Türk incel forumu

D

Deleted member 21931

B
Bu forumda takılan oldu mu elemanlar ağır deluzyonel gece gündüz boy ve koreli erkekler hakkında konuşuyorlar amk

Biri de smv puan hesaplaması falan yapmış 1.82 olana 2.3 puan 1.90 olana 4 puan vb vermiş FXFHXYDNCUXHXN

1.75 veya 1.78 sonrası tamamen tip önemli ve bu elemanlar 1.75 htn - chadlite falan bile olsan 1.90 olmanın çok daha üstün bişey olduğuna falan inanıyorlar lol

O boktan siteye bakmanızı tavsiye etmem zaten çoğu engelli tipler amk

• +1
  • Hmm...
Reactions: Xavier and Angaracel
orası kürt dolu olduğu için baştan kaybettiler

• JFL
  • +1
Reactions: Angaracel, ALP and Deleted member 21931
İncel miyim diye konu açan adamsın buna rağmen tipin boyun yine idare eder. O adamları düşün bir de çoğunun boyu 170 den kısa zaten. Ama evet oradakilerin çoğu mental olarak gidik mentali iyi olsa bulabilecek adamlar.

İncel miyim diye konu açan adamsın buna rağmen tipin boyun yine idare eder. O adamları düşün bir de çoğunun boyu 170 den kısa zaten. Ama evet oradakilerin çoğu mental olarak gidik mentali iyi olsa bulabilecek adamlar.
Benim incelligim red pil ve Nofap takıntısı yüzünden oldu kendini gelistirme alfa malfa sikik sokuk laflara inandim ve ortamlara girmedim şuanda benim psikoloji o yıllardan ötürü zaten sikilmis durumda benim bahsettiğim elemanlar deluzyonel 1.80 ve 1.90 arasında bile çok büyük fark olduğunu vb düşünüyorlar bura çok daha mantıklı konuşuyor 1.77 üzeri en çok tip önemlidir diye

Benim incelligim red pil ve Nofap takıntısı yüzünden oldu kendini gelistirme alfa malfa sikik sokuk laflara inandim ve ortamlara girmedim şuanda benim psikoloji o yıllardan ötürü zaten sikilmis durumda benim bahsettiğim elemanlar deluzyonel 1.80 ve 1.90 arasında bile çok büyük fark olduğunu vb düşünüyorlar bura çok daha mantıklı konuşuyor 1.77 üzeri en çok tip önemlidir diye
Adamlar 170 den kısa ve 170 den kısaysan harbiden hayatın sikiliyor. O yüzden normal boya takmaları ben de 170 den kısayım fakat ben de 175 den uzunsan her şeyin tipe bağlı olduğunu düşünüyorum. Bu arada zaten 1.80 ile 1.90 arasında büyük fark var izmirde 180 ile ortalama kalırsın 190 ile ortalama üstü.

Last edited:
Adamlar 170 den kısa ve 170 den kısaysan harbiden hayatın sikiliyor. O yüzden normal boya takmaları ben de 170 den kısayım fakat ben de 175 den uzunsan her şeyin tipe bağlı olduğunu düşünüyorum. Bu arada zaten 1.80 ile 1.90 arasında büyük fark var izmirde 180 ile ortalama kalırsın 190 ile ortalama üstü.
Smv acisindan çok fark yok 1.80 Htn 1.90 mtn den daha çok iş yapar

• +1
  • Hmm...
Reactions: ALP and Angaracel
190'a kadar her santimin artısı var ama özellikle 182-185 ten sonra pek bir anlamı kalmıyor 175 ten uzunsanız sorununuz tip, mentalite ve çevreyle çok daha yakından alakalı oluyor 205 civarı incel tanımışlığım var o yüzden Yüz > Boy

• +1
Reactions: ALP
Hayır aga
185 üstü tip > boy net 185 ve üstü incelse ya standardcel ya volcel ya da mentalceldir Boya tapan kadın kitlesi %30 civarında oradan bir tipsiz alıyorlar incel kalmamak için sonra da cope satıyorlar 205 de bol simplikle bir tane aldı

185 üstü tip > boy net 185 ve üstü incelse ya standardcel ya volcel ya da mentalceldir Boya tapan kadın kitlesi %30 civarında oradan bir tipsiz alıyorlar incel kalmamak için sonra da cope satıyorlar 205 de bol simplikle bir tane aldı
aga tip>boy evet ama 195 cm>185 cm. 185i kızlar uzun boylu saymaz.
195 isen kızlar seni kendi kafalarında değerlendirirken hemen uzun boyunu hatırlayıp hanene +1 olarak yazarlar.
195 iken normie isen sırf uzun boydan kız düşürebilirsin ama 185te sırf boydan kız pek düşmez.

Last edited:
Orada takılmıyorum ama ne söylüyorlarsa %90 haklılık payları vardır.
2021 reddit turkincel sayfasında blackpill ile tanıştım hayatımda dahil olduğum en iyi ortamdı.

• Hmm...
  • +1
Reactions: Angaracel and Deleted member 21931
Orada takılmıyorum ama ne söylüyorlarsa %90 haklılık payları vardır.
2021 reddit turkincel sayfasında blackpill ile tanıştım hayatımda dahil olduğum en iyi ortamdı.
Çoğu aptal orospu evladı ne ratelemeyi bilirler ne başka biseyi bu elemanlara göre 1.80 üstü olan herkes chad
Zendayanin yeni filminde 2 tane elemanla grup yapıyor o ikisine chad demişler ama elemanların tipi normie en fazla htn civarı daha çok örnek var

Bura o boktan siteyi ağır moglar

ben bazen kendimi iyi hissetmek için bakıyodum, boyu uzun olanları allah sanıyolardı diye ama kapatmışlar. niye kapandı haberi olan var mı?

aga tip>boy evet ama 195 cm>185 cm. 185i kızlar uzun boylu saymaz.
195 isen kızlar seni kendi kafalarında değerlendirirken hemen uzun boyunu hatırlayıp hanene +1 olarak yazarlar.
195 iken normie isen sırf uzun boydan kız düşürebilirsin ama 185te sırf boydan kız pek düşmez.
Turk jblerin nerde o zaman 🤔

ben bazen kendimi iyi hissetmek için bakıyodum, boyu uzun olanları allah sanıyolardı diye ama kapatmışlar. niye kapandı haberi olan var mı?
Cimerlemişler berkonun dcsini.

kurucularından biri intihar mı etmiş öyle bir şey duydum twitter da falan baya taşşak geçmiş t*rkiye kızları

kurucularından biri intihar mı etmiş öyle bir şey duydum twitter da falan baya taşşak geçmiş t*rkiye kızları
İntihar eden kişi Facebook'taki grubun kurucusu. Forumla alakası yok.

İntihar eden kişi Facebook'taki grubun kurucusu. Forumla alakası yok.
Detayları sikimde değil de sabah akşam sövdükleri kadınların ağzına iyi taşşak malzemesi verdi enayi.

• JFL
Reactions: Xavier

Users who are viewing this thread

Back