Supraorbital implantlari tek bana mı aşırı uncanny geliyor

maarda

maarda

Solstice
Title
yoksa bende mi sorun var
3328070 1679460566416

3328072 1679460726598

@mesocephalicmogger

• +1
Reactions: NZb6Air
bencede uncanny infra implanta ne diyon
Bence onlar normal gözüküyor zaten çok da dikkat çeken birşey değil
Ama supra implantda alnında silikon olduğu çok belli oluyor aq bence normieler bile anlar

Bence onlar normal gözüküyor zaten çok da dikkat çeken birşey değil
Ama supra implantda alnında silikon olduğu çok belli oluyor aq bence normieler bile anlar
Yan profili güclendirmek için yapmışlar sanırsam. Fakat yan profil cokta önemli değil çünkü İnsanlarla genelde bizi Ön yüzümüzle ve 3/4 olarak görür. Bence yan profil cok kötü değilse estetik operasyonları yapacak kişi kesinlikle ön yüzüne odaklanmalı.

• +1
Reactions: MOGGERWINSS and maarda
Yan profili güclendirmek için yapmışlar sanırsam. Fakat yan profil cokta önemli değil çünkü İnsanlarla genelde bizi Ön yüzümüzle ve 3/4 olarak görür. Bence yan profil cok kötü değilse estetik operasyonları yapacak kişi kesinlikle ön yüzüne odaklanmalı.
Glabella ve kaşlar low set ise ön yüze de etki ediyor çünkü uee'yi azaltıyor

• +1
Reactions: ER enjoyer and Deleted member 87449
Maxilla sorunları berbat birşey ama ağzın görünüşünü bozuyor ve yandan berbat gözüküyorsun

Maxilla sorunları berbat birşey ama ağzın görünüşünü bozuyor ve yandan berbat gözüküyorsun
Evet öyle. Maxillan geride ise yan profilin kötü görünebilir. Özellikle browridge aşırı fazla gelişmemişse ve normal gelişmişse daha kötü gösterir. Ama cidden cok brutal değilse 3/4 profiline ve ön yüzüne odaklan.

Maksilla keşke sadece yan profile etki etse amk

Keşke amk dudaklarımzaten kötü birde flat maxilladan dolayı ayrı kötü aq over for my lippos

Maxilla geri olunca direkt otomatikmen gözler yuvarlak looksmax tabiri ile round shape oluyor. Eğer deep seet veya pozitif kantal tilte sahip değilse subhuman göz alanı oluyor resmen yani yolda görsen garipsiyeceğin türden.

Seninde mi geride?
Alt maksillam normal üst maksillam recessed ama çok değil problem etmiyor o kadar benim ana problemim brachycephalic kafatasım yüzünden kötü yüz uzunluk-genislik oranı

Ccw rotasyonlu bimax şart

Alt maksillam normal üst maksillam recessed ama çok değil problem etmiyor o kadar benim ana problemim brachycephalic kafatasım yüzünden kötü yüz uzunluk-genislik oranı

Estetik ameliyatlarıda çok pahalı. Orta sınıfın gitgide eridiği Türkiyede sadece rhino odaklı olan estetik piyasasında gerçekten diğer estetikler cok pahalı. Benimde üst maxilla reccesed. Özellikle arka kamerada cok kötü görüntülere şahit olabiliyorsun.

• +1
Reactions: maarda
Estetik ameliyatlarıda çok pahalı. Orta sınıfın gitgide eridiği Türkiyede sadece rhino odaklı olan estetik piyasasında gerçekten diğer estetikler cok pahalı. Benimde üst maxilla reccesed. Özellikle arka kamerada cok kötü görüntülere şahit olabiliyorsun.
Tam tersi çoğu estetik rhinodan ucuz arz talepten ötürü

• +1
Reactions: boneking772

Bana da öyle diyorlar da bimaxi recessed degilsen yapiyor mu cerrahlar

• +1
Genelde hayır da paranın gücü belli illa yapan vardır
Recessed değilsen ama sfs varsa sanırım chin wing+genio kurtariyor şu türk hardmaxxer zuva sfsyi öyle çözmüş sanırım

• +1
Reactions: boneking772 and maarda
Nasıl yani
"Yolladığın implantlar moron aptalca tasarlanmış Eppley silikon blokları

Çağdaş bir implant tasarımı, glabella ve kaşları aşağı indirirken ve nazoorbitoetmoid geçişini daha keskin hale getirir, yörüngeleri düşürür ve kareleştirir. Bu çoğu insanın göz bölgelerine yardımcı olur."

