Türk kızları acımasız mı?

Exhibition

Exhibition

prince of light
Ben Beyaz Fransızım, tatil için İstanbul'a gidiyorum. Kızlar sadece dış görünüşe ne kadar önem veriyorlar? Türk kadınının görünüşten çok paraya önem verdiğini duydum, ne kadar doğrudur bilemiyorum. Ama çekici olmayan erkeklerle çok çekici Türk kadınları gördüm. Türkçemi bağışlayın, tercüman kullanıyorum

Evet

• +1
Reactions: Abhorrence
Ben Beyaz Fransızım, tatil için İstanbul'a gidiyorum. Kızlar sadece dış görünüşe ne kadar önem veriyorlar? Türk kadınının görünüşten çok paraya önem verdiğini duydum, ne kadar doğrudur bilemiyorum. Ama çekici olmayan erkeklerle çok çekici Türk kadınları gördüm. Türkçemi bağışlayın, tercüman kullanıyorum
Evet, Türk kadını genelde para ve boya önem verir. Nadir kadınlar ise kişiliğe ve özgüvene dikkat ederler

Tek gelecelik ilişki arıyorsan bulursun ama hayatının aşkını buradan bulamazsın

Tek gelecelik ilişki arıyorsan bulursun ama hayatının aşkını buradan bulamazsın
Peki ya çok yakışıklıysan? Peki yabancı erkeklerin Türk kadınlarıyla uzun süreli ilişki şansı var mı? Peki türkçe bilgisi olmadan mı çalışıyor yoksa türkçe bilgisine mi ihtiyaç var? İstanbul ve İzmir'de İngilizce seviyelerinin iyi olduğunu duydum doğru mu?

Peki ya çok yakışıklıysan? Peki yabancı erkeklerin Türk kadınlarıyla uzun süreli ilişki şansı var mı? Peki türkçe bilgisi olmadan mı çalışıyor yoksa türkçe bilgisine mi ihtiyaç var? İstanbul ve İzmir'de İngilizce seviyelerinin iyi olduğunu duydum doğru mu?
Hayır, İngilizce seviyemiz iyi değil. Kimsede iyi bir İngilizce bilgisi yok. Çok yakışıklıysan, dünyanın her yerinde bulabilirsin. Bir Türk olarak, Türkiye tercih etmen gereken son yerlerden biri. Kültürümüz sonunda bugünlerde patladı ve boşanma oranları tavan.
Yinede uzun süreli bir ilişki bulabilirsin tabi İngilizcesi iyi bir kız bulabilirsen

Hayır, İngilizce seviyemiz iyi değil. Kimsede iyi bir İngilizce bilgisi yok. Çok yakışıklıysan, dünyanın her yerinde bulabilirsin. Bir Türk olarak, Türkiye tercih etmen gereken son yerlerden biri. Kültürümüz sonunda bugünlerde patladı ve boşanma oranları tavan.
Yinede uzun süreli bir ilişki bulabilirsin tabi İngilizcesi iyi bir kız bulabilirsen
Ayrıca Türkiye'de 18-20 yaş arası kızlara en çok hangi tarz hitap ediyor?

Bu ne anlama gelir “hqp/lqp” ?

Türkçe bilmiyorum, tercüman kullanıyorum
The quality and primitivity theory is a theory which considers that people can be put on two spectrums to judge them: one concerning their physical qualities, the other concerning their intellectual and behavioral primitivity.

• +1
Reactions: Abhorrence
The quality and primitivity theory is a theory which considers that people can be put on two spectrums to judge them: one concerning their physical qualities, the other concerning their intellectual and behavioral primitivity.
whats good for hqnp

are turkish girls whores?
Only ugly hijabis or ultra secular girls but why Turkey ? I mean i would go to Eastern Europe or Slavic countries..At least they are white and beautiful.
If you are not white or kpopmaxxxed gook male don't chase turkish women

• +1
Reactions: Baban
Only ugly hijabis or ultra secular girls but why Turkey ? I mean i would go to Eastern Europe or Slavic countries..At least they are white and beautiful.
If you are not white or kpopmaxxxed gook male don't chase turkish women
hijabis are whores? jfl.

my friends wants to go because we’ve visited most of europe.

im white/french and 6’0.3 will i be good?
btw what is a gook

hijabis are whores? jfl.

my friends wants to go because we’ve visited most of europe.

im white/french and 6’0.3 will i be good?
btw what is a gook
Hijabis are as whore as secular ones.
Ugly women with hijabi have no chance to get LTN+ male so some of them use sex card to be in a relationship.
Your stats are fine.
Gook means SEA or EA males

Ayrıca Türkiye'de 18-20 yaş arası kızlara en çok hangi tarz hitap ediyor?
İlk olarak İngilizce bilen bir kız aradığına göre Türkiyede İngilizce bilinen kişiler iyi bir üniversitede okuyan yüksek sosyete kişiler olur. Eğer güzel bir kız aradığını varsayarsak
Beyaz tenli, eğitimli, parası olan, uzun, giyimi güzel olan, özgüvenli ve ortamı/popüler kişiler tercih ederler.
Yani yakışıklıysan hiçbiri önemli değil sadece serseri gibi davranma yeterli

Users who are viewing this thread

Back