Türkiye'de ideal erkek algısı

onthewaytochadlite

onthewaytochadlite

pretty boys goes to heaven
Bunu sadece ben mi fark ettim bilmiyorum ama sizin de düşüncelerinizi merak ettim. Prettyboy Türkiye'de iş görmüyor, gerçekten. İstediğin kadar chadlite ol, esmer sakalli o dövmeli serseri eleman Barbie gibi kızı elinden alıyor. Herifte bmwmaxx auidimaxx falan varsa zaten yarışma şansın bile yok. Dünya genelinde esmerlere genelde bir önyargı vardır bunu forumda da rahatlıkla görebilirsiniz, insanlar ölesiye beyaz olmayı savunur ama bizim ülkemizde tam tersi. Bir şey daha fark ettim bu 190 takıntısı da aynı şekil sadece Türk kızlarında mevcut. Sizin düşünceleriniz neler?

• +1
Reactions: karatigin, beypazarisoda0 and Deleted member 65274
@beypazarisoda0 bu forumda yıllardır olduğun ve çoğu global postta seni gördüğüm için düşüncelerini merak ediyorum

• Love it
  • +1
Reactions: beypazarisoda0 and Deleted member 65274
türk kızı 190 bmwli esmer der ama 170 beyaz tenli honda civicliyede verir.

• JFL
Reactions: onthewaytochadlite
çekici bir erkeksen çekici bir erkeksin,bu kadar.bunun ideal bir formulu veya sarışını esmeri,ırkı falan yok.
o dediğiniz sınırlamalar normie'ler için.

• +1
  • Love it
Reactions: turkfuturechad, onthewaytochadlite and Deleted member 65274
çekici bir erkeksen çekici bir erkeksin,bu kadar.bunun ideal bir formulu veya sarışını esmeri,ırkı falan yok.
o dediğiniz sınırlamalar normie'ler için.
Tüm softmaxxleri yaptık ayrıca nichemaxx ile saçları perma yaptırdık ve boyattık ama high mtn'iz be usta

• +1
Reactions: talldarkhandsome
Bunu sadece ben mi fark ettim bilmiyorum ama sizin de düşüncelerinizi merak ettim. Prettyboy Türkiye'de iş görmüyor, gerçekten. İstediğin kadar chadlite ol, esmer sakalli o dövmeli serseri eleman Barbie gibi kızı elinden alıyor. Herifte bmwmaxx auidimaxx falan varsa zaten yarışma şansın bile yok. Dünya genelinde esmerlere genelde bir önyargı vardır bunu forumda da rahatlıkla görebilirsiniz, insanlar ölesiye beyaz olmayı savunur ama bizim ülkemizde tam tersi. Bir şey daha fark ettim bu 190 takıntısı da aynı şekil sadece Türk kızlarında mevcut. Sizin düşünceleriniz neler?
Doğru amk 170 ltn'i sarisin barbie gibi bir kizla gordum olsemde gam yemem.

Prettyboy'a tipim el vermiyor,tipim el verse baggy kot giyip slayer olmuştum

Last edited:
Benim incel pretty boy arkadaşım hiç olmadı, hatta iki kez pretty boy arkadaşlarıma kızlar tarafından cold approach yapıldığını gördüm. Muhtemelen yaşadığın yer bulunduğun ortamla vs. alakalı bir şey.

190 takıntısı eskiden 185 takıntısıydı oda enflasyona uğradı amk
Ama bu sadece türklere özgü bir şey kesinlikle değil hatta bir ara "sorry im not into short guys" diye bir trend vardı. Ne dersek diyelim boy önemli ve bayağı bir kızın ağır boy fetişi var. Hatta batıda 6' (183cm) altı her boy kısa sayılıyor nerdeyse.

