tretin %0.05

temelyeterliliktest

temelyeterliliktest

puahate sluthate lookism
sivilce bide izleri için başladım 5 gün oldu ne zaman koreli cam cilt olurum? bi arkadaş kullandıydı burdan ne kadar süre kullandın ve ne kadar işe yaradı rutinin neydi.
baska kullanan varsa yazsin

1 tup bitirdim etki etmedi hemen sonuc bekleme

sivilce bide izleri için başladım 5 gün oldu ne zaman koreli cam cilt olurum? bi arkadaş kullandıydı burdan ne kadar süre kullandın ve ne kadar işe yaradı rutinin neydi.
İz için olan softmaxlerin çoğu cope

• So Sad
Reactions: dostoyevski
sivilceye iyi gelir koreli cam cilt verir
Ilk basta haftada 3 yap
1.hafta haftada 3
2.hafta haftada 4
3.haftada 4
4.haftada 5

boyle devam et en az 3 ay

Ilk basta haftada 3 yap
1.hafta haftada 3
2.hafta haftada 4
3.haftada 4
4.haftada 5

izlere fraksiyonel lazer
yada altin ignelilazer
ama izler kirmizi mi scar mi rolling mi onlari amlamamiz icin dmden at

Ilk basta haftada 3 yap
1.hafta haftada 3
2.hafta haftada 4
3.haftada 4
4.haftada 5

allahıma every night basıyom korkanın çocu olmaz

• JFL
Reactions: dostoyevski
allahıma every night basıyom korkanın çocu olmaz
gunese cikinca yuzun yarrragim gibi kizarir ve soyulurda buraya gelip dostoyevskinin yarragini yalamak istiyorum yazarsan yalatirim

gunese cikinca yuzun yarrragim gibi kizarir ve soyulurda buraya gelip dostoyevskinin yarragini yalamak istiyorum yazarsan yalatirim
güneş kremi kullanıyomda şuan bile kırmızı amınakoyim nasıl geçicek

güneş kremi kullanıyomda şuan bile kırmızı amınakoyim nasıl geçicek
zamanla ve sandvic metodu(altina nemlendirici ustune nemlendirici) yapcan
bide agda falan yapma şu yanak killari icin berber oyle bisiler zirvalarsa yapma anani sikerimd e

• +1
Reactions: temelyeterliliktest
bide agda falan yapma şu yanak killari icin berber oyle bisiler zirvalarsa yapma anani sikerimd e
makineyle alıyom ayda bir azcık var da

nemlendirici kullanmıyom şuan. alcam daha marka önerin nedir ? bi cleanser var sürüyorum eşşşek gibi yanıyo geçiyo 2dkya sonra temizleyip tret sürüyom tekrar yanıyo geçiyo normal mi? soyuluyo bide cilt bu normal herhalde

iz icin pdo threads insicion falan deneyebilirsib Orc un threadlere
Bak

• +1
iz icin pdo threads insicion falan deneyebilirsib Orc un threadlere
Bak
eyv menasım da bu tret daha da sivilce yaptı sanki normal mi bide yüzüm kırmızı ve soyuluyo nasıl duzelcek😢

eyv menasım da bu tret daha da sivilce yaptı sanki normal mi bide yüzüm kırmızı ve soyuluyo nasıl duzelcek😢
Çokmu sürdün yanlış bişeymi yaptın araştır bi mesela minoxidil ve accutane de de ilk haftalar ters etki yapıyor

• +1
purge normal kirmizilik normal soyulma normal terleyince yanma normal 2 haftadan sonra geciyor kendi kendine

• +1
purge normal kirmizilik normal soyulma normal terleyince yanma normal 2 haftadan sonra geciyor kendi kendine
eyvallah sağol :love: kepaze gibi dolascaz artık duzelene kadar

nemlendirici-tret-nemlendirici yap

• +1