Rate?

D

Deleted member 37742

Iron
Boy 191

Attachments

• IMG_20230923_141226.jpg
    IMG_20230923_141226.jpg
    1.6 MB · Views: 0
  • IMG_20230920_233813.jpg
    IMG_20230920_233813.jpg
    992.7 KB · Views: 0
  • IMG_20230919_175908.jpg
    IMG_20230919_175908.jpg
    2.5 MB · Views: 0
  • JFL
Reactions: Abhorrence and The Grinch
burya atmasaydın art niyetli çok kişi var. editleyebiliyosan sil.

Low MTN, birdcel vibe var ama belirsiz

@Esteban1997 lost brother

• JFL
Reactions: Esteban1997 and Deleted member 30579
olm çok açık foto atmışsın bir de keşke bir yerleri karalasaydın mk

• Hmm...
Reactions: Aero
olm çok açık foto atmışsın bir de keşke bir yerleri karalasaydın mk
Olsun deneyim olur. Birdcell olmadığımı gordugune göre rating değişti mi

vazgeçtim High LTN. çünkü kafatasın simp kafatası gibi, brow ridge yok, burun aşırı feminen, çene uneven. burun ve brow ridge kolay düzeltirsin kafana takmana gerek yok ama kafanın küçüklüğünü ve çeneni, kafaya takabilirsin. 170 boyu olan birinin kafasına benziyor

• +1
Reactions: 2025 chad candidate
vazgeçtim High LTN. çünkü kafatasın simp kafatası gibi, brow ridge yok, burun aşırı feminen, çene uneven. burun ve brow ridge kolay düzeltirsin kafana takmana gerek yok ama kafanın küçüklüğünü ve çeneni, kafaya takabilirsin. 170 boyu olan birinin kafasına benziyor
Benim kafatası daha büyük gibi duruyor doğuştan kaybetti çocuk its over

Her şey bitmiş

• +1
Reactions: Abhorrence
kanks, yeni olan biri için biraz daha yumuşatarak söylemek uygun olurdu ama fena değilsin yine de ya. boyun uzun en azından, rino ve brow implant yaparsın istersen. senin boyunda olmak isteyen milyarca kişi vardır

Bence en büyük kusurun alnin çok açık ben hep ilk oraya dikkat ediyorum ora kötüyse gerisinin önemi yok

kanks, yeni olan biri için biraz daha yumuşatarak söylemek uygun olurdu ama fena değilsin yine de ya. boyun uzun en azından, rino ve brow implant yaparsın istersen. senin boyunda olmak isteyen milyarca kişi vardır
Aslında çok yeni değilim bir süredir forumu okuyorum. Rino yakında zamanda olabilirim cunku burun deliklerimde sıkıntı var. Sence burnunun sıkıntısı ne. Brow implanta gelince bence çok gereksiz. Ayrıca muhtemelen browridgim büyüyecek bütün akrabaliriminki gibi

• JFL
Reactions: szolliontaraelis, Deleted member 24983 and Deleted member 30579
Alnım çok mu geniş yani
Bence alnın genis yani geniş alinlisin kafatasında küçük geniş alinli olunca yüzün totalde küçük kalıyor üstelik saç uzatmiyorsun küçük kafatasi + ufak surat + beldcel vibe seni direkt eliyor

Ama buraya takılma yeni olduğun için sana önerim forumu silip kendini banlatman dışarıda çoğu türk erkegi sana benziyor zaten bir de 190 boyun var kesinlikle bir kız arkadaş bulursun

Aslında çok yeni değilim bir süredir forumu okuyorum. Rino yakında zamanda olabilirim cunku burun deliklerimde sıkıntı var. Sence burnunun sıkıntısı ne. Brow implanta gelince bence çok gereksiz. Ayrıca muhtemelen browridgim büyüyecek bütün akrabaliriminki gibi
rinoyu siktir et vazgeçtim. pretty burnun var herkes maskülen olmak zorunda değil prettyboy maxx yap burnun oturur yüzüne o zaman

Last edited:
Bence alnın genis yani geniş alinlisin kafatasında küçük geniş alinli olunca yüzün totalde küçük kalıyor üstelik saç uzatmiyorsun küçük kafatasi + ufak surat + beldcel vibe seni direkt eliyor

Ama buraya takılma yeni olduğun için sana önerim forumu silip kendini banlatman dışarıda çoğu türk erkegi sana benziyor zaten bir de 190 boyun var kesinlikle bir kız arkadaş bulursun
Kafatasim nasıl küçük ayakta durdugum fotoya bak + hedefim gymmaxx + leanmaxx ten sonra üniversitede slaylemek şuan liseyim

Kafatasim nasıl küçük ayakta durdugum fotoya bak + hedefim gymmaxx + leanmaxx ten sonra üniversitede slaylemek şuan liseyim
gymmax yapma bence mk. kafan iyice küçücük kalır. meme e dönersin

rino değil vazgeçtim, nose bridge filler yaptır. düzleştir burnunu biraz. aşırı hokkalı mk ve kaç yaşındasın olm. 190 boyun var bu saatten sonra yüzde ki kemiklerin zor büyür
16 yeni girdim. Arborist (@Orc ) hayvan gibi browridgei var ama 25 yaşında buyumus

1.90 boya göre küçük belki kafatasın sadece kamerada küçük dursada suratın ufak baya totalin kötü yani

1.90 boya göre küçük belki kafatasın sadece kamerada küçük dursada suratın ufak baya totalin kötü yani
Önemli olan omuzlara göre küçük olup olmaması ve omuzlara göre küçük değil.

