Magyar

P

Prettyboy

Banned
Joined
Jul 5, 2021
Posts
10,990
Reputation
36,098
877DA17C 7904 4C07 B71D D034BB299EC2
 
  • JFL
  • So Sad
Reactions: hopecel, WeiWei, Deprived and 5 others
Ottoman empire mogs
 
  • +1
Reactions: m0ss26, Angaracel, exo and 3 others
Magyar bulan bozsmeg
 
bro wants us to speak Mongolian from Ohio
 
  • JFL
Reactions: m0ss26, sportsmogger, Skywalker and 3 others
Szevasztok Magyarok!
 
  • +1
Reactions: Prettyboy and Deleted member 21244
A looksmaxxolás első alappillére: reggel korán felkelni, hogy az aldiban legyen még olcsó árstoppos tej
 
  • +1
  • JFL
Reactions: socialcel, marek937 and zsombi
Sassanid empire mogs
7638.jpg
brutal neck & framepill from Shapur I statue.
 
  • +1
  • Love it
Reactions: m0ss26, nigkook and BrahminBoss
Hungarians are mongols
 
  • +1
Reactions: Skywalker
I want Hungarian food!!
 
  • Love it
Reactions: Skywalker
magyar is ugly as fuck, makes my mouth taste like turd just speaking it

thank god im arab
 
  • +1
Reactions: socialcel and ipowi01
Eléggé megdöbbentő az átlagos kinézet közti különbség a főváros meg vidék között. Az új országbérletet kihasználva a hétvégén Borsodban barangoltam és amennyi szép várat láttam a Zemplénben, annyi szubhumán kinézetű arccal futottam össze és nem ez az első alkalom, hogy feltűnt a különbség.

Szerintem Budapestet elhagyva simán van egy 2 PSL-nyi esés, meg arcon túl az is meglátszik, hogy vidéken jóval kevésbé adnak magukra az emberek átlagban.

Mondjuk nem is nagyon kell nekik, mert ott még simán lehet egy jobb autóval is akár magadnál magasabb ligás nőt összeszedni. Pesten azért jobban érzékelhető a hipergámia.
 
  • JFL
Reactions: socialcel and marek937
Eléggé megdöbbentő az átlagos kinézet közti különbség a főváros meg vidék között. Az új országbérletet kihasználva a hétvégén Borsodban barangoltam és amennyi szép várat láttam a Zemplénben, annyi szubhumán kinézetű arccal futottam össze és nem ez az első alkalom, hogy feltűnt a különbség.

Szerintem Budapestet elhagyva simán van egy 2 PSL-nyi esés, meg arcon túl az is meglátszik, hogy vidéken jóval kevésbé adnak magukra az emberek átlagban.

Mondjuk nem is nagyon kell nekik, mert ott még simán lehet egy jobb autóval is akár magadnál magasabb ligás nőt összeszedni. Pesten azért jobban érzékelhető a hipergámia.
1684926283438


Prettyboy

🇦🇹👑🇭🇺👑🇭🇷

Contributor
JoinedJul 5, 2021
Posts10,468
Reputation33,614
 
  • +1
  • JFL
Reactions: Lorsss, House Lannister, 5'7 zoomer and 3 others
Eléggé megdöbbentő az átlagos kinézet közti különbség a főváros meg vidék között. Az új országbérletet kihasználva a hétvégén Borsodban barangoltam és amennyi szép várat láttam a Zemplénben, annyi szubhumán kinézetű arccal futottam össze és nem ez az első alkalom, hogy feltűnt a különbség.

Szerintem Budapestet elhagyva simán van egy 2 PSL-nyi esés, meg arcon túl az is meglátszik, hogy vidéken jóval kevésbé adnak magukra az emberek átlagban.

Mondjuk nem is nagyon kell nekik, mert ott még simán lehet egy jobb autóval is akár magadnál magasabb ligás nőt összeszedni. Pesten azért jobban érzékelhető a hipergámia.
Neked bejönnek a vidéki cigányok?
 
  • JFL
Reactions: Prettyboy and zsombi
Eléggé megdöbbentő az átlagos kinézet közti különbség a főváros meg vidék között. Az új országbérletet kihasználva a hétvégén Borsodban barangoltam és amennyi szép várat láttam a Zemplénben, annyi szubhumán kinézetű arccal futottam össze és nem ez az első alkalom, hogy feltűnt a különbség.

