MGTOW nedir

he kanka yamuk burnum birden dümdüz olacak değil mi 25 e girince ulan eşşek seni param yok demiyorsun da 25 e kadar yaptırmam diyorsun eğer cidden öyle olsa para biriktiriyorum değil 25i bekliyorum dersin
tamam abicim ilerleyen yaşlarda revizyondan revizyona koşarken beni hatırlarsın.

öyle olsa para biriktiriyorum değil 25i bekliyorum dersin
mal her sebebi açıklamam mı gerekiyor sana sen kimsin.

yazdıkların yeter kanka daha demin de çirkin olduğunu kabul ettin
tek failomu da düzeltince seni 20 santim havada sikmemin yanında surattan da sikiyor olacam bu arada HTN falan değilsin kendini kandırmaya devam et yer fıstığı seniiii :feelshah:

tek failomu da düzeltince seni 20 santim havada sikmemin yanında surattan da sikiyor olacam bu arada HTN falan değilsin kendini kandırmaya devam et yer fıstığı seniiii :feelshah:
1720257098949

boneking ve erenden daha salaksın kanka hayatında başarılar

Durduk yere hemcinsinizi niye asagiliyorsunuz amk bu arada bu mgtow sadece şöyle olsa çok mantıksız gibi değil genetiği hardmaxle bile duzelmeyecek kadar kötü adam genetiğinin kötü hardmaxle bile duzelmeyecegini kabul etmiş. Eee napsin adam intihar mı etsin tabiki kendini gelistirecek hayatini yasayacak hayatta tek kızlar yok eğer mgtow kabaca böyle bir şey ise çok saçma değil gibi @ALP ne düşünüyorsun

View attachment 3016231
boneking ve erenden daha salaksın kanka hayatında başarılar
Sana da midget boyunla hayatta başarılar kardeşim, ha ignoreladım bu arada @turkishfella ile seni newsfeedimde low IQ bireyler istemiyorum.

Threadlarıma cevap yazmamanı rica ediyorum çünkü okumayacağım.

Bu arada para konusunda vurmaya çalışmanda çok komikti on dakikadır gülüyorum komedyen olmayı düşün cidden sen.

Kanka adamlar bana laf ederse bende mümkün olan her noktadan vururum kimse kusura bakmasın.
Ağlayacaklarsa oynamayalım :lul:
onu demiyorum yazinin devamı hakkinda ne dusunuyorsun

Kanka adamlar bana laf ederse bende mümkün olan her noktadan vururum kimse kusura bakmasın.
Ağlayacaklarsa oynamayalım :lul:
adam mgtow mantıklı gibi ne diyorsun demiş bu hala ne diyor allahıma çok slaak kanka

• JFL
Reactions: Angutoid
onu demiyorum yazinin devamı hakkinda ne dusunuyorsun
la bırak konuşma şunla kafayı yemiş amına koyayım ağlayacaklarsa oynamayalım diyor ignoreladım diyor adamın çelişmediği cümle yok aq

Dizzy Apex Preseason Invitational 1

Yani şu adam napsin amk bunu truecelden htnye yükseltmek için en az 10 hardmax lazım onları da yaparsa muhtemelen pipetten kurtulamaz intihar mi edecek kendini gelistirecek hayatindan zevk almaya çalışacak acımasız kanka bu arada bu adam ünlü bi apex legends oyuncusuydu face reveal yapana kadar...

• JFL
Reactions: ALP
Forumdakiler poser kanka gerçek mgtow burda götünü sürttürmez.
Gerçek mgtow ne bilmiyorum sikimde de değil acikcasi ama benim yazdığım metinin mantıklı olduğunu düşünüyorum senin de düşünceni merak ettim

• +1
İlk parta cevap verdim.
Okuduğunu da anlamıyor allahın low IQ'su kısa boylu olduğu için aklı da kısa olmuş :p
galiba yazıyı okuduktan sonra 2. partı anlaması uzun sürdü sadece ilk parta cevap vermiş çok salak maalesef

