Siktiğimin ülkesinde niye Height>Face

enayispotify_34

enayispotify_34

justbent
Bu amına kodumun foidleri Short htn'lar varken (arkadaş çevremde de var) boyları 170-180 arası (blackpilli bilmiyorlar tabi) neyse
bunlar varken Tall LTN'lara gidiyorlar anlamıyorum
@chadmanlet04
@heightpillgotme
Sokağın içindeyiz ve sokağın nasıl olduğunu biliyoruz,hatta Blackpill'i aldıktan sonra foidlerin zayıf noktasının yüz değil de boy olduğunu farkettim.
1-2 date deneyimi var ona eyvallah zaten çocukluğumun en güzel zamanları corona'da geçti ona yanıyorum
Ne bir heightmaxx yaptık,ne bir looksmax yaptık.
Kısacası iki seçenek ya Moneymaxxlayıp LL
yada facemaxx yapıp chadlite olmak

Amına koyayım kısa adamlar boy önemli diyor uzun adamlar yüz diyor bende anlamadım ne bok yiyeceğimi.

boyum 185'ten uzun, leanmaxxing yaparsam MTN falan olurum herhalde ancak söylemeyeceğim bazı sebeplerden dolayı sosyal çevrem yok, oluşturma şansımda yok o yüzden şuanda pek takmıyorum.

Ancak umarım gelecekte boy ile ascendlerim, yüzde pek oyun yok çükü hacı

Kaç kere yazayım amk. Bu siktgimin ülkesinde boy> yüz bu kadar basit amk. Yüzün hiçbir önemi yok ancak tekeldeki amcalar falan övgü verirse verir canını sevdiklerim

• +1
Reactions: enayispotify_34
Yüz boydan daha önemli amk. Mal mısınız? Ortalama üstü yüzü olup boyu nedeniyle sap kalmaz kimse. İletişim kurmayı bilmeyen bir adet meymun olduğu için kalır.

• +1
Reactions: Tornoviaa and Tallooksmaxxer
Yüz boydan daha önemli amk. Mal mısınız? Ortalama üstü yüzü olup boyu nedeniyle sap kalmaz kimse. İletişim kurmayı bilmeyen bir adet meymun olduğu için kalır.

Biladerr ne diyon lisede se*a diye bir kızla flörtken kızı elimden tall ltn aldı çocuktan yüz olarak daha yakışıklıydım,daha çok param vardı
Kısacası height is life
Bizde copelamaya,uğraşmaya devam napalım ißte

Turkiye avrupali insanlar gibi davranmak istior bence ama avrupa ulkesi sayilsak en kisasi oluyoruz ortalama. Avrupa ulkeleri 176 cm dan 184 cm e kadar cikiyor, genelligi yeni generasyon 179.5 cm civari ortalama filan. Turkiyede ise yeni generasyon ortalamasi 176.5 cm. Tahminim turk kizlari avrupadaki daha uzun erkeklere bakiyor.

Users who are viewing this thread

Back