Szerintem Budapestet elhagyva simán van egy 2 PSL-nyi esés, meg arcon túl az is meglátszik, hogy vidéken jóval kevésbé adnak magukra az emberek átlagban.

Mondjuk nem is nagyon kell nekik, mert ott még simán lehet egy jobb autóval is akár magadnál magasabb ligás nőt összeszedni. Pesten azért jobban érzékelhető a hipergámia.
Én Békés megyében élek, és egy pár hete egy iskolai rendezvény miatt eltöltöttem néhány napot Budapesten. Már literálisan a Keleti pályaudvaron olyan embereket láttam, akik konkrétan öngyilkosságba moggolják a falusi chadeket

Rengeteg különbséget véltem felfedezni a falusi, és a városi emberek között. Mintha a falusiak szinte minden téren részben vissza lennének maradva a városi emberektől. Még én is meglepődtem, hogy mennyire igényesek az emberek a fővárosban. Konkrétan Pesten 10 perc alatt láttam több jól kinéző embert, mint Békés megyében egész életemben.


Amúgy imádom a guidejaid, te vagy szerintem az egyik leghasznosabb tagja az egész fórumnak <333
 
  • +1
Reactions: Prettyboy and marek937
Én Békés megyében élek, és egy pár hete egy iskolai rendezvény miatt eltöltöttem néhány napot Budapesten. Már literálisan a Keleti pályaudvaron olyan embereket láttam, akik konkrétan öngyilkosságba moggolják a falusi chadeket

Rengeteg különbséget véltem felfedezni a falusi, és a városi emberek között. Mintha a falusiak szinte minden téren részben vissza lennének maradva a városi emberektől. Még én is meglepődtem, hogy mennyire igényesek az emberek a fővárosban. Konkrétan Pesten 10 perc alatt láttam több jól kinéző embert, mint Békés megyében egész életemben.


Amúgy imádom a guidejaid, te vagy szerintem az egyik leghasznosabb tagja az egész fórumnak <333
Szerinted az átlagos kisvárosi magyar (pl: Vas megyében) hány PSL ponttal rendelkezik?
 
  • +1
Reactions: zsombi
Szerinted az átlagos kisvárosi magyar (pl: Vas megyében) hány PSL ponttal rendelkezik?
Hát ez relatív, egy átlagot konkrétan nem tudok mondani, mivel sok tényező számít, de megközelíthetőleg nem lehet valami túl magas.
 
Én Békés megyében élek, és egy pár hete egy iskolai rendezvény miatt eltöltöttem néhány napot Budapesten. Már literálisan a Keleti pályaudvaron olyan embereket láttam, akik konkrétan öngyilkosságba moggolják a falusi chadeket

Rengeteg különbséget véltem felfedezni a falusi, és a városi emberek között. Mintha a falusiak szinte minden téren részben vissza lennének maradva a városi emberektől. Még én is meglepődtem, hogy mennyire igényesek az emberek a fővárosban. Konkrétan Pesten 10 perc alatt láttam több jól kinéző embert, mint Békés megyében egész életemben.


Amúgy imádom a guidejaid, te vagy szerintem az egyik leghasznosabb tagja az egész fórumnak <333
Budapest és az ország többi része akár lehetne két különálló állam is, könnyebb felsorolni a hasonlóságokat, mint a különbségeket. Teljesen más mentalitás, jövedelembeli szakadék etc.

Nekem az szokott feltűnni elsőre, hogy vidéken milyen ritka, hogy valaki parfümöt visel. Na meg persze az autók átlagéletkora és márkája.

Úgy általánosságban szerintem a blackpill által bemutatott társadalmi dinamika is inkább csak Pesten érhető egyelőre tetten , ez alatt azt értem, hogy ennyire számít egy srác külleme pártalálásnál.

Vidék e tekintetben sokkal jobban hajaz a körülöttünk lévő szláv helyekre, egyáltalán nem ritka látvány olyan srácokat bombanőkkel látni, akik arcát csak saját anyjuk szeretheti. Szerintem emiatt olyan népszerű Andrew Tate is mostanában, a magyarok jó részének igenis működnek a redpilles tanok (kondi, kocsi, esetleg tetkó stb.)

