T Ve HGH kullanmak için tavsiyeler

Ethernal

Ethernal

Kafam doldu, nereye boşaltayım?
beyler bir türlü bulamadım adam gibi guide, trde T veya hgh nasıl kullanabilirim? hangi ilaçlar var bunlar için. bilgilendirebilirmisiniz normie kardeşinizi gfghdfg

Eksikliğin mi var? Benden gaza geldiysen yarrağı yeme ihtimalin yüksek yada hiç fark görememe

Eksikliğin mi var? Benden gaza geldiysen yarrağı yeme ihtimalin yüksek yada hiç fark görememe
aga tipimi attım buraya elmacık kemiklerim gelişmemiş, browridgem gelişmemiş. bunlar için t veya hgh inject et dediler, ya dolgu yapcam yada bonemashing. jawline falan zaten görünmüyor oyuzden hgh veya t kullanmak istiyorum oyuzden. senin bir tavsiyen varsa dinlerim seni

aga tipimi attım buraya elmacık kemiklerim gelişmemiş, browridgem gelişmemiş. bunlar için t veya hgh inject et dediler, ya dolgu yapcam yada bonemashing. jawline falan zaten görünmüyor oyuzden hgh veya t kullanmak istiyorum oyuzden. senin bir tavsiyen varsa dinlerim seni
Kan testini at yardımcı olayım ezbere bir şey önerirsem yarraşı köklersin

Eksikliğin var mı diye bakıcsn yoksa annene ve babana neden benim gibi ucube bir genetiği yaşatmaya karar verdiniz diye sor

• +1
Reactions: maarda
bunları buldum

Ekran grnts 2024 09 10 210035
Ekran grnts 2024 09 10 210042

açlık kan şekerin biraz bozulmuş sabah yaptıysan testi sabah yapmadıysan normal

başka bişey yok mu glikozdan başka bişey yok burda büyüme gelişmeyi etkileyebilecek

Ekran grnts 2024 09 10 210447
Ekran grnts 2024 09 10 210502

bro attığım forumlarda tipimi görmüşsündür zaten, sence benim neye ihtiyacım var ? elmacık kemikleri browridge kafama koyduğum şey, bunlar için bonesmashing işe yarar mı sence? veya t,hgh illa kullanmalımıyım ? o konuda fikrini bekliyorum
açlık kan şekerin biraz bozulmuş sabah yaptıysan testi sabah yapmadıysan normal

başka bişey yok mu glikozdan başka bişey yok burda büyüme gelişmeyi etkileyebilecek

@kizdirmayinbeni31

• +1
Reactions: BugraSA and maarda
bro attığım forumlarda tipimi görmüşsündür zaten, sence benim neye ihtiyacım var ? elmacık kemikleri browridge kafama koyduğum şey, bunlar için bonesmashing işe yarar mı sence? veya t,hgh illa kullanmalımıyım ? o konuda fikrini bekliyorum
kaliteli kilo almaya ihtyiacın var

kaliteli kilo almaya ihtyiacın var
78 kiloluk subhuman obezdim hepsi yağ kütlesiydi, şimdi 69-800 e kadar düştüm, hafif biraz göbek kaldı onun için bi 67 e kadar düşcem, spora başladım, protein tozu fln kullanıp kaslanıp oyle kilo almayı düşünüyordum. yüzümde yapabileceğim önerilerin varmı ?

78 kiloluk subhuman obezdim hepsi yağ kütlesiydi, şimdi 69-800 e kadar düştüm, hafif biraz göbek kaldı onun için bi 67 e kadar düşcem, spora başladım, protein tozu fln kullanıp kaslanıp oyle kilo almayı düşünüyordum. yüzümde yapabileceğim önerilerin varmı ?
Hayır yok.

Hayır yok.
sağol bro başını şişirdim, kan testi aldığımda tekrar sana danışırım musait olursan yardımcı olsan sevinirim. iyi akşamlar.

• +1
Reactions: elemanzelvadre
sağol bro başını şişirdim, kan testi aldığımda tekrar sana danışırım musait olursan yardımcı olsan sevinirim. iyi akşamlar.
çok şişirdin başımı cahil oç

• So Sad
Reactions: Ethernal
anlamadım amk 1 sn insafa gelip açıklarmısın gfdgfdg
YAV TESTO KANALI VERDİK İŞTE ZAETN İŞİN ZOR KISMI ÇALIŞAN ÜRÜN BULMAK ONU HALLETTİK VURMASINI DA SEN HALLET

YAV TESTO KANALI VERDİK İŞTE ZAETN İŞİN ZOR KISMI ÇALIŞAN ÜRÜN BULMAK ONU HALLETTİK VURMASINI DA SEN HALLET
cahil kafamı sikm, TŞEKEÜR EDREMAHF bro sağol 🙏🙏🙏 senin için gece yatmadan önce looksmaxxin duası etçem kabul olur inş

• +1
Reactions: Angutoid