Rate

P

poison_

Iron
IMG 20230727 131734 1

• JFL
  • Ugh..
Reactions: chrisN, Deleted member 17244, Dr. Bludy and 1 other person
Uee çok büyük problem Allah'tan cenen iyi

ltn

Sorun neyde sence ?

I rather not say anything or im in trouble🥴

Vay aq gerçekten sikildik demek

@Godzilla_00

Çocuğun gözleri şaşı mı ve çenesine nasıl iyi dedin aq çok değişik durmuş

@Godzilla_00

Şaşı değil baya büyük yakından çektim arka kamerayla

@Godzilla_00

Çenesi ortalamanın ustu sayılır aga tabi düz karşıdan çekerse daha belli olur ama bana iyi gibi geldi en büyük problemi gözler

poison en kötü fotonu atmışsın aq daha düzgün foto bir de yan profil atsana yan profilin htn önün ltn bence.

Gözlerin deep-set in tam olarak zıt anlamlısı pörtlek, bundan aşırı yer ve scleral show sahibisin muhtemelen. Bunun için orbital decompression öneriyolar ama tehlikeleri olan bir şey ben olsam yapmam öyle bir ameliyat. Bunun dışında çenende, dudaklarında asimetri var gibi çıkmış. Bunun içinde postür, mewing, doğru yutkunma ve gerekirse botoks yapılabiliyor(sadece bilgilendirmedir). Elmacık kemiklerin gerçekten güzelmiş. Bilimsel değil, şahsi olarak ben sana normie tier normie diyorum. Umarım chadlite'e kadar yolun olur. Başarılar diliyorum

Gözlerin deep-set in tam olarak zıt anlamlısı pörtlek, bundan aşırı yer ve scleral show sahibisin muhtemelen. Bunun için orbital decompression öneriyolar ama tehlikeleri olan bir şey ben olsam yapmam öyle bir ameliyat. Bunun dışında çenende, dudaklarında asimetri var gibi çıkmış. Bunun içinde postür, mewing, doğru yutkunma ve gerekirse botoks yapılabiliyor(sadece bilgilendirmedir). Elmacık kemiklerin gerçekten güzelmiş. Bilimsel değil, şahsi olarak ben sana normie tier normie diyorum. Umarım chadlite'e kadar yolun olur. Başarılar diliyorum
*Aşırı uee ve scleral show

Textbook definition of squigly lips

dişin bi insin öyle foto at

amk ayna selfiesi at dümdüz bakarak da sorun ne anlayalım

Gözler duzelirse htn

bf ni düşür chewing yap adam akıllı bir saç stili seç mtn-htn arasına ulaşırsın belki htn

Arka kamerada bu şekilde burda kaç sizce o diğerinide arka kameradan çektim

Attachments

• 16934023789527900421674093076350.jpg
    16934023789527900421674093076350.jpg
    1.6 MB · Views: 0
knk fotoya bakarak diyom saçların yanlarını baya uzat

gözlerin duzeldikten sonra htn diyorum ben potansiyel gördüm çene yapın falan iyi

Bro you look paki. But that's not an issue - immigrate to West and call yourself 'Mehmet' or 'Arda' and you will have HTN halo thanks to Ertegrul. @Abhorrence can confirm

Otherwise if you call yourself Imran Khan you are LTN and stuck with landwhales.

• JFL
Reactions: Abhorrence
Kardeşim, Pakistanlıya benziyorsun. Ama bu sorun değil; Batı'ya göç edin ve kendinize 'Mehmet' veya 'Arda' deyin ve Ertegrul sayesinde HTN halesine sahip olacaksınız. @Abhorrence onaylayabilir

Aksi halde, eğer kendinize Imran Khan diyorsanız, LTN'siniz ve kara balinalarına sıkışıp kalıyorsunuz.
Pakistanlılara benziyorsam zaten sikilmişim demek

• JFL
Reactions: SecularIslamist
Pakistanlılara benziyorsam zaten sikilmişim demek
No you look 'pakistani' phenotype in the UK, not Pakistani in Turkey where all the dumb low IQ retards go.

Pakis in Turkey:
1693511330280

Pakis in England:
1693511293815

Yani ben birleşik kralliklarinda ki pakistanlilara mi benziyorum?

Goz cevresinden anlamiyorum(ona kotu demisler )

Ama cirkin falan degilsin iyisin gayet. Ozguvensiz olmani gerektirecek bir sey yok