De ez nem fog így maradni a jövőben ha a tendenciákat nézzük tbh. Ahogy ezek az elektromos roller vackok is először nyugaton voltak majd Budapesten, majd nagyobb megyeszékhelyeken, most meg már falukban is lehet itt-ott találkozni velük. Mindennel ez szokott lenni, ami Pesten megjelenik, az késéssel de máshova is eljut az országban

Pesti konditermek tele vannak magas chadekkel , vidékiek egyelőre blótolt ogrékkal, de ez is változni fog szerintem.
 
  • +1
Reactions: ipowi01 and zsombi
Niggas speaking game of thrones language
 
  • +1
  • Hmm...
  • JFL
Reactions: m0ss26, Skywalker, Respalier and 2 others
Szerinted az átlagos kisvárosi magyar (pl: Vas megyében) hány PSL ponttal rendelkezik?
Hát ez relatív, egy átlagot konkrétan nem tudok mondani, mivel sok tényező számít, de megközelíthetőleg nem lehet valami túl magas.
Magánvélemény, de amúgy szerintem a magyarok alapvetően nem néznek ki rosszul, csak baromira elhanyagolják magukat.

Jártam már mindenféle nyugati országban, a hollandokat meg franciákat sem mondanám kifejezett szépségeknek, sőt… és akkor ugye ott vannak a szlávok azokkal az igazán szubhumán fenóikkal. A nyugatiak azzal verik az átlag magyart, hogy sokkal több pénzük van és emiatt tudnak magukra adni.

Csak elég megnézni egy átlag német meg egy magyar nyugdíjast. Előbbi vígan utazgat, sportol, aktív életet él még a hetvenes éveiben is, a magyar meg otthon döglődik tv-t nézve, teljesen le van épülve agyilag és a fizikuma olyan mint a teleszart zsák mert sosem volt része a sport az életének.
 
  • JFL
  • +1
Reactions: marek937 and zsombi
Magánvélemény, de amúgy szerintem a magyarok alapvetően nem néznek ki rosszul, csak baromira elhanyagolják magukat.

Jártam már mindenféle nyugati országban, a hollandokat meg franciákat sem mondanám kifejezett szépségeknek, sőt… és akkor ugye ott vannak a szlávok azokkal az igazán szubhumán fenóikkal. A nyugatiak azzal verik az átlag magyart, hogy sokkal több pénzük van és emiatt tudnak magukra adni.

Csak elég megnézni egy átlag német meg egy magyar nyugdíjast. Előbbi vígan utazgat, sportol, aktív életet él még a hetvenes éveiben is, a magyar meg otthon döglődik tv-t nézve, teljesen le van épülve agyilag és a fizikuma olyan mint a teleszart zsák mert sosem volt része a sport az életének.
Hát igen, eléggé elhanyagolják magukat(alkohol vedelés, gyors kaja, nincs sport), amikor meg előjön vmi betegség, akkor meg a korra fogják, hogy ez bizony az öregedéssel jár xd. Ráadásul az is rátesz, hogy a magyarok többségét kurva könnyen be lehet etetni mondjuk fitness téren(lásd: Norbi update).
Amúgy te tapasztaltál változást, hogy hogyan bánnak veled az emberek looksmaxolás előtt és után?(Gondolom te már elég régóta looksmaxolsz)
Én mióta debloatoltam az arcomat egyre több nő tesz pozitív megjegyzést a külsőmre.
 
Last edited:
  • +1
Reactions: zsombi
, gyors kaja,
Amúgy ezen sokszor agyaltam már, hogy itthon miért olyan népszerűek a meki meg társai. Nyugaton úgy van árazva, ami, hulladék kaja. Nálunk viszont az áráért simán kapsz rendes beülős étteremben is minőségi ételt.

Amúgy te tapasztaltál változást, hogy hogyan bánnak veled az emberek looksmaxolás előtt és után?(Gondolom te már elég régóta looksmaxolsz)
Én mióta debloatoltam az arcomat egyre több nő tesz pozitív megjegyzést a külsőmre.
Természetesen, bár ahogy te is említed igazából én már egészen korán rájöttem a külsőségek fontosságára, szóval esetemben a dolog már tinikoromban elkezdődött, gimiben már lejártam kondizni meg figyelni kajára, bőrápolásra stb.

Szerintem ennek az egésznek a nők csak egy szelete. Lehet dühöngeni hogy így van, de tény, hogy a külső elsődleges fontosságú a mai világban. Azt vettem észre, hogy gyakorlatilag minden téren befolyásolja az életedet.

