tr erkekleri cok subhuman

chadmanlet04

chadmanlet04

Kraken
ya obez yada zargana, arasi yok. kimisi ben gymci alfa maskulen diye yuzde 25bf ile dolasip muh 51cm kol diye dolaniyor, digerleride garibim a101 biskuvusu yiye yiye low t skinnyfat soy faggot olmuslar. lean erkek asiri nadir

saclar hep ya 3 e vurulmus yada pakistan/hindistanda ilgi gorecek cringe fade/permler

kil takintisi, pubic hair on face, gene muh maskulenlik

para/statu obje takintisi, araba, telefon ve para disinda her seyin onemsiz sayilmasi (hak veriyorum ama bmwli iphone 15 i olan 168 gobekli gunes gozlugu takan ahmet betabuxxlarken berkecan xiamoi telefonu ve annesinden kalma ilk nesil renaut cliosu ile am parcaliyor :lul: )

ve daha fazlasi

• +1
Reactions: looksmaxxerrr, Detective, Tallooksmaxxer and 2 others
TC de betabuxxx simp çok fazla ama.İlla alfa yada yakışıklı olmalarına gerek yok adamlar gavatmaxxxingle de ascendleyebiliyor(TC erkeklerinin yarısı).
Çevremde çok var kızın önceden belki 100 kere ilişkisi olmuş gidip sevgili oluyor hatta evleniyor bile.
Hepsi mal ak

Last edited:
  • JFL
  • +1
Reactions: Rojda Lipa, realantoniomontana, chadmanlet04 and 1 other person
TC de betabuxxx simp çok fazla ama.İlla alfa yada yakışıklı olmalarına gerek yok adamlar gavatmaxxxingle de ascendleyebiliyorlar(TC erkeklerinin yarısı).
Çevremde çok var kızın önceden belki 100 kere ilişkisi olmuş gidip sevgili oluyor hatta evleniyor bile.
Hepsi mal ak
böyle ülkenin ta amk
göç etmek lazım bu diyarlardan

• +1
Reactions: turkmaxxer and StuntmanMike
böyle ülkenin ta amk
göç etmek lazım bu diyarlardan
beyazlardan mog yiyip forumdaki ingiliterede yaşayan hintliler gibi olucan mal mısın

• +1
Reactions: Deleted member 54556
TR erkeklerinin subhuman olmasi bizim isimize geliyor, Avrupada ortalama sayilacak boy ile kizlari cok guzel goturuyorum

• +1
Reactions: Deleted member 54556
beyazlardan mog yiyip forumdaki ingiliterede yaşayan hintliler gibi olucan mal mısın
Olm yeni gördüm mesajı hahdhdhjsdjdjdjdj kesinlikle gerçek amk arkadaşım londrada bilgisayar okuyor anlatıyor işte hepsi öyle 160-175 arası hintli dolu kahkahayı bastım yoruma

Olm yeni gördüm mesajı hahdhdhjsdjdjdjdj kesinlikle gerçek amk arkadaşım londrada bilgisayar okuyor anlatıyor işte hepsi öyle 160-175 arası hintli dolu kahkahayı bastım yoruma
Tip htn da boy ortalama amk bir türlü kabul edemiyorum
TR erkeklerinin subhuman olmasi bizim isimize geliyor, Avrupada ortalama sayilacak boy ile kizlari cok guzel goturuyorum

para/statu obje takintisi, araba, telefon ve para disinda her seyin onemsiz sayilmasi
sosyal medyada tum erkekler para statu diye takiliyor amk boy ve tip cok underrated

Users who are viewing this thread

Back