''Muh Roid vurma ölürsün, Muh roid vurmuyorum çünkü 40 yaşımı görmek istiyorum bro''

maximum cope31

maximum cope31

Bronze
Ne cesit bir coper varlıksınız. Haftada 6 gün gyme gidip, roid vurmamanın tek sebebi adam gibi farma ilaclara para yetmemesidir.

Bakın ciddi diyorum uzun süre spor salonuna gidip küre girmeyen adamın tek sebebi paradır. Ya yetmiyordur yada o parayı başka şeye kullanmak istiyordur (Ben öğrenci adamım babamın yolladığı parayla growth mu vurucam amk ?)

Bi kamyonet ilaç kullanmıyorsan ölmezin, karaciğer patlamaz, böbrek iflas etmez, kalp gitmez. Erken yaşta bunları olanlar roid vurmasaydı da büyük ihtimalle geberecekti. Genetiği kötü.

Bakın kızlara yaranmak icin roid vuran net öküzdür. Roidin bisike yaramayacağını söylerim çünkü yaramıyor. Dışarı çıkın biton zargananın kız arkadaşı var. Gördüğüm bütün gymceller incel.

Ama bu vücut isi erkekler arası yarışma zaten, büyük goril kim. Kızların tırnaklarını yaptırıp, pahalı çanta alıp birbirleriyle sidik yarıştırması gibi. Biz de çanta alıp, saç boyamıyoz da kim daha iyi pecleri var kimin bicep büyük onun muhabbetini yapıyoruz amk.

Surda vücut yapıp ölen bildiğimiz 3 tane herif var zaten. 1-Shawn Roden ( Mr. Oylmpia ilac deposu stok bitiren dozda kullanıyordu)
1723981886310

2- Zyzz ( Doğuştan kalp kapakçığı arızalı )
1723982123491

3- Jo lindler (Şu amsalağın tipe bir bak, bütün gün MDMA alıp rave parti gidiyor, öbürsü gün kalkınca gergedan dozunda tren vuruyor. Tabi ölürsün amk)
1723982142530

Özet: Standart dozda roid vurursanız ölmezsiniz. Haftanın 6 günü gyme gidiyorsanız sizin isiniz sağlık felan değil iyi gözükmek. Sağlığım icin ilac kullanmıyorum cope'unu kesin hemen.

• +1
  • Hmm...
Reactions: szolliontaraelis and maarda
Uzun süreli roid = yüzün için looksmin

HGH only cakılır androjen degil sivilce mivilce yapmaz. Kadınlar daha uzun süre cildi elastik kalsın diye recete alıyor.

Orjinallerin fiyatı cok.

Küre girme bu yüzle ogre olursun diyorlar çok degisik bir insanim omuz genisligim 40 cm dalga gecenin annesi ölsün bizygomatic widthim 14 cmden daha fazla bu da leş gibi bir kafa omuz oranına tekabul ediyor hayat bitti

• +1
Reactions: boneking772
Küre girme bu yüzle ogre olursun diyorlar çok degisik bir insanim omuz genisligim 40 cm dalga gecenin annesi ölsün bizygomatic widthim 14 cmden daha fazla bu da leş gibi bir kafa omuz oranına tekabul ediyor hayat bitti
spor yap

genetigin onemli yine kotu genetigin varsa saglik sorunlarin varsa (benim astim var, dogustan acik kalbim vardi kapandi) kalp sikintilari varsa ailende karaciger yetmezligi gibi saglik sorunlari vb. varsa deden anneannen 75 80 yas ustune kadar yasamadiysa vurmayacaksin bu kadar basit vuruyosanda hormon testlerini yaptirican
ben kimseye onermiyorum uzun sure roid=20 yasinda 45 yas gibi gorunmek ogre olmak

küre girmeyide eziklik buluyorum vucudunda 800 ng assagi testo varsa gir kardesim herif spora yeni baslamis yeni uyku duzeni beslenme duzeni yapmis roid baslicam diyor ulan bi 1 yil bekle bak bi teston natural articak mi ne bu sabirsizlik?

• +1
bi başla önce 1 yil git 6 ay git 8 ay git bi bak hormonlarina gelisim hizina newbie gainle zaten hizli gelisirsin vucudunu tani

• +1
bi başla önce 1 yil git 6 ay git 8 ay git bi bak hormonlarina gelisim hizina newbie gainle zaten hizli gelisirsin vucudunu tani
Vursa bile sıkıntı ki nasi test vericek

