Looksmatch

onthewaytochadlite

onthewaytochadlite

handsome manlet
Aga öncelikle selamlar yıl olmus 2024 millet hâlâ salak salak heveslerin peşinde kosup sonra kendini depresyona sokuyor. Bugün size belki de mental sağlığınız için en iyi tavsiyeyi vermeye geldim.
C7c80fa8fbe1d4c17ff086ec30767d01

Eğer kız böyle gözüküyorsa seninde bak en en en az böyle gözükmen gerekiyor.
602de16af4e8c08b435836f2edec5e37

Bu hayatın acı bir gerçeği. Şöyle bir kızdan o mtn-htn tipinizle ilgi bekliyorsunuz zar zor o ilgiyi alsanız da aldatılınca üzülüyorsunuz. Herşey kendi dengiyledir oğlum. Hele hele bizim gibi hipergami hayvan gibi olan bir ülkede Chadlite olsanız dahi mtb-ltb kizlarla cikacaksiniz.
Bunu acı olsada kabul etmeniz gerekiyor birebir yaşadığım için artık tecrübeliyim.

@talldarkhandsome

• +1
Reactions: amkcel and talldarkhandsome
hipergami affetmez.

sosyal medyada looksmatch olmayan çiftler görüyorum ve erkek olan keko değil bunu nasıl açıklıyorsunuz

sosyal medyada looksmatch olmayan çiftler görüyorum ve erkek olan keko değil bunu nasıl açıklıyorsunuz
Sen kendi cevabını kendi sorunda verdin zaten

yapay zekanın gelişmesiyle artık insanların kendi tipine yakın kişilerle eşleştirileceği günlere az kaldı

• JFL
Reactions: amkcel
Aga öncelikle selamlar yıl olmus 2024 millet hâlâ salak salak heveslerin peşinde kosup sonra kendini depresyona sokuyor. Bugün size belki de mental sağlığınız için en iyi tavsiyeyi vermeye geldim.
View attachment 2933151
Eğer kız böyle gözüküyorsa seninde bak en en en az böyle gözükmen gerekiyor.
View attachment 2933154
Bu hayatın acı bir gerçeği. Şöyle bir kızdan o mtn-htn tipinizle ilgi bekliyorsunuz zar zor o ilgiyi alsanız da aldatılınca üzülüyorsunuz. Herşey kendi dengiyledir oğlum. Hele hele bizim gibi hipergami hayvan gibi olan bir ülkede Chadlite olsanız dahi mtb-ltb kizlarla cikacaksiniz.
Bunu acı olsada kabul etmeniz gerekiyor birebir yaşadığım için artık tecrübeliyim.

@talldarkhandsome
tipin aşağıdaki gibi değilse sadece paran, statün, kariyerin varsa bu kızla birlikte olabilirsin

tipin aşağıdaki gibi değilse sadece paran, statün, kariyerin varsa bu kızla birlikte olabilirsin
Sence o ilişki ne kadar sağlıklı olabilir? Evet elbette bunlara kızla birlikte olabilirsin ama gün sonunda kız seni kullanıyor. Ayrıca cinsel çekimi vesaire parayla satın alamazsın

• +1
Sence o ilişki ne kadar sağlıklı olabilir? Evet elbette bunlara kızla birlikte olabilirsin ama gün sonunda kız seni kullanıyor. Ayrıca cinsel çekimi vesaire parayla satın alamazsın
kıza biraz para yedirir akabinde cinselliği alırsın, sunmuyorsa gönderirsin. problem?

kıza biraz para yedirir akabinde cinselliği alırsın, sunmuyorsa gönderirsin. problem?
problem kadının seninle arzu ederek seks yapmayacak olması.sence betabuxx birinin seksi ile chad birinin seksi aynı mıdır yaptığı kadınla?
orama dokunma burama yapma şöyle davranma falan deyip duracak sana.

• +1
problem kadının seninle arzu ederek seks yapmayacak olması.sence betabuxx birinin seksi ile chad birinin seksi aynı mıdır yaptığı kadınla?
betabuxx bir başarı veya iyi bir durum değil olsa olsa son çare olabilir neticede hic yapmamaktan daha iyi betabuxx evet.

Bitti, bu adamı izle

illaki seninle isteyerek birlikte olacak birine denk geleceksindir

illaki seninle isteyerek birlikte olacak birine denk geleceksindir
kardesim ben kendim icin demedim genel erkekler için olan durumu özetledim benim sıkıntım yok cok sükür bu tarz konularda.

• WTF
  • Love it
Reactions: amkcel and onthewaytochadlite

Users who are viewing this thread

Back