Subforumdaki aptallik

sakız cignemek baya etkili bu arada cocukken sadece tek tarafla cıgnedım ve bu yuzden sol tarafım sag tarafıma gore cok daha genıs yapılı ve yukarıda 2 yıldır da sadece sag tarafla cıgnıyorum asımetrı azaldı fakat yıne de sol ramusum sagdan cok daha farklı
aynı durum bendede var

sakız cignemek baya etkili bu arada cocukken sadece tek tarafla cıgnedım ve bu yuzden sol tarafım sag tarafıma gore cok daha genıs yapılı ve yukarıda 2 yıldır da sadece sag tarafla cıgnıyorum asımetrı azaldı fakat yıne de sol ramusum sagdan cok daha farklı
evet kemiği etkilemez ama kas gelişimini gerçekten etkiliyor erken yaşlarda

evet kemiği etkilemez ama kas gelişimini gerçekten etkiliyor erken yaşlarda
kemıgı de etkılıyor sol ramusum hayvan gıbı sag normal

• +1
Reactions: boneking771
Olm siz salak misiniz aq? Yok high chadlite, yok low mtn. Isiniz gucunuz yok mu lan? Gidin spor salonuna, gidin 1 paket falim cigneyin, sacinizi uzatin, baldo pirinc yiyin. Yok boyum uzar mi, yok kemik yasim 16.3, yok soyle, yok boyle…

Lan kes!

Boy %99.9 genetik. Uzayacagin kadar uzarsin. Kisa mi kaldin? Git kas yap dalyarak. Kizlar emin ol turbomanlet olmadigin surece bok atmazlar.

Yok ‘arjantin pheno htn mi moglar aryan mtn mi?’ gibi sorularla vakit harcamayin ananizi sikerim lan hepinizin! Incel tr olmus bura amk!
Adam haklı amk yok medcezir rate yok ABD de chad mi doğmak yok reelde karşıma çıksan seni hoplatırım sikko sikko muhabbetler arınma gecesi lazım amk loser incel mentalitenizi buraya kusmayın

• +1
Reactions: kaancimnapiyon
aq kodumun fukara iti senden hayatın her alanında önde olan insanlara karşı düzgün konuşacaksın önce.
Tel no yolla DMden facetime RN kanka. Hayatta neyde öndesin göster bana, sana hayranlık duyuyorum.

Yalın ayak 188'im, kız arkadaşım çıktığım en kısa adam sensin dedi.

:lul::lul::lul::lul::lul::lul::lul::lul::lul: at <1.95 :lul::lul::lul::lul::lul::lul::lul::feelswhy::feelswhy::feelswhy::feelswhy::feelswhy::feelswhy::feelswhy::feelswhy::feelswhy::feelswhy::feelswhy::feelswhy::feelswhy::feelswhy::feelswhy::feelswhy::feelswhy::feelswhy::feelswhy::feelswhy:
Kaç tane sevgilisi olmuş aq? Ben sokakta kendimden uzun adamı nadiren görüyorum ve artı olarak millet boyu hakkında yalan söylüyor sürekli. 190+ boy hiçbir yerde yaygın bir boy değil.

Kaç tane sevgilisi olmuş aq? Ben sokakta kendimden uzun adamı nadiren görüyorum ve artı olarak millet boyu hakkında yalan söylüyor sürekli.
Billed 2 tane, gerçeğini bilmiyorum.

Kaç tane sevgilisi olmuş aq? Ben sokakta kendimden uzun adamı nadiren görüyorum ve artı olarak millet boyu hakkında yalan söylüyor sürekli. 190+ boy hiçbir yerde yaygın bir boy değil.
Ben de sokakta nadiren görüyorum. İş competitive yerlere girdiğin zaman değişiyor. 185, 188 felan dead average kalıyor, halo yapmıyor.

Boy halo yapmazs bende is yok zaten amk.

Tel no yolla DMden facetime RN kanka. Hayatta neyde öndesin göster bana, sana hayranlık duyuyorum.
eğer çok meraklıysan pmden at numaranı ben bizzat seninle görüşeceğim :)

• +1
Reactions: kaancimnapiyon

Users who are viewing this thread

Back