Vursa bile sıkıntı ki nasi test vericek
iste oda oyle paran yoksa girmiceksin devlet hastaneleri 3 ayda 1 aliyor testleri ozelde yaptirman gerek ayda 1500 lira hormon testi ilaclar 4500 5000 beslenme en az 5 k olmasi lazim supplementler 2000-3000 daha bissurusu var amk normal bir aile ortalama 30-40 k kazaniyor ailen eve yemek mi yetistirsin sana mi para harcasin
hadi diyelim tek cocuksun yine zor
hadi diyelim ailenle yasamiyorsun ise girmissin ne kadar kazancan 25-30?
kure beslenmeye 20 k harcadin ev kiralari 7 8 k -2k ile cikiyorsun

daha bunun elektrigi suyu var spor salonu ucreti var aidati var interneti var

Last edited:
  • +1
iste oda oyle paran yoksa girmiceksin devlet hastaneleri 3 ayda 1 aliyor testleri ozelde yaptirman gerek ayda 1500 lira hormon testi ilaclar 4500 5000 beslenme en az 5 k olmasi lazim supplementler 2000-3000 daha bissurusu var amk normal bir aile ortalama 30-40 k kazaniyor ailen eve yemek mi yetistirsin sana mi para harcasin
hadi diyelim tek cocuksun yine zor
hadi diyelim ailenle yasamiyorsun ise girmissin ne kadar kazancan 25-30?
kure beslenmeye 20 k harcadin ev kiralari 7 8 k -2k ile cikiyorsun
Cok masrafli bir de adam 16 yaşında sanırım babasıyla mı gitcek aq test vermeye

genetigin onemli yine kotu genetigin varsa saglik sorunlarin varsa (benim astim var, dogustan acik kalbim vardi kapandi) kalp sikintilari varsa ailende karaciger yetmezligi gibi saglik sorunlari vb. varsa deden anneannen 75 80 yas ustune kadar yasamadiysa vurmayacaksin bu kadar basit vuruyosanda hormon testlerini yaptirican
ben kimseye onermiyorum uzun sure roid=20 yasinda 45 yas gibi gorunmek ogre olmak

küre girmeyide eziklik buluyorum vucudunda 800 ng assagi testo varsa gir kardesim herif spora yeni baslamis yeni uyku duzeni beslenme duzeni yapmis roid baslicam diyor ulan bi 1 yil bekle bak bi teston natural articak mi ne bu sabirsizlik?
hormon testi yanında sağlık kontrolü de gerek

Last edited:
C

hormon testi yanında sağlık kontrolü de gerek
daha bissuru sey var bissuru aromataz inhibitorler ve gh disi 18 alti sacmalik gh bile sacmalik bence para kazanmiyosan beslenmeni uykunu yapamiyosan test yaptiramiyosan girmiceksin
kullandigin ilaclar kuzey iraktan gelmeyecek
yapsan bile beslenmeni tutturmazsan sahte ilac kullanirsan uykunu yapamazsan bi sikim olmaz ogre olur cikarsin hormonlarini siker atarsin herif daha spora baslamamis uyku yapmamis cips yiyor ben roid gircem diyor jfl

• +1
Growth iyi bence vurun zararı da yok proviron omuz genişletti ama saç da döktü hafif bence direk dht basmayın testodan dönüşsün 5 alfadan
18 altı min gh dozu 5-6 yetişkinsen 3-4

• +1
Reactions: dostoyevski and maximum cope31
Growth iyi bence vurun zararı da yok proviron omuz genişletti ama saç da döktü hafif bence direk dht basmayın testodan dönüşsün 5 alfadan
18 altı min gh dozu 5-6 yetişkinsen 3-4
Ben de onu diyorum. Androjen olmayan ilacta cok sıkıntı yok.

Benim ailede 5 tane akciğer kanserinden ölen kişi var aq benim ciğer siksen kaldıramaz uzun süre

+Natural testo artması büyük cope bir fark yaratacak kadar artmıyor senin T genetik+fetal dönem+çocukluğunun ilk 5 yılı ve anne sütü ile belirleniyor

Benim ailede 5 tane akciğer kanserinden ölen kişi var aq benim ciğer siksen kaldıramaz uzun süre

+Natural testo artması büyük cope bir fark yaratacak kadar artmıyor senin T genetik+fetal dönem+çocukluğunun ilk 5 yılı ve anne sütü ile belirleniyor
şişko degilsen o kadar artmaz testo evet ama spora gitmek arttiriyor uyku duzeni arttiriyor beslenme cok onemli duzeyde arttiriyor bazilari bunlari duzeltmeden roid basliyolar sonuc hic bir sey

kucuklugumde kalp deligim vardi, kardiyovaskuler hareket yapamadim sisko oldum 11 yasimda delik kapandi spor yapmaya hareket etmeye basladim 14 15 yasimda spor salonuna gittim 16 yasimda testom 732 ng/dl cikti yani her seyi hareketsizlige atmamakta lazim genetiklerde onemli spora gitse bile 732 olamayan var, annem ben karnindayken diyet yapmis diyet dedigimde oyle su diyeti falan degil, ayran yogurt her sabah yumurta bol yesillik haftada 3 4 kirmizi et 2 3 tavuk balik bunlardan kaynaklida olabilir, ama bunlara ragmen kalbim delikti acik kalp ameliyati olacaktim ama delik kapandi? nasil derseniz yine beslenme ile ufurum kaldi oda gecen gittim ufurumde gecmis dedi sucu bence genetik ve ailenize atmak yerine hareket edin suan 17 yasindayim ve son donem ciddi anlamda yaglandim sivilcelerim geri cikti, ama yine basliyorum diyete beslenmeye spora bos bos roidlere paranizi harcayacaginiza ilk bi beslenmenizi duzeltin

Last edited:
  • +1
HGH only cakılır androjen degil sivilce mivilce yapmaz. Kadınlar daha uzun süre cildi elastik kalsın diye recete alıyor.