View attachment 3016236

Yani şu adam napsin amk bunu truecelden htnye yükseltmek için en az 10 hardmax lazım onları da yaparsa muhtemelen pipetten kurtulamaz intihar mi edecek kendini gelistirecek hayatindan zevk almaya çalışacak acımasız kanka bu arada bu adam ünlü bi apex legends oyuncusuydu face reveal yapana kadar...
alp kesin buna benziyordur la ama sevgilisi var ya incel değil hani hayatı güzel boyu da uzun :lul::lul::lul:

la bırak konuşma şunla kafayı yemiş amına koyayım ağlayacaklarsa oynamayalım diyor ignoreladım diyor adamın çelişmediği cümle yok aq
Adamin bana dmden verdiği tavsiyeler mantikiydi ve bilgili birisine benziyor aranizdaki tartisma size kalmış mudahale etmiyorum

• +1
Gerçek mgtow ne bilmiyorum sikimde de değil acikcasi ama benim yazdığım metinin mantıklı olduğunu düşünüyorum senin de düşünceni merak ettim
İşte bana bu üslupla gelin abi, üsttekiler manlet rage'ini benden çıkarmaya çalışıyor ama sökmez anadolu çocuğuna :feelsmage:

View attachment 3016236

Böyle gözüksem net ropelardım ama dediğin mantıklı.

Buraya gelip looksmax forumunu kirletmek yerine kendilerini bir beceriye adayıp Dünya klasmanına sokmaları hayata tutunmalarına yardımcı olabilir.

Ama bu poserlar gelip burada yok kelsen kaderini kabullen yok estetik seni kurtarmaz diye zırvalayınca sinirime dokunuyor.

alp kesin buna benziyordur la ama sevgilisi var ya incel değil hani hayatı güzel boyu da uzun :lul::lul::lul:
Benim low ltn bir tanıdığım var baya da kız çevresi var ama bilmiyorum liseliyim daha bp fazla işlemiyor burdw

Benim low ltn bir tanıdığım var baya da kız çevresi var ama bilmiyorum liseliyim daha bp fazla işlemiyor burdw
boyu uzunsa olabilir lisede güç ve sosyal çevre çok önemli ztn tabii tip ve boy iyiyse ister istemez sikişirsin ama benim gördüğüm çok iyi lisede değilsen lisedekiler orta halli veya alp gibi fakir olacağı için yetiştirilme tarzlarından dolayı güce ve sosyal çevreye tapıyorlar. 193 den uzun tipsiz kürt vardı lisede çocuğa erkekler bile arkadaş olmak için yanaşıyordu amk e tabi böyle olunca kızlarında ilgisini çeker neyse allahtan lisenin başlarında açıpa geçmiştim

İşte bana bu üslupla gelin abi, üsttekiler manlet rage'ini benden çıkarmaya çalışıyor ama sökmez anadolu çocuğuna :feelsmage:

Buraya gelip looksmax forumunu kirletmek yerine kendilerini bir beceriye adayıp Dünya klasmanına sokmaları hayata tutunmalarına yardımcı olabilir.

Ama bu poserlar gelip burada yok kelsen kaderini kabullen yok estetik seni kurtarmaz diye zırvalayınca sinirime dokunuyor.
oglum burda mgtow konuşan tek kişi benim ve hiç kelsen kendini kabul et veya estetik kurtarmaz demedim amından uydurma mal orospu evladı git tekrar oku yazdığımı senin gibi kezoların tercihlerini hayat memat meselesi yapıp ömürlerini güvenlik kulübesinde azarda kaydırarak geçirmelerini istiyon heralde

boyu uzunsa olabilir lisede güç ve sosyal çevre çok önemli ztn tabii tip ve boy iyiyse ister istemez sikişirsin ama benim gördüğüm çok iyi lisede değilsen lisedekiler orta halli veya alp gibi fakir olacağı için yetiştirilme tarzlarından dolayı güce ve sosyal çevreye tapıyorlar. 193 den uzun tipsiz kürt vardı lisede çocuğa erkekler bile arkadaş olmak için yanaşıyordu amk e tabi böyle olunca kızlarında ilgisini çeker neyse allahtan lisenin başlarında açıpa geçmiştim
Boyu uzun değil o kadar 76 77 falan benden kısa kız çevresi var dedim sevgilisi yok lisede durum farklı dedikoducu kızların yanında hemcinslerini asagilayan liselilerin gay ismini verdiği erkekler kız cevresi edinebilir ama sikişemez bahsettigim cocuk da tam o şekil

