Plaklar kapandığı için mi 16 dan sonra natural olarak sesimiz kalınlasmıor yoksa vücut testosteron a alıştığı için mi

elemanzelvadre

elemanzelvadre

Anti natural 🥶🥶💀☠️😈
Bilgisi olan var mı?

16 yaşı ergenlikten 4 yıl sonra ortalama bir seviye olarak verdim

testestorona alısma gibi bir olayı ilk defa duyuyorum fakat plaklar bildigim kadarıyla 19 yasına kadar az da olsa açık kalıyor(boyun uzamıyor genelde tabiki fakat açık kalıyor boyunu uzatıcak kadar olmasada)

Bilgisi olan var mı?

16 yaşı ergenlikten 4 yıl sonra ortalama bir seviye olarak verdim
ama deepvoice icin thread vardı ingilizce unuttum adınıda arat işe yarıyordur heralde

Plakların hepsi 16 da kapanmıyor ki

Sesinin kalınlaşmasının 16 yaşından sonra yavaşlamasının temel nedeni vücudun ergenlik döneminde gerçekleşen hızlı hormonal değişikliklerin büyük kısmını tamamlamış olması

Plakların hepsi 16 da kapanmıyor ki

Sesinin kalınlaşmasının 16 yaşından sonra yavaşlamasının temel nedeni vücudun ergenlik döneminde gerçekleşen hızlı hormonal değişikliklerin büyük kısmını tamamlamış
Ben şu an ikinci bir ergenlik yaşıyorum bunun da sana belirteyim

Sesinin kalınlığını kafaya takıyorsan git ses egzersizleri yap ise yarıyorlar
Hayır kafaya takmıyorum Sesimin başka biri ton olmasını istiyorum

Sesinin kalınlığını kafaya takıyorsan git ses egzersizleri yap ise yarıyorlar
Sesim iki tane çıkıyor ortasında buluşsun istiyorum

nasıl olum bi ince bi kalın mı çıkıyor anlamadım
Aynen gece arkadaşa mesaj çektim ses rahatlayınca başka bi oktavda çıkıyor ince ses yok oluyor

Aynen gece arkadaşa mesaj çektim ses rahatlayınca başka bi oktavda çıkıyor ince ses yok oluyor
Harbi bende de oluyo bazen o ince olmuyo ben de ama daha bass oluyo

13 yasından beri sigara iciyom kure de girince allah oldu sesim sigara galiba ince sesin cozumu

Gokalaf'ın eski ile yeni videoları arasında manyak ses farkı var İğne basıyorsan sigara alkol içiyorsan kamyoncu sesin olur bir iki seneye

13 yasından beri sigara iciyom kure de girince allah oldu sesim sigara galiba ince sesin cozumu
zararı var mı arkadaşım da içiyor 65 hz sesi var oksijen kapasitesini falan azaltıyo mu yoksa minimal mi