Esmerler ise genelde beyazlara göre biraz daha çirkin oluyor ayrıca türklerde hafiften beyaz üstünlükçü bir zihniyet de var. Senin esmerlere daha fazla ilgi duyulduğunu düşünmenin sebebi türk halkının büyük bir kısmının esmer olduğu için o esmerlerden de doğal olarak ibir sürü chad çıkıyor olması olabilir.

Ha buda şimdi aklıma geldi BMWmaxxing yapan bir çocuğun kız arkadaşı çocuğu pretty boy arkadaşımla aldattı çocuğun hiç haberi olmadı :lul:

1715694927428
Bahsettiğim pretty boylar bunun gibi

Muhtemelen yaşadığın yer bulunduğun ortamla vs. alakalı bir şey.
Bu gerçekten çok doğru. Yaşadığım yerde prettyboy olan herkese garip bir gözle bakıyor iki cinsiyette zaten prettyboylarin erkeklerden pek saygı duymadığını hepimiz biliyoruz da burada kızlarda aynı şekil. Prettyboy ne kadar yakışıklı olursa olsun o saç stili o küpe o giyim tarzı bir şekilde herkese batıyor, o kadar cahiller yani..
Ha buda şimdi aklıma geldi BMWmaxxing yapan bir çocuğun kız arkadaşı çocuğu pretty boy arkadaşımla aldattı çocuğun hiç haberi olmadı :lul:
Türkiye gibi bir ülkede bmwnin bile kurtarmaması cidden üzücü, çocuğa üzüldüm ama olay çok brutal 😂

Prettyboy'a tipim el vermiyor,tipim el verse baggy kot giyip slayer olmuştum
Bahsettiğim konudaki o esmer elemanlara tıpa tıp benziyorsun bu arada. Stacylite flörtümün eski sevgilisi de öyle ve boyu 170 😂 o rütbeli keko olarak takılıyordu ve ben eminim ki kızın aklında hâlâ o çocuk var

Bahsettiğim konudaki o esmer elemanlara tıpa tıp benziyorsun bu arada. Stacylite flörtümün eski sevgilisi de öyle ve boyu 170 😂 o rütbeli keko olarak takılıyordu ve ben eminim ki kızın aklında hâlâ o çocuk var
Nasil yani?

Benim incel pretty boy arkadaşım hiç olmadı, hatta iki kez pretty boy arkadaşlarıma kızlar tarafından cold approach yapıldığını gördüm. Muhtemelen yaşadığın yer bulunduğun ortamla vs. alakalı bir şey.

Ama bu sadece türklere özgü bir şey kesinlikle değil hatta bir ara "sorry im not into short guys" diye bir trend vardı. Ne dersek diyelim boy önemli ve bayağı bir kızın ağır boy fetişi var. Hatta batıda 6' (183cm) altı her boy kısa sayılıyor nerdeyse.

Esmerler ise genelde beyazlara göre biraz daha çirkin oluyor ayrıca türklerde hafiften beyaz üstünlükçü bir zihniyet de var. Senin esmerlere daha fazla ilgi duyulduğunu düşünmenin sebebi türk halkının büyük bir kısmının esmer olduğu için o esmerlerden de doğal olarak ibir sürü chad çıkıyor olması olabilir.

View attachment 2918071 Bahsettiğim pretty boylar bunun gibi
@user204 degil mi lan bu yoksa fake mi?

• +1
Reactions: beypazarisoda0
kekomaxxxing law zaten.Varoş karılar siktirmeye daha meyilli oluyor kekolarda varoşları sikiyor.
Varoş kadınların esmer sevdiği doğrudur(Esmerden kasıt kapkara tenli erkekler)
Bunun dışında üst klas pelinsular istisnasız Beyaz berkecanlara bakar (Çağatay ulusoy gibi)

• +1
  • Love it
Reactions: turkfuturechad, talldarkhandsome, Deleted member 65274 and 1 other person

View attachment 2918071 Bahsettiğim pretty boylar bunun gibi
Ama bu çocuk framecel ve manlet

Users who are viewing this thread

Back