richard ramirez

D

Deleted member 52303

Whitepilled MTN
gelmis gecmis en yakisikli meksikali 189 boyu var facial structure harika muhtesem genetik halo efektinin kaniti ya katil olmak yerine 90larda bir model olsaydi belkide suan chico jordan degil richard ramirez vs nikitas venezelios dolusurdu tiktok fypye
ayni ben
(yaptigi p3doluklari desteklemiyorum)

Last edited:
  • +1
  • JFL
Reactions: Deleted member 22918 and Lixen
iyi geceler dostlar

kardesi robert ramirez ise suan chess oynuyor genetik ona gecmemis nasil oluyor bu aq herif tum ailenin genetigini calmis

kendisinin yaptigi cinayetlerin sorumlusu aslinda travmalar kucuk yaslarinda migo ramirez isimli kisi ona oldurdugu ve tecavuz ettigi kadinlarin resmini gosteriyor, Kuzeni karisini gozunun onunde 38 kalibre ile vuruyor ve yuzune kanlar sicriyor, 10 yasinda esrar kullaniyor satanizmi dini olarak goruyor.
Din olarak ise dinlerin hepimizi bastirdigini aslinda hepimizin bir katil potansiyeli oldugunu soyluyor.

Degisik bir adam kisilige bak kucuklukten belliymis boyle biri olcagi aslinda suan sokakta gezen uyusturucu bagimli bebelerin hepsinin alinip iceri atilmasi veya yesilayin alip tedavi etmesi lazim.

Last edited:
Hijyeni yok disleri yarrama benziyor tutuklandiginda ise kokuyomus

Kisacasi muthis genetikleri sayesinde insanlari olduren ve bence henuz 15 yasinda iken bile psikoterapi almasi gereken bir kisi, hapishanede dergi istiyor (dergi cocuklarin yariciplakligini iceriyor) acikcasi delinin teki herif p3dofili,narsist bagisladigi kurbanlari hala onu yakisikli buluyor dunyadaki halo efektinin en buyuk kaniti bu adamdir yuzu disinda hijyeni dahil her seyi bok gibi olan ama bunun sayesinde bissuru kadin katletmis cani bir herifin teki

Eğer psikoterapi alsaydi ve katil olmasaydi suanda 90larin en iyi modeliydi derdik.
Iyi geceler

Bu adami ratelesenize @realantoniomontana @heightpillgotme @Atsiz @2025 chad candidate @Realowdym @Angutoid
@chadmanlet04

ne diyon amk

7

• JFL
Reactions: dn7 and Deleted member 52303
Not a pixel

editlerle dalga gecerdim simdi her gun ramirez izliyorum. over for me.

• JFL
Reactions: Deleted member 59424
editlerle dalga gecerdim simdi her gun ramirez izliyorum. over for me.
Vaziyet aynı amk. Her gün bakıyorum imreniyorum orospu çocuğuna. Burnum onun gibi düz olsaydı çok iyi olurdu. Yemin ederim üstüne bodyfat %10a çeksem HTN+ hard slayer olurdum. Siktiğimin dinarid genleri yüzünden burnum konveks. Bu amk ırkının sadece iki iyi yanı var: güçlü çene ve düz oksiputlu brachicephalic kafatası. Tipim sivilce izleri ve bu burun yüzünden bok gibi o yüzden heightmaxxing yapmaya çalışıyorum.
1705666138938

Vaziyet aynı amk. Her gün bakıyorum imreniyorum orospu çocuğuna. Burnum onun gibi düz olsaydı çok iyi olurdu. Yemin ederim üstüne bodyfat %10a çeksem HTN+ hard slayer olurdum. Siktiğimin dinarid genleri yüzünden burnum konveks. Bu amk ırkının sadece iki iyi yanı var: güçlü çene ve düz oksiputlu brachicephalic kafatası. Tipim sivilce izleri ve bu burun yüzünden bok gibi o yüzden heightmaxxing yapmaya çalışıyorum.
View attachment 2685926
Dinaricler recessed olur.Tanıdığım tüm balkan göçmeni dinariclerin hepsi recessed.Dinariclerin tek avantajı uzun boylu olmaları bunun üstüne beyaz ten de eklenince fena olmuyor

Dinaricler recessed olur.Tanıdığım tüm balkan göçmeni dinariclerin hepsi recessed.Dinariclerin tek avantajı uzun boylu olmaları bunun üstüne beyaz ten de eklenince fena olmuyor
Dinarid ve Armenid, Taurid grubunda. Benim bildiğim Armenid resesif zayıf çeneli, dinarid güçlü çeneli oluyor. Çene, ten rengi, burun ucu kıkırdağı dışında büyük farkları yok. Bu farklar çoğu zaman umursanmayıp aynı ırk olarak görülüyor.

1705668898507
Dinaro/Armeno-Mediterranid ırkı bu. Aslına bakarsan soldakinin tıpkısıyım. Her ne kadar burun olarak Dinarid baskın olsa da.

1705668983653
Bu Litorid. Dinaro/Armeno-Med ırkının farklı isimlendirmesi ve farklı örnek resmi.
1705669224215
Matteo Casnici boyu 177 ve model. Mesela bu adam İtalyan. Saç şekli rengi, ten rengi, yüz hatları falan baya benziyorum. Tam bir Dinaro-Med.
Burunu bi süredir umursamamaya başladım. Bunun açığını iyi bir saç ve boy çok rahat kapatıyor gibi.

View attachment 2685926
ramirez beni brutal bi sekilde heightmogluyor + supraorbital mog+burun mog

Dinarid ve Armenid, Taurid grubunda. Benim bildiğim Armenid resesif zayıf çeneli, dinarid güçlü çeneli oluyor. Çene, ten rengi, burun ucu kıkırdağı dışında büyük farkları yok. Bu farklar çoğu zaman umursanmayıp aynı ırk olarak görülüyor.

View attachment 2685997Dinaro/Armeno-Mediterranid ırkı bu. Aslına bakarsan soldakinin tıpkısıyım. Her ne kadar burun olarak Dinarid baskın olsa da.

View attachment 2686003 Bu Litorid. Dinaro/Armeno-Med ırkının farklı isimlendirmesi ve farklı örnek resmi.
View attachment 2686014 Matteo Casnici boyu 177 ve model. Mesela bu adam İtalyan. Saç şekli rengi, ten rengi, yüz hatları falan baya benziyorum. Tam bir Dinaro-Med.
Burunu bi süredir umursamamaya başladım. Bunun açığını iyi bir saç ve boy çok rahat kapatıyor gibi.
İbrahimovic legit dinaric
Aynı şekilde Survivor Berkan.
Dinaricsen recessedsindir eğer çenen yandan düşük değilse başka ırklarla karışımın olabilir.

Users who are viewing this thread

Back