Türk kızları aptaldır ve varoştur

dogu

dogu

Iron
Kızlar aptal varlıklardır çoğu geri kafalıdır makyaj, sevgili edinme konularından başka hiçbir bilgisi olmayan özellikle kendini bilgili sanan twitter kızları evet onlar hayattınızda göre bileceğiniz en büyük aptal köylülerdir benim çok yabancı arkadaşlarım oldu ( kızlar dahil ) hiçbiri bu köylü türk kızı gibi değil ve şunu söylemek istiyorum sosyal medyada görmüşsünüzdür yanına arnavut bulgar bayrağı koyan türkler lan siz cidden salaksınız bide bundan övünüyorlar isveç , finlandiya , estonya felan osla anlarım allahın unuttuğu köyde doğup bundan övünüyorlar ve son olarak bazıları düşüne bilir sevgilim olmamıştır bu yüzden türk kızlarını sevmiyorum diye o kadar fazla olduki artık doyum noktasına geldim hiç uğraşmadığım halde yanıma geliyorlardı herneyse hepsi bu kadardı.

Last edited:
  • +1
  • JFL
Reactions: maarda and cmstormhox
Kızlar aptal varlıklardır çoğu geri kafalıdır makyaj, sevgili edinme konularından başka hiçbir bilgisi olmayan özellikle kendini bilgili sanan twitter kızları evet onlar hayattınızda göre bileceğiniz en büyük aptal köylülerdir benim çok yabancı arkadaşlarım oldu ( kızlar dahil ) hiçbiri bu köylü türk kızı gibi değil ve şunu söylemek istiyorum sosyal medyada görmüşsünüzdür yanına arnavut bulgar bayrağı koyan türkler lan siz cidden salaksınız bide bundan övünüyorlar isveç , finlandiya , estonya felan osla anlarım allahın unuttuğu köyde doğup bundan övünüyorlar her ne ise biraz boş yaptın lafı uzattım ama bunlar türk kızlarına karşı içimde beslediğim bir kindir ve son olarak bazıları düşüne bilir sevgilim olmamıştır bu yüzden diye o kadar fazla olduki artık doyum noktasına geldim hiç uğraşmadığım halde yanıma geliyorlar hepsi bu kadardı.
ekşi sözlük de değil doğu

Ork karıları cidden iğrenç amk

• +1
Reactions: dogu

Users who are viewing this thread

Back