Turk incel ve boy takıntısı

chadmanlet04

chadmanlet04

Kraken
geçen gördüm 178 im it's over diye ağlıyordu sordum ideal boy ne 180+ dedi e dedim git surda 2-3 cm topukla fraudla barajı geçiyorsun diye o da aynı şey değil diyor

Öküz Türkiyeli amk cortisolfuel

unironically Tom Cruise a şanslı falan diyorlar

• +1
Reactions: Xavier and Deleted member 21931
Çoğu yarram gibi çirkin olduğu için sorun boylarında saniyolar ha 1.70 ve altiysan falan işin zor ona katılıyorum ama 1.78 sen ve agliyorsan yarra yedin demektir sen 1.85 olsan da bişey değişmez

• +1
Reactions: Xavier
bu orospu çocuklarının en ilginç iddası da kızlar 175 8/10 yerine 3/10 190 erkeği seçermiş amına koyduğumun salakları

• +1
  • Hmm...
  • JFL
Reactions: Xavier, Deleted member 27987, Deleted member 21931 and 1 other person
bu orospu çocuklarının en ilginç iddası da kızlar 175 8/10 yerine 3/10 190 erkeği seçermiş amına koyduğumun salakları

1693289674332

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Alayı deluzyonel orospu evladı bunların kaynakları da ekşi sozluk kizlarsoruyor Twitter gibi incellerin ya da çirkin kezbanlarin takıldıkları yerler

• +1
  • JFL
Reactions: Xavier and Deleted member 27987
  • +1
Reactions: Xavier

Herkes 175 8/10 dedi

Tr de durumlar nasıldır bilemem belki farklı olabilir ama yurtdışında face>

• +1
Reactions: 2025 chad candidate and Xavier

Herkes 175 8/10 dedi

Koşullar nasıldır bilemem belki farklı olabilir ama devam ediyor y

Kesinlikle tr de de öyle ama bazı kadınlar var harbi boy manyağı amk anlamış değilim ama bir şey farkettim tipi 4/10 5/10 olan türk kadınları genellikle boy takıntısı oluyor biraz gözlemleyen herkes anlayacaktır

Bir diğer boy manyağı türk kadınları ise türbanlılar oluyor ama türbanlı mi onları kim sikmez ister zaten....

Koca memeli koca gotlu cingene mi sikersin yoksa kucuk meme kucuk got aryan prenses mi??

Koca memeli koca gotlu cingene mi sikersin yoksa kucuk meme kucuk got aryan prenses mi??
bizim forum ekradlari bu soruyu nasil cevaplayacak oynat bakalim

• JFL
Reactions: StuntmanMike
Düşünsene yüzü güzel fiziği güzel bir kız sana mesaj atıyor ve sen yok senin memen küçük götün şöyle diye reddediyorsun :D

kızlar farklı deme 7/10 ve üstü yüze sahip erkeği vücudu sosyal statüsü iyiyse eğer boy yüzünden reddediyorsa birinci örnekteki adam kadar salaktır o kız da.

Boy objektiftir ama tip subjektiftir.
Ayrıca 8/10 adam chadlite seviyesine eşittir ve neredeyse %10luk kesimdedir.
Tipi 6/10 175lik adamın 3/10 190lık adama karşı şansı yok.
Bu yüzden uzun olacaksın karı tavlamanın en kolay yolu boyunun 1.85 üstü olmasıdır.Dediğim gibi istiyorsan tipin 10/10 olsun yine seni 1/10 olarak görebilirler ama boyun uzunsa boyuna asla laf edemezler.
Kısacası
Yakışıklı erkek> herkes
Uzun boylu tipsiz erkek>yakışıklı erkekler haricindeki tüm erkekler

Boy objektiftir ama tip subjektiftir.
Ayrıca 8/10 adam chadlite standardında ve neredeyse %10luk kesimdedir.
Tipi 6/10 175lik adam 3/10 190lık adama karşı şans yok.
Bu nedenle uzun olacaksın karı tavlamanın en kolay yolu boynunun 1.85 üstü olması.Dediğim gibi yapmak istediğiniz tipin 10/10 olsun yine seni 1/10 olarak görülenler ama boyun uzunsa boyuna asla laf edemezler.
Kısacası
Yakışıklı erkek > herkes
Uzun boylu tipsiz erkek>yakışıklı erkekler hariçki tüm erkekler
4.5/10 de bari amk :D 3/10 3 333 isterse 3 metre olsun

Users who are viewing this thread

Back