sikis guide

ogrepilled

ogrepilled

500lbs lean
kızı soyar soymaz zıbam diye geçirmeyeceksin beyinsiz evladı. uzun süre sevişin amk vakit bizim. sonra yavaş yavaş soyacaksın, hala sokmak yok amk evladı. kızı ilk başta yavaş yavaş dokunacaksın, tüm vücudunu gezeceksin. püf noktaları var da uzun sürer. o huylanıp, iyice kıvama gelmeye başlayacak. daha am’a dokunmadık. am yok daha. şimdi biraz kıvranmaya başladığında, amın etrafına bas çek yapacaksın, hafif dokunuşlarla. bunu yaptıktan sonra, dudağını amın etrafında gezdireceksin. daha yalamak yok. sadece dokundurup çekiyorsun. bir süre devam et. kız uçacak. yavaş yavaş ama yakınlaş, orada da dokundur çek dudağını. ilk sinyali yolladık. şimdi tüm vücudu dudağınla gezmeye başla. bunu yaparken arada sırada öpeceksin. kız kuduracak, hatta titreyecek. amın üst bölgesine geldiğinde öpüp çekeceksin. iyice yaklaşacaksın, bu sırada arada da yalıyorsun tabi. ellerin de hiç durmayacak moruk. ellerin sürekli aktif olacak. sen amı öpmeye geldiğinde, ellerin bacaklarda, göğüste olacak. deli gibi sıkmayacaksın. am’a bir öpücük kondurduktan sonra yavaş yavaş elini ama götürüyorsun ve yukarıya kızı öpmeye çıkıyorsun. biraz orada yedikten sonra yine yavaş hareketlerle, aşağıya iniyorsun ve am’a bir dil atıyorsun. sonra kızın suratına bir bak. o şu an burada değil. amı yaladıktan sonra artık iş emmeye gelecek. emeceksin. ellerin sabit durmayacak sürekli oynayacak. emerken kızın suratındaki o azgınlığı göreceksin. sok artık diyecek. amaaaan sakın sokma orospu çocuğu. o kadar yaladın, boşa gider. yalamaya devam. eller durmuyor, amın her tarafını yalayacaksın. kız kuduracak, dakikalarca yalamışlığım var. bu kızı orgazm etmeden bırakmayacaksın. tabi zordur ama bazılarında hemen işe yarar. yalaya yalaya kız orgazma oldu, eller sabit durmadı. buraya kadar iş güzel. kız hala isteyecek. daha yarrak sokmadık. kız zaten 1-2 dakika sonra yine isteyecek. çıkarıp yarrağı sokacaksın. erken mi boşalma sorunun var? kıza 3 git gel biraz bekle, beklerken kızı öp falan. sonra devam edeceksin. baktın boşalacaksın, pozisyon değiştirme ayağıyla vakit kazanacaksın. tabi bu erken boşalan yıkıklar için. buradan sonra ağzın, ellerin ve sikin hiç durmayacak. sürekli sikeceksin. ve 2 gün sonra bir mesaj: “yine gelsene”

• JFL
  • +1
Reactions: cmstormhox, hardmaxxreality, i_love_roosters and 1 other person
size bu bilgiler bile fazla amına koydumun köylüleri

Sikisen eleman buraya ugrayip bunu okumaz

• +1
Reactions: boneking772 and chadmanlet04
Furkan topal fotonun tam hali v0 guh1ipwaza5a1

İşe yarar bilgi 👍

• +1
Reactions: boneking772
kalkti okurken allah affetsin

sadece senin icin orospu çocuğu
Kanka 3 kere karı siktim ama sağol ÇWŞWĞDÇSÇS aynı dediğin gibi yapıyorum hemen sok çıkar değil ön sevişme uzun tut kız kıvama gelince sik

Kanka 3 kere karı siktim ama sağol ÇWŞWĞDÇSÇS aynı dediğin gibi yapıyorum hemen sok çıkar değil ön sevişme uzun tut kız kıvama gelince sik
kiz kivama gelince sikilmez oroooospucouuvuu ne anlatmısım ben yukarıda bak bakayım

kiz kivama gelince siktigin icin yine gelsene demiyolaf slaak orospcuguuuuuu dilinle bile orgazm edebilmen lazim ki yine cagirsin

kiz kivama gelince siktigin icin yine gelsene demiyolaf slaak orospcuguuuuuu dilinle bile orgazm edebilmen lazim ki yine cagirsin
Kanka o anlamda dedim zaten delirmeye başlayınca

Kanka o anlamda dedim zaten delirmeye başlayınca
izmirde yasamıyon mu olm yanındayım bende muglada kizlarin hepsi 160 mtb zaten her turlu pembe am yaliyorsun egede

• +1
Reactions: emrelangdon
izmirde yasamıyon mu olm yanındayım bende muglada kizlarin hepsi 160 mtb zaten her turlu pembe am yaliyorsun egede
Evet kanka 2. Bulusmada sikmiştim bi karıyı 2 haftada)

• Woah
Reactions: temelyeterliliktest
ya sikeyim orospu foidi 160 boyu yuzunden asla babam gibi 190 chad olamicam
Benim babamda west european hunter gatherer dnasi var ben niye armenoide benziyom onu çözmeye calisiyorum

• +1
babannene ww1de tecavuz ettikleri icin olabilir kanka
Babaannemde de o özellikler var direk baba tarafi ful öyle siktigimin anne tarafi genetiği bozmus koydugumun ermeni kirmalari

• +1
yok,halo etkisini elde edebilmek amaç

sikismeme gerek yok
amın icine girdikten sonra anlarsin kanka gerek varmiymis yokmuymus

@ogrepilled bosalmamayi denedin mi hic seks sirasinda (neo)? testo icin falan fisman zirvalar duyduydum.

@ogrepilled bosalmamayi denedin mi hic seks sirasinda (neo)? testo icin falan fisman zirvalar duyduydum.
kanka nedenini bilmiyom ama kondomla da alakali olabilir 1 saat altinda bosalamiyorum aq

ha ama soyle bisey olabilir testo kullanırken testo seviyen 2-3k birim seviyelerinde olacagi icin sikin cekic gibi sertlesiyor ondan dolayi erken gelme mevzusu var mi bilmiyorum da kondom kesinlikle gec gelmeye yardimci oluyor kondomla 5-10 dakikada gelen zaten omur boyu 31e mahkumdur

kanka nedenini bilmiyom ama kondomla da alakali olabilir 1 saat altinda bosalamiyorum aq
kegel yap bos vakitlerinde onda da bosalma. 31deyken yapiyorum cok garip bi his. orgazm oluyon ama bosalmiyon