Megkapsz-e egy állást (egyáltalán behívnak-e interjúra…), kapsz-e előléptetést, segítenek-e az emberek az utcán, neked jönnek-e a járdán sétálva, barátok és családtagok keresnek-e, beléd kötnek-e, pultosok vagy akár a kormányablakbak az ügyintézők hogyan beszélnek veled.

Minden a kinézettől függ, személyiség és egyéb dolgok csak akkor vannak számításba véve ha már megugrottál egy minimális szintet küllemben.
 
  • +1
Reactions: marek937
Prettyboy hogy lehet H 6'5 5.5psl khhv incel vagyok?
 
Prettyboy hogy lehet H 6'5 5.5psl khhv incel vagyok?
Lehet nem vagy NT?
Igazából szerintem ha elérsz egy normie szintet kinézetre és eléggé NT vagy, akkor nem lesz nehéz dolgod, főleg hogy te magas is vagy.
A te statjaiddal eléggé sok szubhumán és normie csaj simpelne utánad vagy feltűnő ioi-kat adna.
 
Last edited:
Prettyboy hogy lehet H 6'5 5.5psl khhv incel vagyok?
Esetleg fidesz szavazó vagy?

Mert hogy az a létező legnagyobb hendikep zúmer lányoknál

Ahhoz hogy oofy doofyként becserkészd az alteres lányokat muszáj libsimaxolnod

nemszexelekfideszessel_tuntetes.jpg
 
  • JFL
Reactions: PubertyMaxxer
Amúgy ezen sokszor agyaltam már, hogy itthon miért olyan népszerűek a meki meg társai. Nyugaton úgy van árazva, ami, hulladék kaja. Nálunk viszont az áráért simán kapsz rendes beülős étteremben is minőségi ételt.


Természetesen, bár ahogy te is említed igazából én már egészen korán rájöttem a külsőségek fontosságára, szóval esetemben a dolog már tinikoromban elkezdődött, gimiben már lejártam kondizni meg figyelni kajára, bőrápolásra stb.

Szerintem ennek az egésznek a nők csak egy szelete. Lehet dühöngeni hogy így van, de tény, hogy a külső elsődleges fontosságú a mai világban. Azt vettem észre, hogy gyakorlatilag minden téren befolyásolja az életedet.

Megkapsz-e egy állást (egyáltalán behívnak-e interjúra…), kapsz-e előléptetést, segítenek-e az emberek az utcán, neked jönnek-e a járdán sétálva, barátok és családtagok keresnek-e, beléd kötnek-e, pultosok vagy akár a kormányablakbak az ügyintézők hogyan beszélnek veled.

Minden a kinézettől függ, személyiség és egyéb dolgok csak akkor vannak számításba véve ha már megugrottál egy minimális szintet küllemben.
Igazad van. Csak az a bosszantó, hogy a társadalom tagadni próbálja("nem külsőddel van a baj, hanem a személyiségeddel").
Pár éve nagyon elhanyagoltam magam és ennek hatására egyre gecibbek voltak az emberek, nem is értettem, hogy miért, aztán rájöttem.....
 
  • So Sad
Reactions: Prettyboy
Random Magyar TikToker öngyilkosságba moggolja az egész siteot
Screenshot 2023 05 27 20 28 09 430 comzhiliaoappmusically
Screenshot 2023 05 27 20 27 36 194 comzhiliaoappmusically
Screenshot 2023 05 27 20 24 08 458 comzhiliaoappmusically
 
  • JFL
Reactions: Skywalker
Lehet nem vagy NT?
Igazából szerintem ha elérsz egy normie szintet kinézetre és eléggé NT vagy, akkor nem lesz nehéz dolgod, főleg hogy te magas is vagy.
A te statjaiddal eléggé sok szubhumán és normie csaj simpelne utánad vagy feltűnő ioi-kat adna.
Aha és minden lány akivel találkozik azt mondja H milyen pretty vagyok meg milyen tall de utána nem simpelnek tovább és én nem tudom mit csinaljak
 
Esetleg fidesz szavazó vagy?

