Rate Tugkan Gonultas

Heatmiser

Heatmiser

Iron

Bence baya çekici biri modellik yaptığını hatırlıyorum. Sağlam bir aurası var. Sizce nasıl ?

Kıvanç Tatlıtuğ özentisi

• +1
Reactions: talldarkhandsome
ah amk benim de şöyle phenom olsaydı

• +1
Reactions: sub5c3l
çöp oğlu çöp

Bilmiyorum ama şu herif bana mı itici geliyor?
Hikayeleri cart curt komik değil, iyi oyun oynuyamıyor , yanındaki rane falanda aynı şekil mimik oynamıyor? Fanlarıda aşırı itici ve adama tapıyorlar cidden adam peygamberim dese savunacak insanlar var.

• +1
Reactions: Angaracel, looksmaxxerrr and talldarkhandsome
Hikayeleri cart curt komik değil, iyi oyun oynuyamıyor , yanındaki rane falanda aynı şekil mimik oynamıyor? Fanlarıda aşırı itici ve adama tapıyorlar cidden adam peygamberim dese savunacak insanlar var.
bu yorumun altina imzami atarım.
bu adamda "yüksek ego mütevaziliği" var yani aslinda ben egolu olsam olurum ama bakın mütevazi ve düzgün bir adamım diyor tüm hareketleri.

bende high htn diyorum

bu yorumun altina imzami atarım.
bu adamda "yüksek ego mütevaziliği" var yani aslinda ben egolu olsam olurum ama bakın mütevazi ve düzgün bir adamım diyor tüm hareketleri.
Lucifer Michaelson ile bunun draması vardı ve o konuda ilk defa luciye hak vermiştim.

• +1
Reactions: talldarkhandsome
hala görünüşün önemini anlamadiniz mi olm :D Adam sırf yakışıklı uzun boylu yapılı diye tapıyorlar. O anlattığı hikayeleri kısa boylu tipsiz birinin anlattığını düşünsenize. Hele askerde osurduğu anıyı çirkin birinin anlattığını düşünün.

• +1
Reactions: enayispotify_34
Tek özelliği Beyaz olması.
Jbw işte

Htn

• +1
Reactions: enayispotify_34
mogs alessandro dellisola

Bunun kız izleyicileri falan var boyunu fiziğini de göremiyorlar ayrıca otistik hareketleri çok Kızlar mal mı facially htn izleyecek Sizler salak mısınız oğlum