksmaxxerrr and maximum cope31
Her yerde vardır. En azından evime bir pizza söylerken hesabını yapmam amk.:feelswhy::feelswhy::feelswhy::feelswhy:
Keşke chadlite olsaydım şu averaj boyumu öyle telafi ederdim amk cogu kullanici ratelettirdi framemaxx htnum

Users who are viewing this thread

Back