Mert hogy az a létező legnagyobb hendikep zúmer lányoknál

Ahhoz hogy oofy doofyként becserkészd az alteres lányokat muszáj libsimaxolnod

nemszexelekfideszessel_tuntetes.jpg
Nemtom nem nagyon tudom a politikai cuccokat xd
 
Aha és minden lány akivel találkozik azt mondja H milyen pretty vagyok meg milyen tall de utána nem simpelnek tovább és én nem tudom mit csinaljak
Ja hát amikor egyik csaj megdicsérte a polómat annyit mondtam neki, hogy aha és a beszélgetés megfagyott
 
  • JFL
Reactions: toth77
Van itt olyan Magyar user, akinek volt már tényleges plasztikai műtétje? És, ha igen milyen akkor milyen volt? Kihez mentél
 
Esetleg fidesz szavazó vagy?

Mert hogy az a létező legnagyobb hendikep zúmer lányoknál

Ahhoz hogy oofy doofyként becserkészd az alteres lányokat muszáj libsimaxolnod

nemszexelekfideszessel_tuntetes.jpg
sorry man i dont speak mongolian
 
Austrians>Hungarians
 
Azáltal, hogy egyik pillanatról a másikra mainstreammé vált a fekete kapszula a tiktok miatt, lehet itt lenne az ideje a reformkor óta a legnagyobb nyelvújításnak.

A Chad magyar megfelelőjeként eddig is létezett itt-ott az interneten a Csanád kifejezés, de mi van a moggolással? Nyilván minden magyar ember napi szintent botlik bele, így nem ártana, ha lenne a helyzetre szép magyar szó is.

A copeoló önkénytelen cölibátust, aki a csiszolt állú Csanád által meg lett kakukkolva, lehet-e kópénak nevezni?
 
  • JFL
Reactions: psl5.8specimen and socialcel
Azáltal, hogy egyik pillanatról a másikra mainstreammé vált a fekete kapszula a tiktok miatt, lehet itt lenne az ideje a reformkor óta a legnagyobb nyelvújításnak.

A Chad magyar megfelelőjeként eddig is létezett itt-ott az interneten a Csanád kifejezés, de mi van a moggolással? Nyilván minden magyar ember napi szintent botlik bele, így nem ártana, ha lenne a helyzetre szép magyar szó is.

A copeoló önkénytelen cölibátust, aki a csiszolt állú Csanád által meg lett kakukkolva, lehet-e kópénak nevezni?
Amúgy igazából azon is meg vagyok lepődve, hogy az ilyen psl fórumok előtt az angolban nem voltak jelen a lookism-mal kapcsolatos kifejezések, holott nyilván minden ember életét minden nap alapjaiban befolyásolják az abból levezethető dolgok.

Pl. az tök alapvető emberi dolog hogy egy férfi felülkerekedik egy másikon, a “mog” előtt mégsem volt erre ilyen szimpla, lényegretörő kifejezés

@zsombi
 
The guy in your profile picture is handsome can you send me his pic
 
Esetleg fidesz szavazó vagy?

Mert hogy az a létező legnagyobb hendikep zúmer lányoknál

Ahhoz hogy oofy doofyként becserkészd az alteres lányokat muszáj libsimaxolnod

nemszexelekfideszessel_tuntetes.jpg
Is the poster saying " No sex for Fidesz voters? 😂"
 
Múlt augusztus voltam Budapesten és én meglepődtem látáson olyan sok párokot csúnya fiúval és szeb lány

mitosz könnye kelet-europa-ról igaz van
 
Sziasztok! Új tagként be akartam köszönni nektek. 29yo 6'5 chadlite/htn here. Nagy utat tettem meg, mióta kb. 10 éve először megnyitottam a férfihang.hu-t, aztán onnan angolul belementem a redpillbe, puaba. Sokáig RooshV-t követtem nagyon, aki ismertebb pua volt, mielőtt pár éve megőrült/elérte az agepill. Régebben is hallottam már erről, de fél éve fedeztem fel magamnak komolyabban a blackpillt, előbb az incels.wikit, aztán onnan az incels.is-t és onnan az utóbbi időben a looksmaxx fórumot. Érzelmi értelemben véve rossz családi háttér miatt voltak gondok tizenévesen és huszonéves korom elején a csajozással a kinézetem ellenére, ha nem lettek volna valószínűleg bele sem folyok a redpillesen csajozni próbálásba. Kevésbé tudatosan eddig is volt valamennyi looksmaxing az életemben, pl. eddig is jártam edzeni, figyeltem a skincare-re pár módon, de olyan összeszedetten, ahogy ez a fórum biztosít infókat szinte minden területre nem foglalkoztam a dolgokkal. Tényleg nem semmi a fórum részletekbe menése, az itteni best of the best threadekre és az alkalmazásukra az életben eléggé ráfeküdtem mostanában, kb. 4 hónapja lurkingelek itt már és elkezdtem alkalmazni is az olvasottakat a való életben.

