Medcezir

D

Deleted member 67889

Iron
Beyler başlık komik gelebilir ama bu diziyi uzun zamandır izliyordum ve birşey fark ettim dizide aile hayati cart curttan ziyade hayvan gibi blackpill göndermesi var. Yaman Koper(Cagatay Ulusoy)Altınkoya taşınıyor ve Chad olduğu için dizide hicbirsey yapmadan ilk bölümlerde direkt hayvan gibi Halo effect alıyor ilerleyen bölümlerde fakir ve vasıfsız olmasına rağmen zengin bebenin elinden kızı kapıyor. Dizideki tüm kiz karakterlerin ilk aski bu eleman oluyor falan filan hatta dizide sırf görünüşü sayesinde yırtığı 2-3 olay daha var. Gerçekten Chad kelimesinin tanımı Yaman Koper. Birde dizide sarışın eleman 70 bölüm boyunca durmadan her konuda mog yedi, o moglanirken ben kendimi rahatsız hissettim aq.

Attachments

• 0b9cac2a4166015c9e235c22ab3c647f.jpg
    0b9cac2a4166015c9e235c22ab3c647f.jpg
    35.9 KB · Views: 0
aa benim profil resmi

• +1
Reactions: Deleted member 67889
Bu herife chad diyenin amk. Chadlite bence. TR de herkes overrate ediliyor.

• +1
Reactions: Lixen and looksmaxxerrr
Bu herife chad diyenin amk. Chadlite bence. TR de herkes overrate ediliyor.
Chad'ın nasıl göründüğünü bana bir fotoğrafla açıklar mısın?

Chad'ın nasıl göründüğünü bana bir fotoğrafla açıklar mısın?
En üst bilindik Top Model veya Hollywood aktörleri atmazsan sevinirim.

Kıvanç Tatlıtuğ'un daha iyi olduğunu savunuyordum ama fikrim değişti Çağatay moglar.
cagatay kendine cok iyi bakmadi,en iyi zamanlarinda rakipsizdi bence trde.

trye gore rateliyolar çünkü knk turkiyedeki chad avrupada htn
alakasi bile yok yakisikli turk erkekleri dunya segmentinde bak yakisikli turk erkekleri diyorum tum erkekler demiyorum.turkiye bir akdeniz ulkesi bu ulkede cok yakisikli adamlar var herhangi bir ege veya akdeniz sehrine gidin mogger dolu etraf,dunyanin dort bir yanindan bizim aktor erkeklere hasta kizlar var.

şu haliyle gece disari cikip ons yapamayacağı ülke yok mesela bu adamin
EF83E49C AAEE 4BA2 B75E 2EBC53716D7E

trye gore rateliyolar çünkü knk turkiyedeki chad avrupada htn
Avrupa'da Çağatay Ulusoy gibi birisi 185 boyuyla htn ise burdakiler subhuman amk

• +1
Reactions: talldarkhandsome
alakasi bile yok yakisikli turk erkekleri dunya segmentinde bak yakisikli turk erkekleri diyorum tum erkekler demiyorum.turkiye bir akdeniz ulkesi bu ulkede cok yakisikli adamlar var herhangi bir ege veya akdeniz sehrine gidin mogger dolu etraf,dunyanin dort bir yanindan bizim aktor erkeklere hasta kizlar var.
Örnek Can Yaman burada herife iyy igrenc o ayakkabilar pantolon vs cart curt yorum yapıyorlar adam İtalya'da resmen sex sembolü

• +1
Reactions: talldarkhandsome
sizin ben kafanızı sikim

• JFL
Reactions: Heatmiser
En üst bilindik Top Model veya Hollywood aktörleri atmazsan sevinirim
Onlar chad ama. Gigachad: milyonda 1 görülen yakisikli demek. Chad: top model, hollywood aktörü skalası demek. Çoğu T.C. aktörü HTN-Chadlite bandında. Siz HTN nin tam olarak ne oldugunu bilmiyorsunuz. Gerçek HTN'ler(overrate edilmemiş) zaten rahatlıkla sikişiyorlar. Kendini HTN sanan çoğu kişi MTN bile değil TR de

Users who are viewing this thread

Back