Sakal: HTN'den Chadlite'a yükselişimin anahtarı

Xavier

Xavier

👁👄👁
Beni bilenler bilir, zaten göz bölgem ve elmacık kemiklerim ortalamanın çok çok üzerindeydi.
Tek sıkıntı inward gonion'a sahip olmamdı. Bu Jawline'ımı mahvediyordu önden.
Yan profilim ise neredeyse kusursuzdu, 102 derecelik giga maskülen bir gonial angle'ım vardı ve bu, yan profilimi güzel kılmaya yeter de artar bile.
Göz bölgemde Deep Set eyes, iyi bir kaş köprüsü ve PCT'li almond eyes vardı. UEE ise neredeyse yoktu.
Zygomatik kemiğim çok büyüktü ve yüksek elmacık kemiğim vardı.
Beni chadlite yapmaktan alıkoyan tek şey ise inward gonion problemiydi anlayacağınız.
Bunu da sakal bırakarak çözdüm. Sakal bırakmamın büyük bir artısı da yan profilimi daha mükemmel hale getirmesiydi.
Eğer sizin de inward gonion'unuz varsa sakal bırakın. İnanılmaz büyük bir ascende tanıklık edeceksiniz.

• JFL
  • +1
  • Woah
Reactions: szolliontaraelis, feribot and Deleted member 30983
ramusun içerde gibi mi duruyrodu yani lowiq acıklamasıyla ben anlamıyom inward gonion ne

ramusun içerde gibi mi duruyrodu yani lowiq acıklamasıyla ben anlamıyom inward gonion ne
Ramusun olduğu yer önden bakınca elmacık kemiklerinden daha ince

• +1
Reactions: Deleted member 30983
Ramusun olduğu yer önden bakınca elmacık kemiklerinden daha ince
hee o da senin elmacıkların fazla gelişmesinden dolayidir bence sakal da yakisirdi sırf çene yapıyodun

• +1
Reactions: Xavier
@Godzilla_00 Cukubixx'in chadlite'a yükselmesi hakkında değerli fikirlerini belirtebilir misin?

@Godzilla_00 Cukubixx'in chadlite'a yükselmesi hakkında değerli fikirlerini belirtebilir misin?
Cukubixx kardeşimiz sakallı halini atarsa değerlendirme yapar ve yardımci oluruz ben cukubixxin kötülüğünü istediğim için veya cekemedigim için söylemiyorum ama onun tipi kızlara tam hitap edecek bir tip değil yani daha çok male gaze ve ogre bir suratı var o yüzden halen mtn civarı diye düşünüyorum onun daha çok prettyboy ozelliklere ihtiyacı var saç büyük değişiklik yapabilir özellikle o Prince of persia daki adamın saçı gibi ya da kıvırcık saç ama yüzü daha tatlı hale getirmesi lazım

Bu dediklerim saçma veya mantıklı gelebilir 3 yıldır sitedeyim ve yardımci olmak için yazıyorum ve realist olmaya çalışıyorum tabiki sakallı halini atmadan da net bişey demek doğru olmaz

• +1
  • Love it
Reactions: Detective, Xavier, Deleted member 30983 and 1 other person
Özelden sakallı halini atsana

• +1
Cukubixx kardeşimiz sakallı halini atarsa değerlendirme yapar ve yardımci oluruz ben cukubixxin kötülüğünü istediğim için veya cekemedigim için söylemiyorum ama onun tipi kızlara tam hitap edecek bir tip değil yani daha çok male gaze ve ogre bir suratı var o yüzden halen mtn civarı diye düşünüyorum onun daha çok prettyboy ozelliklere ihtiyacı var saç büyük değişiklik yapabilir özellikle o Prince of persia daki adamın saçı gibi ya da kıvırcık saç ama yüzü daha tatlı hale getirmesi lazım

Bu dediklerim saçma veya mantıklı gelebilir 3 yıldır sitedeyim ve yardımci olmak için yazıyorum ve realist olmaya çalışıyorum tabiki sakallı halini atmadan da net bişey demek doğru olmaz
yahu bu adam sizin iyiliğinizi istiyor be

• +1

Başlık troll.

