Rate?

Sıçarken kendini baya bı zorla, boynunda ve kafanda damarlar çıkana kadar. Sonra damarlar tam çıktığı anda damarlardaki kanı parmak ucunla maxillana doğru ittirerek mewing yap. Eğer çok yaparsan Hernan Drago gibi olursun, az yaparsan Sean Opry gibi olursun
Not edildi. Peki salludon gibi olmam için nasıl mewing yapmaliyim

Sıçarken kendini baya bı zorla, boynunda ve kafanda damarlar çıkana kadar. Sonra damarlar tam çıktığı anda damarlardaki kanı parmak ucunla maxillana doğru ittirerek mewing yap. Eğer çok yaparsan Hernan Drago gibi olursun, az yaparsan Sean Opry gibi olursun
Olum bunu kim kesfetti beni kan tutuyo damar fobisi de var okurken bayilcak gibi oldum amnm kymm

• +1
Reactions: Abhorrence
Olum bunu kim kesfetti beni kan tutuyo damar fobisi de var okurken bayilcak gibi oldum amnm kymm
buna inandın mı sen şimdi amk

• JFL
Reactions: 2025 chad candidate and Deleted member 30579
Not edildi. Peki salludon gibi olmam için nasıl mewing yapmaliyim
Kanka salludon olma porogramını veriyorum hemen:

Her gün sabah aç karnına 1.5 tane limon suyu, 1 avuç sapları alınmış kuru papatya(saplarını kesinlikle al, almazsan ters etki yapar), 1 tane zeytinyağına yatırılmış çobançantası, 5 diş pakistan sarïmsağı, 1 adet kurutulmuş Arap atı yarrağı(toz şeklinde), son olarak da 1 çorba kaşığı körinin üstüne 2 şişe beypazarı açıp, shake yapıp içiceksin.

Yarım saat bekledikten sonra 5 set, 45 tekrar ördek yürüyüşü pozisyonunda thumbpulling yapacaksın.

Sonrada 1 koli falım sakızın her birini açıp, ağzına atıp, 5 kere çiğneyip atıcaksın. Çünkü 5 kereden fazla çiğneyince sertliğini kaybediyor.

• JFL
Reactions: Deleted member 24983
buna inandın mı sen şimdi amk
La okuyamadim bile dogru duzgun amq kotu oluyom diyom sen ne yazdığını dusunmemi bkeliyon

• +1
Reactions: Abhorrence
Ltn geniş alın kısa orta yüz ipd ratio cok kotu bundan dolayi gözlerin ve çenen asimetrik, çene ucun sağa doğru kaymış massetarinda olan bi sorun değil kafan çok küçük boyu 191 olup manlet kafasina sahip ilk seni gördüm forward growth berbat alnın çok büyük çenen çok küçük bu da yüz oranını sikiyo ltnsin cok potansiyelin yok boyun uzun tek avantajin bu

Ltn geniş alın kısa orta yüz ipd ratio cok kotu bundan dolayi gözlerin ve çenen asimetrik, çene ucun sağa doğru kaymış massetarinda olan bi sorun değil kafan çok küçük boyu 191 olup manlet kafasina sahip ilk seni gördüm forward growth berbat alnın çok büyük çenen çok küçük bu da yüz oranını sikiyo ltnsin cok potansiyelin yok boyun uzun tek avantajin bu
Amına koyim hesabını 10 yıl önceki konuyu ve çocuğun tüm kusurlarını yazmak için mi açtın

• JFL
Reactions: elemanzelvadre
Amına koyim hesabını 10 yıl önceki konuyu ve çocuğun tüm kusurlarını yazmak için mi açtın
Hesap 1 aydır onaylanmayi bekliyo amk ve bu postu yazmadan once gordum