Çok çirkin olan biri buraya girerse iyice mentalcel olur bence rate threadlarindan bakiyorum hic öyle truecel diyebilecegim adama rastlamadım

• +1
boneking mi ... o kadarda değil hocam.... kimse boneking kadar mal olamaz aq
Ya bonekinge laf maf ediyoruz cirkinleri sikiyor ama en azından sikiyor amk belki kendi kafasından da zevk aliyor buraya ego tatmini için gelmişti çok belli ama tassak malzemesi oldu postlarinin ssleri instasi her yerde dolaşıyor

aga noldu la sizin mevzu 17 yaşındaki atsız seni dava etti mi
fDWfWQEF:Qe:fQWe:F:WE Kanka 17 yaşında oldugunu ogrendıkten sonra daha siteye bile girmedi. Yazık orosbu evladına inşa ettiği kolpa imajı yıkılınca siteyi terk etti

• JFL
Reactions: talldarkhandsome
fDWfWQEF:Qe:fQWe:F:WE Kanka 17 yaşında oldugunu ogrendıkten sonra daha siteye bile girmedi. Yazık orosbu evladına inşa ettiği kolpa imajı yıkılınca siteyi terk etti
nerden öğrendin la ben o ilk geldiğinde ki mesajı hatırlıyorum 17 yaşındayım yazmıştı

nerden öğrendin la ben o ilk geldiğinde ki mesajı hatırlıyorum 17 yaşındayım yazmıştı
kanka bu malın az eski şeylerine baktım buraya 16 yaşında gelmıs boyu 175 imiş 18 olmus 178 mi ne olmus işte ble ble ble birde burdan cok para kazanıyomus falan filan yanlış taşa tosladı orosbu cocugu

• JFL
Reactions: dogida
1720259796352

• JFL
Reactions: Angutoid
çocuk olduğu attığı mesajlardan belliydi zaten yaş mevzusuna şaşırmadım o yüzden.

çocuk olduğu attığı mesajlardan belliydi zaten yaş mevzusuna şaşırmadım o yüzden.
kanka cok bilgisiz bir eleman birde yusufkayalpten ogrendıgı tarıhı burda ona buna anlatmaz mı birde amk

• +1
  • JFL
Reactions: ALP and talldarkhandsome
kanka cok bilgisiz bir eleman birde yusufkayalpten ogrendıgı tarıhı burda ona buna anlatmaz mı birde amk
aga sende de biraz mallık vardı adamı 30 yaşında sanıyordun :D

aga sende de biraz mallık vardı adamı 30 yaşında sanıyordun :D
kanka başta öyle sandım amk bu oneway adama abi kaç yaşında adamsın diyince herhalde 25-30 arası sandım. Sonradan biraz araştırdımda öğrendim aq

• JFL
Reactions: dogida
kanka başta öyle sandım amk bu oneway adama abi kaç yaşında adamsın diyince herhalde 25-30 arası sandım. Sonradan biraz araştırdımda öğrendim aq
ben yazıcaktım siz tartışırken de baktım eğlenceli geçiyor karışmadım

ben yazıcaktım siz tartışırken de baktım eğlenceli geçiyor karışmadım
Heee harbı komikti. Birde orosbu evladının ciddileşmesi yok mu

Heee harbı komikti. Birde orosbu evladının ciddileşmesi yok mu
sana hesabını silmen için 1 hafta müddet diyip hesabını sildi ya orada bir üzüldüm işte

• JFL
Reactions: eneskarduya
sana hesabını silmen için 1 hafta müddet diyip hesabını sildi ya orada bir üzüldüm işte
DF.wqeF.WQE:fWQ.EG.EF.WQE:e:gR::eFWQE:f:weF:QWg:WQE:fWQE:F:wEF:wqe:f

ben anlıyorum bu tarz çocukları,sosyal hayatlarında öne çıkamadıkları için burayı sahiplenip burda bi kimlik oluşturuyorlar bunda bi sorun yok ama millete kendisine bir şey demeden ana bacı küfredip milleti zorbalamaya çalışırsa patlar böyle.

• +1
Reactions: eneskarduya and ALP