Örülök a magyar topicnak és nektek, eddig életemben csak két emberrel tudtam magyarul beszélgetni ezekről a témákról. Hogy valami témát is feldobjak más is leírhatná hogy talált akár erre a looksmax fórumra, vagy ha van szélesebb körűen a blackpill/incel/redpill/pua és hasonlókkal tapasztalata, akkor azokra, mert kíváncsi vagyok.
És külön akartam még említeni Prettyboyt, akit azóta bannoltak sajna, de lehet épp olvasod ezt, hogy nem vagy semmi a threadjeiddel, bár itt tartottam volna annyi idősen, mint te (úristengeciezdeöregesenhangzik).
 
  • Love it
Reactions: zsombi
Azáltal, hogy egyik pillanatról a másikra mainstreammé vált a fekete kapszula a tiktok miatt, lehet itt lenne az ideje a reformkor óta a legnagyobb nyelvújításnak.

A Chad magyar megfelelőjeként eddig is létezett itt-ott az interneten a Csanád kifejezés, de mi van a moggolással? Nyilván minden magyar ember napi szintent botlik bele, így nem ártana, ha lenne a helyzetre szép magyar szó is.

A copeoló önkénytelen cölibátust, aki a csiszolt állú Csanád által meg lett kakukkolva, lehet-e kópénak nevezni?
Amúgy mostanában kezdem észrevenni, hogy egyre több magyar embert érdekel a looksmaxxolás / blackpill. Gyakran látok looksmax related videók alatt TikTokon, magyar embereket kommentelni, és eddig kb. 2-3 videót láttam magyarul TikTokon a mewingről. Biztosan lenne pár ember aki használná ezeket a szavakat, csak nem nagyon lehetne hol. Valamilyen szinten elért a mainstream média álltal a blackpill a Magyarokhoz, csak ezen a "szub-fórumon" kívül nincs más platfrom ahol ilyen témákról tudnának az emberek beszélgetni, és még ez sem túl aktív... Bár, amúgy ez lehet, hogy nem is baj.
És külön akartam még említeni Prettyboyt, akit azóta bannoltak sajna, de lehet épp olvasod ezt, hogy nem vagy semmi a threadjeiddel, bár itt tartottam volna annyi idősen, mint te (úristengeciezdeöregesenhangzik).
Hát igen, azért ebbe a fórumba is bele lehet unni (ő requestelte saját magának a bant), már engem sem nagyon érdekel ez a fórum, a leghasznosabb információkat már magamba gyűjtöttem, és már az ascension tervemet is elkészítettem, bár szerintem nagyjából már ascendeltem is. Nem nagyon érdekel ez a fórum, de, ha ezen a "szub-fórumon" belül lenne valami aktivitás, akkor szívesen felnéznék gyakrabban is.

Biztosan van pár olyan regisztrált member a fórumon, akik Magyarok, de még nem írtak ide semmit sem / lurkolnak. Szóval ja, szerintem jó lenne, ha lenne itt legalább valami minimális aktivitás is, ezzel is ösztönözve a regisztrálatlan Magyarokat, hogy csináljanak egy accountot, és írjanak ide valamit, vagy azokat akik már regisztráltak, csak még nem írtak ide semmit sem. Az eddigi beszélgetések alapján rengeteg értelmes dologról tudnánk beszélgetni...

@marek937 @toth77
 
  • Woah
Reactions: toth77
Amúgy mostanában kezdem észrevenni, hogy egyre több magyar embert érdekel a looksmaxxolás / blackpill. Gyakran látok looksmax related videók alatt TikTokon, magyar embereket kommentelni, és eddig kb. 2-3 videót láttam magyarul TikTokon a mewingről. Biztosan lenne pár ember aki használná ezeket a szavakat, csak nem nagyon lehetne hol. Valamilyen szinten elért a mainstream média álltal a blackpill a Magyarokhoz, csak ezen a "szub-fórumon" kívül nincs más platfrom ahol ilyen témákról tudnának az emberek beszélgetni, és még ez sem túl aktív... Bár, amúgy ez lehet, hogy nem is baj.