Orjinallerin fiyatı cok.
kanka sivilce problem değil roidlerin çoğunluğunun bağ dokusu hücreleri tarafından kollajen sentezini azaltması

ha sadece hgh vuracaksan np hgh kollajen üretmini arrtırıyor

şişko degilsen o kadar artmaz testo evet ama spora gitmek arttiriyor uyku duzeni arttiriyor beslenme cok onemli duzeyde arttiriyor bazilari bunlari duzeltmeden roid basliyolar sonuc hic bir sey

kucuklugumde kalp deligim vardi, kardiyovaskuler hareket yapamadim sisko oldum 11 yasimda delik kapandi spor yapmaya hareket etmeye basladim 14 15 yasimda spor salonuna gittim 16 yasimda testom 732 ng/dl cikti yani her seyi hareketsizlige atmamakta lazim genetiklerde onemli spora gitse bile 732 olamayan var, annem ben karnindayken diyet yapmis diyet dedigimde oyle su diyeti falan degil, ayran yogurt her sabah yumurta bol yesillik haftada 3 4 kirmizi et 2 3 tavuk balik bunlardan kaynaklida olabilir, ama bunlara ragmen kalbim delikti acik kalp ameliyati olacaktim ama delik kapandi? nasil derseniz yine beslenme ile ufurum kaldi oda gecen gittim ufurumde gecmis dedi sucu bence genetik ve ailenize atmak yerine hareket edin suan 17 yasindayim ve son donem ciddi anlamda yaglandim sivilcelerim geri cikti, ama yine basliyorum diyete beslenmeye spora bos bos roidlere paranizi harcayacaginiza ilk bi beslenmenizi duzeltin
kanka 11 yaş diyorsun sonra 16 yaş diyorsun ergenlikdesin daha gelişimin tamamlanmamış buda genetik

Bu araştırmaya bak 12 hafta boyunca yapılan egzersiz antremanı 40-60 ng/dL arttırmış pek de iç açıcı değil.
Genetik herşey

only hgh veya non adrogen kürlerinin kas kütlesi için ne gibi faydaları var ?

kanka 11 yaş diyorsun sonra 16 yaş diyorsun ergenlikdesin daha gelişimin tamamlanmamış buda genetik

Bu araştırmaya bak 12 hafta boyunca yapılan egzersiz antremanı 40-60 ng/dL arttırmış pek de iç açıcı değil.
Genetik herşey
11 yasimda kalp deligim kapandi diyorum yani 11 yil boyunca hareket fazla edemedim spor yapamadim astim+kalp deligim vardi 7 yasimda diyetisyen ile duzgun bir beslenme programi saglamisim kilo verdirtti sonra 11 den sonra spor yapiyom diye yine fast food yedim obezlestim 16 da geri verdim verdikten sonra yaptirdigim hormon testi 732 cikti ama bilmiyorum belki 11 yasimda bile yuksekti? kim bilir genetik her sey zaten ama kimisi genetiginin potansiyelini bilmiyor

• +1
  • +1

Yaglanmiyorum, omuzlarım dar kafamdan yan yana 2.5 tane koyunca omuzlara eşit geliyor hayat bitti

• +1
bu arada calismada kullanilan young men 25-30 yas older man 70 75 yas yani gelisimlerini tamamlamislar
tamam işte,dediğim de bu genetik işte aq gelişimin tamamlandıktan sonra anca 40-60 arttırırsın gelişimdeyken spora gitsen de pek fark etmiyor

• JFL
Reactions: dostoyevski and maarda
cevap verin lan rezil herifler
-daha az yan etki
-daha az kas kütle artışı/kas onarımı
-hgh yağ kaybı ve bazı yüze etki edem şeyler için olumlu etki sağlıyor

androjenik kürün daha az etkilisi ama daha az yan etkiye sahip işte

cevap verin lan rezil herifler
hgh frag yag yaktiriyo tek bildigim dost
tamam işte,dediğim de bu genetik işte aq gelişimin tamamlandıktan sonra anca 40-60 arttırırsın gelişimdeyken spora gitsen de pek fark etmiyor
genetik her sey bunu reddemem ama ergenliginde obez olanin gelisim cagindan sonra testosunu arttirmasi cok dusuk ihtimal oda genetik sonucta belli olmaz

sen gel 3 saat uyu 5000 kalori islenmis fast food ye sonra sporla testo arttiricam de %1 genetik icinde olman lazim

• Hmm...
  • +1
Reactions: boneking772 and maarda
düşünsene erkek olabilmek için tüm bir eczane rafını götünden enjekte etmen gerek :lul:

şaka bir yana 150-250mg test + AI gayet yeterli. çok minimal karaciğer ve kalp stresi ile çok rahat 1000+ ng/dl test seviyesine ulaşabilirsin.

• JFL
Reactions: Heatmiser