Tek kalcaksınız…

D

Deleted member 42111

Falcon
Geçen haftalarda hep 2 3 kari yiyordum simdi tek kaldık elinde sonunda tek kalcaksınız…(arkadaşlarım var tek takılmak istedim)
6CB7B335 5442 41CE 8994 79CA5A37E260

Bir postta hem karı hem arkadaş bragi yapmayı nasıl basardin görgüsüz bokten mega terörist tirrik

• +1
  • So Sad
Reactions: orhanhic, Deleted member 42111 and Deleted member 87449
  • +1
Reactions: Angutoid
Galıba sosyal iliskileri oluyor arkadasın emın olamadım mega thread bekliyoruz

Galıba sosyal iliskileri oluyor arkadasın emın olamadım mega thread bekliyoruz
Acıcam kank kız nasıl tavlanır ve nerelere gidilmelidir kız düşürmek için vs

sen tek kalsan nolur zengin babana spawnlanıyon zaten
Knka rich degilim aq face ve giyiniş tarzı önemli ben (old money) takılıyorum

starbucks iciyon daaha ne aq
Starbucks degil gloria jeans olm starbucks icen zenginmi oluyor onlar köylü amk varoşlar gidiyor oraya bide karı tavlıcam diye dusunen 30 lu yaslarındaki tipler pcle gidiyorlar aq ŞWĞQĞDÇ

Starbucks degil gloria jeans olm starbucks icen zenginmi oluyor onlar köylü amk varoşlar gidiyor oraya bide karı tavlıcam diye dusunen 30 lu yaslarındaki tipler pcle gidiyorlar aq ŞWĞQĞDÇ
ben o kahvenin parasıyla 10 gun geciniyorum

aşşşırı önemli bu arada amk bütün parayı giyinişime basıyom bu ara
Old money giyin eğer mtn-htn tipin yoksa güneş gözlüğü tak çıkarma.

• Woah
Reactions: arch_guy
kanka suan sevgilim var ne yapmam lazım. kızla gezip yiyiscez mi sadece:unsure: ne konuscam bide. bok gibi yurutuyorum bi nt olamadım gitti

• Love it
Reactions: temelyeterliliktest
Aynen öyle hepimiz o tabuta giricez kimse de bizi umursamixak hayatına devam edicek
Ölmeden önce bi ailem olsun istiyorum

Ölmeden önce bi ailem olsun istiyorum
Bende ,kendime büyük bi arazi almak sarışın güzel hatunumla oraya bi kütüphane bi ev yaptırmak istiyorum 1tane kız bitanede erkek çocuğum olsun

• +1
Reactions: Deleted member 87468
Aynen öyle hepimiz o tabuta giricez kimse de bizi umursamixak hayatına devam edicek
Baya clown world vitiligo never seen be that beatiful diye binalara asılan reklamda boxerle yağlanmış vücutlu fotoğrafım olsa ışıklı misikli zengin olur socialdencgunde 10000 tane karıdan ne kadar iyi kalpli olduğuma dair mesaj alırdım neyse failed society sanayi copeleyip düşük sınıf varoşlarla bisiler yaşamaya devam we all die some day. And ceset çürüyüp akreplere yem olacak.

• JFL
  • +1
Reactions: Heatmiser and menas
At dostum face vs atalim ?
Neden bu forumda doğruları söylediğim herkes çıldırıyor. Ayrıca bir ben değil diğer threadlerdeki adamlar da aynısını yazmış. He birde ben sana high ltn dedim yine :D

@toprak @maarda @mesocephalicmogger @ihopeascend

Sonra da ben egolu oluyorum.

• +1
Reactions: menas
Geçen haftalarda hep 2 3 kari yiyordum simdi tek kaldık elinde sonunda tek kalcaksınız…(arkadaşlarım var tek takılmak istedim)
View attachment 3097953
Rate pretty boy hand eli benden beyaz orosbucocunun ama vücudun benimkinden koyu o nasıl oluyo

• Hmm...
  • +1
Reactions: boneking772 and menas
Neden bu forumda doğruları söylediğim herkes çıldırıyor. Ayrıca bir ben değil diğer threadlerdeki adamlar da aynısını yazmış. He birde ben sana high ltn dedim yine :D

high ltn - mtn zaten

Bende ,kendime büyük bi arazi almak sarışın güzel hatunumla oraya bi kütüphane bi ev yaptırmak istiyorum 1tane kız bitanede erkek çocuğum olsun
Aynısı valla kanka

• +1
Reactions: menas

Kanka tamam bende gel vs diyorum aq birşey demedim 🤠

high ltn - mtn zaten
Vücut süt beyazı pale skin Eller kol üstü niye shitskin amk yüzüm de pembemsi bi beyaz

• +1
Reactions: boneking772