tüm yakınlar evleniyor LOOO?!!!!!

deyong

deyong

Iron
Evlenmeyenler ya askere gidiyor ya da fabrikaya giriyorlar. ben yks'ye gireyim mi girmeyeyim mi ona karar veremiyorum daha. HAYAT BAŞLADI VE NE YAPICAM BİR SİK BİLMİYORUM AMK

Fabrikaya girmek ne amqq dünyanın en boktan hayatlarından biri olabilir mavi yakaysan

• +1
Reactions: Abhorrence
Evlenmeyenler ya askere gidiyor ya da fabrikaya giriyorlar. ben yks'ye gireyim mi girmeyeyim mi ona karar veremiyorum daha. HAYAT BAŞLADI VE NE YAPICAM BİR SİK BİLMİYORUM AMK
yks diyorsan 17 18 yaşlarındasın büyük ihtimal yeteneğin ve ilgi alanına göre bir hedef belirle ona yönel

Yksye girmeyip napicaksin mesela eğer adam akilli bir planin yoksa düşük standartlarda bir hayat yasiycaksin omur boyu ama adam akilli bir planim var diyosan ve kendine karşı durustsen bunu soylerken (sosyal medya milyonerleri beynini yikamadiysa) girme

• +1
Yksye girmeyip napicaksin mesela eğer adam akilli bir planin yoksa düşük standartlarda bir hayat yasiycaksin omur boyu ama adam akilli bir planim var diyosan ve kendine karşı durustsen bunu soylerken (sosyal medya milyonerleri beynini yikamadiysa) girme
Ha yks için kasmiyip okumak icin okuycaksan da hiç girme daha iyi dost cunku boktan uni boktan bolum okursan okumamış adamdan çok da farkin olmiycaktir gelir vs olarak

• +1
yks diyorsan 17 18 yaşlarındasın büyük ihtimal yeteneğin ve ilgi alanına göre bir hedef belirle ona yönel
19 yaşındayım, geç kalmış hissediyorum :feelswah:

:feelskek::feelskek::feelskek: Ne yetenegi amk bu shithole’da cope yapmak disinda bir ozelligi olan adam yok.

• JFL
Reactions: Abhorrence and deyong

Users who are viewing this thread

Back