Dediği şeyden çok az birşeyler anladım'da galiba şöyle:

Kaşların arasındaki alan(glabella)ve kaşları aşağı çekmek
Burun, göz çukuru ve elmacık kemiği arasındaki geçişin daha belirgin ve köşeli olması sağlamak(nazoorbitoetmoid)

Sonuç olarak göze daha kare bir şekil veriyor ve orbitallari daha kompakt yapıyor

"Yolladığın implantlar moron aptalca tasarlanmış Eppley silikon blokları

Çağdaş bir implant tasarımı, glabella ve kaşları aşağı indirirken ve nazoorbitoetmoid geçişini daha keskin hale getirir, yörüngeleri düşürür ve kareleştirir. Bu çoğu insanın göz bölgelerine yardımcı olur."

Dediği şeyden çok az birşeyler anladım'da galiba şöyle:

Kaşların arasındaki alan(glabella)ve kaşları aşağı çekmek
Burun, göz çukuru ve elmacık kemiği arasındaki geçişin daha belirgin ve köşeli olması sağlamak(nazoorbitoetmoid)

Sonuç olarak göze daha kare bir şekil veriyor ve orbitallari daha kompakt yapıyor
Şu estetik işini ciddi araştırıp anatomi falan öğrenip cerrahla tartışarak yapmak lazım aq

Şu estetik işini ciddi araştırıp anatomi falan öğrenip cerrahla tartışarak yapmak lazım aq
Giant implantsa ne diyosun eğer shop değilse oboyla bi herifi ltnden clye yukseltmisler

• +1
Peki cagdas bir implant tasarimi yapacak cerrahi nerden bulacağız

• +1
Peki cagdas bir implant tasarimi yapacak cerrahi nerden bulacağız
Güzel soru
Türkiye'den bulamican tabi,bu iş wageslave yaparak çözülecek iş değil amk ciddi para lazım

Muhtemelen o değil kaş ve kulaklar farklıç Ayrı olarak ten rengide farklı. Supraorbital böylesine etki sağlayamaz herif sanki lefort3 olmuş gibi etki yaratmış.
Obo yaptırmış bu sanırım ekstra bisuru ameliyat yaptırmıştir

• +1
View attachment 3098632
Cl mi bilmiyorum ama fena ascendlemis eğer bu gercek ise
Kanka bu temsili foto eğer obo cidden yapılabilirse böyle etki yaratabilir

Şu forumda ape mi neydi nicki bide mod yapmışlar orospu cocgunu neyse oda obo oldu attığı bi tane threade sonuçları paylaş yazdım diye %10 uyarı verdi amcik

Doğru düzgün sonuç paylaşan yok o yüzden pek güvenemedim gianta

• +1
Reactions: BugraSA
Türkiye'den bulamican tabi,bu iş wageslave yaparak çözülecek iş değil amk ciddi para lazım
Kardeşim, implantlar için Türkiye'ye geliyorum, eğer doğru tasarlanırlarsa tuhaf olmazlar. Çok iyi cerrahlarınız var ama tasarım bir Türk'ten olmayacak.

• Woah
Kardeşim, implantlar için Türkiye'ye geliyorum, eğer doğru tasarlanırlarsa tuhaf olmazlar. Çok iyi cerrahlarınız var ama tasarım bir Türk'ten olmayacak.
Which surgeon will you go to?

Will you share the results?

kim design edecek

To give you an idea :
Bunlar sızdırılmış sonuçlar
1724165499696
1724165548499

• Love it
Kaç tl bunlar

• +1
Reactions: NZb6Air