Şans dileyin

Heatmiser

Heatmiser

Bronze
20240624 193825

ITS TRANNY DRUG TIMEEEE

Git kan testi de yap orospu evlatları sahte satıyor

ne boka yarıyo bu?

Heatmiser görüldü fikir reddedildi

• JFL
Reactions: ALP
Düşünsene saçın dökülüyor amk brutal

• JFL
  • So Sad
Reactions: ALP and Heatmiser
Takılıyom alınmıyon dimi lan

• JFL
Reactions: ALP
Düşünsene saçın dökülüyor amk brutal
kanka benımkıde dustayken elımı atınca delı gıbı gelıyor. Ama saç cizgim bir kez bile cekilmedi. Bence siz günlük normal olarak dokulmesı gereken sac tellerine kafayı takıyorsunz

• +1
  • JFL
Reactions: Heatmiser and szolliontaraelis
Umarım dökülmez
Dökülürse minoxil düşünüyor musun
hayır dht supress işe yararsa ölene kadar fin dutas ne varsa

• +1
Reactions: Xavier
kanka benımkıde dustayken elımı atınca delı gıbı gelıyor. Ama saç cizgim bir kez bile cekilmedi. Bence siz günlük normal olarak dokulmesı gereken sac tellerine kafayı takıyorsunz
Bende çok az dökülüyor

lh 6 ama total t de 6. bu lh seviyesine göre daha yüksek olması gerekiyordu taşşaklarda sorun mu var?

öyle olsa bilirdim kanka emin ol

• +1
Reactions: eneskarduya
lh 6 ama total t de 6. bu lh seviyesine göre daha yüksek olması gerekiyordu taşşaklarda sorun mu var?
26 ya girdim belki yaştan düşüktür dicemde 600 26 ya göre düşük mü

inanılmaz azgınım her sabah sikim sopa gibi kalkıyorum

26 ya girdim belki yaştan düşüktür dicemde 600 26 ya göre düşük mü
hayır ortalama-yüksek yani yeterli zaten metabolizman canavar gibi yüksek,16 yaşındaki 3-4 kişinin lh fshına baktım lh 3 se testo 600 lh 1.5 sa testo 300 gibi örüntülü takip ediyordu 16 yaşında. 26 da yaşlanmış daha fazla testo üretmek için daha fazla lh salgılıyor olabilrsin ama yinede orta yükseksin

• Love it
Reactions: Heatmiser
Gayet iyi tiroid değerlerin. Dökülmesi çok ilginç. Yeterli beslenip, iyi bir uyku kalitesi almıyor olabilir misin? Ayrıca, NW kaçsın şuanda ve genetik olarak saç dökülmesine yatkın mısın?
kankam zaten genetik saç dökülmem var nw skalasında ilerlemiyor benimki diffuse pattern alopecia yani saç çizgisi gerileyerek ilerlemiyor komple scalp dökülüyor. Önden bakan biri hala saçımın döküldüğünü anlamıyor ama tepe seyreldi artık . İyi beslenmeye çalışıyorum bu aralar uyku kalitem kötü denebilir 5 hadi max 6 saat uyuyorumdur. Birde bu testte prolaktin nerdeyse üst sınıra dayanmış 2 ay önce olmuştum testi askere gitmeden hemen önce ama o sıralar hem ilişkiye giriyodum hemde baya 31 patlatıyodum acaba prolaktin yüksekliği bunlardan kaynaklanıyor olabilir mi?

• +1
Reactions: szolliontaraelis
kankam zaten genetik saç dökülmem var nw skalasında ilerlemiyor benimki diffuse pattern alopecia yani saç çizgisi gerileyerek ilerlemiyor komple scalp dökülüyor. Önden bakan biri hala saçımın döküldüğünü anlamıyor ama tepe seyreldi artık . İyi beslenmeye çalışıyorum bu aralar uyku kalitem kötü denebilir 5 hadi max 6 saat uyuyorumdur. Birde bu testte prolaktin nerdeyse üst sınıra dayanmış 2 ay önce olmuştum testi askere gitmeden hemen önce ama o sıralar hem ilişkiye giriyodum hemde baya 31 patlatıyodum acaba prolaktin yüksekliği bunlardan kaynaklanıyor olabilir mi?
Orgasm sonrası prolaktin artar ve yüksek prolaktin saç dökülmesine sebep olabilir. Eğer NW patterninde ilerlemiyorsa dediğim gibi prolaktinden kaynaklı olabilir ve propecia daha da kötü yapabilir. 31'i kes ve gün aşırı brocriptine al. İlk yarım tablet başla ona göre ilerle ama günde en fazla 1 tablet al. Yüksek prolaktin ayrıca sekste 2. 3. tur gitmeni zorlaştırır.

Eğer işe yaramazsa propecia+minox yapabilirsin. Ya da direkt propecia+minox deneyebilirsin sana kalmış. Çok aşırı fazla bir bilgim yok sen yine araştır.

• +1
brocriptine
bu kabergolin gibi bişey mi prolaktin için b6 ve e vitamini alıyorum baya düşürüyomuş araştırdım biraz . Propecia işe yararsa minox a bulaşmayı düşünmüyorum hiç(y)

• +1
Reactions: szolliontaraelis
19 yaşından beri kullanırım.Nw2.5tan nw3e geldim 6 senede buna da şükür

• +1
19 yaşından beri kullanırım.Nw2.5tan nw3e geldim 6 senede buna da şükür
olum o kadar insan kullanıyor senelerce hiç birine birşey olmuyor gelipte benim şanssızlığım tutarsa inanılmaz üzülürüm zaten bu aralar mental bakımdan pek iyi değilim (burds bulunma sebebim) üstüne bir de etki yaparsa breakdown geçiririm:trepidation:

hiç birine birşey olmuyor gelipte benim şanssızlığım tutarsa inanılmaz üzülürüm
Yan etkiler erkeklerin çok az bir kısmında görülüyor ve kullanıldıkça yada doz azaltılarak geçebiliyor.

Yan etkiler erkeklerin çok az bir kısmında görülüyor ve kullanıldıkça yada doz azaltılarak geçebiliyor.
Bugün araştırırken gördüm bunu doğruymuş harbiden . Genel kullanım dozajı nasıl ? 2 günde 1 mg atıyorum