Hát igen, azért ebbe a fórumba is bele lehet unni (ő requestelte saját magának a bant), már engem sem nagyon érdekel ez a fórum, a leghasznosabb információkat már magamba gyűjtöttem, és már az ascension tervemet is elkészítettem, bár szerintem nagyjából már ascendeltem is. Nem nagyon érdekel ez a fórum, de, ha ezen a "szub-fórumon" belül lenne valami aktivitás, akkor szívesen felnéznék gyakrabban is.

Biztosan van pár olyan regisztrált member a fórumon, akik Magyarok, de még nem írtak ide semmit sem / lurkolnak. Szóval ja, szerintem jó lenne, ha lenne itt legalább valami minimális aktivitás is, ezzel is ösztönözve a regisztrálatlan Magyarokat, hogy csináljanak egy accountot, és írjanak ide valamit, vagy azokat akik már regisztráltak, csak még nem írtak ide semmit sem. Az eddigi beszélgetések alapján rengeteg értelmes dologról tudnánk beszélgetni...

@marek937 @toth77
Szia uram
 
Amúgy mostanában kezdem észrevenni, hogy egyre több magyar embert érdekel a looksmaxxolás / blackpill. Gyakran látok looksmax related videók alatt TikTokon, magyar embereket kommentelni, és eddig kb. 2-3 videót láttam magyarul TikTokon a mewingről. Biztosan lenne pár ember aki használná ezeket a szavakat, csak nem nagyon lehetne hol. Valamilyen szinten elért a mainstream média álltal a blackpill a Magyarokhoz, csak ezen a "szub-fórumon" kívül nincs más platfrom ahol ilyen témákról tudnának az emberek beszélgetni, és még ez sem túl aktív... Bár, amúgy ez lehet, hogy nem is baj.

Hát igen, azért ebbe a fórumba is bele lehet unni (ő requestelte saját magának a bant), már engem sem nagyon érdekel ez a fórum, a leghasznosabb információkat már magamba gyűjtöttem, és már az ascension tervemet is elkészítettem, bár szerintem nagyjából már ascendeltem is. Nem nagyon érdekel ez a fórum, de, ha ezen a "szub-fórumon" belül lenne valami aktivitás, akkor szívesen felnéznék gyakrabban is.

Biztosan van pár olyan regisztrált member a fórumon, akik Magyarok, de még nem írtak ide semmit sem / lurkolnak. Szóval ja, szerintem jó lenne, ha lenne itt legalább valami minimális aktivitás is, ezzel is ösztönözve a regisztrálatlan Magyarokat, hogy csináljanak egy accountot, és írjanak ide valamit, vagy azokat akik már regisztráltak, csak még nem írtak ide semmit sem. Az eddigi beszélgetések alapján rengeteg értelmes dologról tudnánk beszélgetni...

@marek937 @toth77
@karbo
 
Azáltal, hogy egyik pillanatról a másikra mainstreammé vált a fekete kapszula a tiktok miatt, lehet itt lenne az ideje a reformkor óta a legnagyobb nyelvújításnak.

A Chad magyar megfelelőjeként eddig is létezett itt-ott az interneten a Csanád kifejezés, de mi van a moggolással? Nyilván minden magyar ember napi szintent botlik bele, így nem ártana, ha lenne a helyzetre szép magyar szó is.

A copeoló önkénytelen cölibátust, aki a csiszolt állú Csanád által meg lett kakukkolva, lehet-e kópénak nevezni?
Kőkemény színtiszta autizmusnak láthatjuk mintapéldáját e sorokban
 
  • JFL
  • +1
Reactions: Skywalker, socialcel and zsombi
@Lmao stop Doxxing me retard edit your comment ik Emeraldglass already told you that or I'd have to delete my account
 

Similar threads

S
Replies
12
Views
169
depressedfalxonsfan
depressedfalxonsfan
scrunchables
Replies
8
Views
165
scrunchables
scrunchables
Memento Mori
Replies
4
Views
145
i_love_roosters
i_love_roosters
D
Replies
0
Views
41
Deleted member 60975
D
Shkreliii
Replies
15
Views
215
Christiano
C

Users who are viewing this thread

Back
Top