Fındık kafalisin copeliycaksan bizi de ugrastirma bosu bosuna laf anlatmaya calismayalim dostum

• +1
Reactions: looksmaxxerrr, Abhorrence, Detective and 2 others
olm omuzlara göre de küçük, yan açıdan zaten golf topu kadar küçücük gözüküyor. burda milletin yazdığına karşı çıkacaksan, kendi dediğini okuyacaksan o zaman ne diye rate soruyosun mk. sen sordun bizde söylüyoruz işte

Picsart 23 09 23 21 20 32 089

Hardmaxxingle bile max ulascagin tip bu o yuzden hardmaxxing yapcak gotun ve paran yoksa ascendlemeyi unut

• +1
Reactions: Abhorrence and Deleted member 24983
  • +1
Reactions: Angutoid
Sana laf anlatmaya calis diyen mi oldu
Siktir git o zaman ne sikime rate diye thread aciyon orospu oğlu? Ortalama ustu olduğuna inaniyosan burda bizi hiç yorma çünkü bunu söylemek ağır mallik gerektirir bu mallikla da zaten hayat neyin ne oldugunu sike sike yüzüne vurdugunda sen de sorun nerde diye dusunur durursun

• JFL
  • +1
Reactions: looksmaxxerrr, Abhorrence, 2025 chad candidate and 1 other person
15 yaşında mısın

olm pfl ini uzatmışsın ve fwhr yi büyütmüşsün mk. böyle bir ameliyat yok. yok lan pardon aynen
Kanka gözde sclerayi yok ettim bide üst göz kapagina biseyler yaptim heralde. Fwhrnin buyumesi de gozu şeettigimdendir muhtemelen ama onemi yok ne de olsa bu adamin yapcagi max şey yüzüne sabahlari buz sürmek falan olcak

• +1
Reactions: Abhorrence
Sana önerilebilecek çok bir şey yok @AlainDelonFan dediği gibi gymmax yaparsan kafan dahada küçülecek
1695494132596
bu adamın kafası benden daha küçük senin mantığına göre gymmaxlemese daha çok slayleyecekti

• JFL
Reactions: Deleted member 30579
View attachment 2447989bu adamın kafası benden daha küçük senin mantığına göre gymmaxlemese daha çok slayleyecekti
olm manyak mısın. o adamın kafa normal omuzları aşırı geniş. senin omuzlar normal, kafa küçük. nasıl o adamın kafası senden küçük diyebiliyosun mk HOHOHOHO

Senin küçük kafayı nötrlüycek halon var mı yüzünde bu adam kadar
olm foto editli mk, omuzları büyütmüş. fotoda omuzları parmağınla kapat, bel ve kafanın oranı normal olduğunu görceksin. fotoda ki adamın kafası gayet büyük ve hunter kafatası var adamda

Senin küçük kafayı nötrlüycek halon var mı yüzünde bu adam kadar
Yok tabiki ama olmasına gerek te yok. Çünkü looxun slaylediginin ceyrekini bile hedeflemiyorum.

View attachment 2447989bu adamın kafası benden daha küçük senin mantığına göre gymmaxlemese daha çok slayleyecekti
Yasin küçükmüş zaten hayat acımasızdır kardeşim eksiklerini bu yaşta kabullenmen seni ileride kurtarmaya yarayacak inkar ettiğin sürece acı cekeceksin

Barajın suyu taşmış şehri su alacak sen diyorsun ki şehrin önünde kayalıklar var bir şey olmaz

bir poroblem daha yakaladım, kalçaların geniş. donald trumpın yahudi damadının kalçaları gibi duruyor benimde var biraz ne yazık ki :(

• JFL
Reactions: Deleted member 24983
bir poroblem daha yakaladım, kalçaların geniş. donald trumpın yahudi damadının kalçaları gibi duruyor benimde var biraz ne yazık ki :(
Evet kalcalrim geniş. O yüzden her türlü gymmax yapacagim

Evet kalcalrim geniş. O yüzden her türlü gymmax yapacagim
BRUTAL HIPPILL
Download
]
Looksmax

GYMMAX YAPSAN BİLE BÖYLE DURCAN
Download
Images

OVER FOR YOUR PROPORTIONS :(

Attachments

• jared-kushner-shirtless-backgrid-embed.webp