Male Gaze ne demek bilmiyorum sanırım erkeklere karşı ilgi çekici demek

Saç konusunda, kıvırcık saç nasıl yapacağım benim saçım düz.

Sakallı halimi atamıyorum şu an, başka bir zaman olur mu?

• +1
Reactions: Deleted member 21931
When the autsim is so strong

• JFL
  • +1
Reactions: Detective, InSplit and Deleted member 26991
Başlık troll.

Male Gaze ne demek bilmiyorum sanırım erkeklere karşı ilgi çekici demek

Saç konusunda, kıvırcık saç nasıl yapacağım benim saçım düz.

Sakallı halimi atamıyorum şu an, başka bir zaman olur mu?
İstediğin zaman atabilirsin male gaze derken yani iyi özelliklerin var cenen göz çevren falan iyi olabilir ama tam kızlara hitap eden bir tip yok demek mesela birinin çene yapısı kemikleri göz çevresi daha kotu olabilir ama kızlara hitap eden bir tipi vardır başarılı olabilir
Benim tavsiyem yüzünü daha prettyboy hale getirmeye çalışmak şuan aşırı maskulen bi tipin var ve pek iyi bişey değil biraz feminen özelliklere ihtiyacın var o zaman ideal kısma gelebilirsin

• +1
İstediğin zaman atabilirsin male gaze derken yani iyi özelliklerin var cenen göz çevren falan iyi olabilir ama tam kızlara hitap eden bir tip yok demek mesela birinin çene yapısı kemikleri göz çevresi daha kotu olabilir ama kızlara hitap eden bir tipi vardır başarılı olabilir
Benim tavsiyem yüzünü daha prettyboy hale getirmeye çalışmak şuan aşırı maskulen bi tipin var ve pek iyi bişey değil biraz feminen özelliklere ihtiyacın var o zaman ideal kısma gelebilirsin
Önerin nedir

Beni bilenler bilir, zaten göz bölgem ve elmacık kemiklerim ortalamanın çok çok üzerindeydi.
Yan profilim ise neredeyse kusursuzdu, 102 derecelik giga maskülen bir gonial angle'ım vardı ve bu, yan profilimi güzel kılmaya yeter de artar bile.
Göz bölgemde Deep Set eyes, iyi bir kaş köprüsü ve PCT'li almond eyes vardı. UEE ise neredeyse yoktu.
Beni chadlite yapmaktan alıkoyan tek şey ise inward gonion problemiydi anlayacağınız.
Bunu da sakal bırakarak çözdüm. Sakal bırakmamın büyük bir artısı da yan profilimi daha mükemmel hale getirmesiydi.
Eğer sizin de inward gonion'unuz varsa sakal bırakın. İnanılmaz büyük bir ascende tanıklık edeceksiniz.
"beni bilenler bilir" :sneaky:

Cik cok cum dum bizlerim sikerizm yok yok

Öle miymis kürt herif :ogre:
Sen önce bi asimetrini düzelt sonra konuşuruz tamam mı?
Bu arada dikkat et yanlışlıkla üstüne falan basmayayım.

Sen önce bi asimetrini düzelt sonra konuşuruz tamam mı?
Bu arada dikkat et yanlışlıkla üstüne falan basmayayım.
yazık hem otistik hem kürt

kanka inancli misin bilmiyorum ama tr de chad ol chadlite ol -- kizlar vermiyor
yurt disina cikman lazim

yurt disina cikman lazim
Şehirden şehre değişir Eskişehir İzmir Antalya civarında daha kolay diye biliyorum barda çalışırsan otelde çalışırsan yüksek ihtimal sikersin

• +1
Reactions: Xavier and Deleted member 30983
yurt disina cikman lazim
:D sacmalama

• +1
Delusional ogre be like

turkish girls hardest in the world. only with money it is possible in my experience (foreigner tourist, 3 months total in turkey)
I don't think so. Turkish girls' standard is too high, (You have to be minimum HTN like me) but they are not hard for HTN+ also turkish girls love white boys, are you sure that they are hard?

Delusional ogre be like
Olm sizin gibi incelleri sürüyle mi yolluyorlar la? Niye moglanmak bu kadar götünüzü yakıyor?

• JFL
Reactions: InSplit