Sabah sabah suifuel yedim

user204

user204

Iron
dershanede kızlar sınıfta yanımda konuşuyordu resmen benle dalga geçer gibi çünkü ne uzun boyluyum nede geniş omuzluyum esmer+uzun boy+geniş omuz>yüz kısaca bunun muhabbetini yaptılar neyse aralarından biriyle konuşup sosyalleşmeyi planlıyordum ama kendinden en az 5-10 cm uzun biri istediğini duydum ne yazıkki kız 1.70 sınıftaki 3 kız tarafından da heightmog yiyorum zaten şuan hayat bitti amk

• So Sad
  • +1
Reactions: Shkreliii and Angutoid
Ya fraud ya LL ya da sonsuz acı

Boyda limit 165 kanka. 165 in altına turbomanlet deniyor, direkt over yani. Bunun üstü için tip>boy>para=statü>fizik. Kızlar rate ederken bu sıraya bakarlar. Ama kızda net bir boy limiti varsa(mesela 168 bi kız 175 altına bakmam diyebilir) gene over. Yakışıklı 170erkeklerin yanında çok 175 kız gördüm. Tip'i hafife alma

• +1
Reactions: 2025 chad candidate
Boyda limit 165 kanka. 165 in altına turbomanlet deniyor, direkt over yani. Bunun üstü için tip>boy>para=statü>fizik. Kızlar rate ederken bu sıraya bakarlar. Ama kızda net bir boy limiti varsa(mesela 168 bi kız 175 altına bakmam diyebilir) gene over. Yakışıklı 170erkeklerin yanında çok 175 kız gördüm. Tip'i hafife alma
haklısın

Bakire olmamak sadece 12 haftalık 500mg testosteron enantat kürü ötede.

• +1
Reactions: chadmanlet04
Şöyle bir frame değişimi naturel bir şekilde mümkünmüdür acaba

dershanede kızlar sınıfta yanımda konuşuyordu resmen benle dalga geçer gibi çünkü ne uzun boyluyum nede geniş omuzluyum esmer+uzun boy+geniş omuz>yüz kısaca bunun muhabbetini yaptılar neyse aralarından biriyle konuşup sosyalleşmeyi planlıyordum ama kendinden en az 5-10 cm uzun biri istediğini duydum ne yazıkki kız 1.70 sınıftaki 3 kız tarafından da heightmog yiyorum zaten şuan hayat bitti amk
En az kendinden 5-10 cm uzun mu? Tuhaf geldi bu amk 170 kız 180 erkeğe okey diyor muymuş

Bakire olmamak sadece 12 haftalık 500mg testosteron enantat kürü ötede.
12 hafta sonra kel kafan, akneli sırtın ve kalkmayan sikin ile bakire kalıyorsun

1.70 adama roid yakışır mı lan

• JFL
Reactions: 2025 chad candidate, user204 and szolliontaraelis
tr de uzun boylu ve esmer değilsen its over

Şöyle bir frame değişimi naturel bir şekilde mümkünmüdür acaba

bu adam zaten naturel amk.
nede geniş omuzluyum
over. omuz bas koçum.
en az 5-10 cm uzun biri
dostum bir manlet olarak senle aynı boyda veya biraz daha uzun boylu bi kızla çıkman/sikmen çok zor. trendyoldan lift falan alabilirsin ama günün sonunda çok bi fark yapmaz. kısa kızlara git gideceksen, ya da ioi almadan senle aynı boyda olan bi kıza gitme

1.70 adama roid yakışır mı lan

adam naturel ama 9 yildan beri calisiyomus

• +1
Reactions: user204
En az kendinden 5-10 cm uzun mu? Tuhaf geldi bu amk 170 kız 180 erkeğe okey diyor muymuş
Kriterleri arasında iyi bir insan da olması gerektiği vardı ama o dediği bence cope

Fraudmaxxing needed

• +1
Reactions: user204
Yarram 170chadlite değilmisin sen al bir lift,fraud yap,amk aha 170 htn bile dikkat çekiyor

Piolat gürü dürrüm kızı yapalamadümüm görklüm

Users who are viewing this thread

Back