YARDIM EDİN FİNASTERİD YÜZÜNDEN SİKİM KALKM

Heatmiser

Heatmiser

Bronze
şaka lan şaka şu ilaca erken başlamayan kafamın ammömmmmcığını sikeyim.Senelerdir kimsede gelip kanka böyle bir ilaç var bir düşün demedi . Sürekli karşıma çıkan şeyler hint yağı , biberiye yağı , sik yağı , sok yağı...Tam dolandırmalık millet amk. Neyse mümkünse kendimi tr subforumunun fin lordu olarak ilan ediyorum

Last edited:
  • JFL
  • +1
Reactions: Baban, maarda, eneskarduya and 1 other person
Kellik kaderin kabullen

• Ugh..
Reactions: ALP
şaka lan şaka şu ilaca erken başlamayan kafamın ammömmmmcığını sikeyim.Senelerdir kimsede gelip kanka böyle bir ilaç var bir düşün demedi . Sürekli karşıma çıkan şeyler hint yağı , biberiye yağı , sik yağı , sok yağı...Tam dolandırmalık millet amk. Neyse mümkünse kendimi tr subforumunun fin lordu olarak ilan ediyorum
boneking varken asla

• JFL
Neyse asıl soruya gelelim ORJİNAL ROGAİNE nerden alabilirim ?

• +1
Alamazsin over @ALP bu adam durdurmus kelligini iletisime gec bence

• +1
@ALP bu adam durdurmus kelligini iletisime gec bence
Geçen heat'le bu konuyu özelden konuştuk hatta ben teşvik ettim diyebilirim.

Orijinal olan çok pahalı, onun yerine minoxidil %5 satılıyor trendyolda ama legitliği tartışılır.

• +1
Reactions: Heatmiser
şu ilaca erken başlamayan kafamın ammömmmmcığını sikeyim
Elini kafana götürüp fıcır fıcır oynayıp saçlarını karıştırmak ve aynada görmenin hazzı anlatılamaz.

Saç hayattır.

• +1
Geçen heat'le bu konuyu özelden konuştuk hatta ben teşvik ettim diyebilirim.

Orijinal olan çok pahalı, onun yerine minoxidil %5 satılıyor trendyolda ama legitliği tartışılır.
para sıkıntı değil trendyola düşmek istemiyorum çok fazla çakma var diyorlar yurt dışından sipariş edince gümrükte takılıyormuş e nerden bulucaz bunu aq @beypazarisoda0 bilgin var mı ?

• JFL
Reactions: maarda
para sıkıntı değil trendyola düşmek istemiyorum çok fazla çakma var diyorlar yurt dışından sipariş edince gümrükte takılıyormuş e nerden bulucaz bunu aq @beypazarisoda0 bilgin var mı ?
tek yol amerikadaniste.com gibi bir siteden sipariş etmek

dut blastlamak varken neden fin kullanasın ki?

• Hmm...

Finle etkileri aynı + fin hakkında daha fazla çalışma olduğu için ben fini kullanıyorum.

Finle etkileri aynı + fin hakkında daha fazla çalışma olduğu için ben fini kullanıyorum.
Bu arada saçım milim gerilese dut'u fin'i mixleyip kokteyl yapıp içerim aq siyah dalgalarımı kaybedemem.

daha fazla dht baskıladığı için bir tık çekiniyorum . 6 ay içinde fin regrowth vermezse duta geçerim ama sen şuan ne kullanıyosun

• +1
Fin, bildiğim kadarıyla regrowth vermiyor hocam yalnızca durma derecesinde yavaşlatıyor.
çoğunlukta evet dökülmeyi baya yavaşlatıyor ama küçük bir azınlıkta regrowth vermiş çalışmalara bakmıştım . Belki o şanslı insanızdır

• +1
Belki o şanslı insanızdır
Sen kaliteli bir minox bulmaya bak işini şansa bırakma ben şimdilik gerek durmuyorum çünkü erken durdurdum baya.

Sen kaliteli bir minox bulmaya bak işini şansa bırakma ben şimdilik gerek durmuyorum çünkü erken durdurdum baya.
minoxu ölene kadar kullanma fikride korkunç ya her gün vıcık vıcık saçla gezmek:unsure:

minoxu ölene kadar kullanma fikride korkunç ya her gün vıcık vıcık saçla gezmek:unsure:
Günde bir kez uygulamak yeter bro, o iki kez kullanacaksın yalanını çıkaranın götünü sikeyim yatmadan önce bir kez sür yeter.

minoxu ölene kadar kullanma fikri
Sakal için kullanan adamlar 4-5 yıl kullanıp bırakınca kalıcılığı devam ediyor ama bunun sebebi DHT'nin yüzdeki kıl foliküllerine saldırmaması da olabilir.

• +1
Günde bir kez uygulamak yeter bro, o iki kez kullanacaksın yalanını çıkaranın götünü sikeyim yatmadan önce bir kez sür yeter.

Sakal için kullanan adamlar 4-5 yıl kullanıp bırakınca kalıcılığı devam ediyor ama bunun sebebi DHT'nin yüzdeki kıl foliküllerine saldırmaması da olabilir.
bide minox da garanti değil sadece kullananların %40 ında başaralı sonuç veriyor minoxsulfat mı ne sikim o enzim eksikliğinde işe yaramıyor. Neyse yinede denemeye değer

bide minox da garanti değil sadece kullananların %40 ında başaralı sonuç veriyor
Bu doğru ve bir çözümü var; tretinoinle karıştırıp kullanmak emilimi arttırıyor.

Dermaroller falan alim deme sakın saç foliküllerini dermarollerlamak tümöre dönüşmesine yol açabilir. Cilt enfeksiyonu falan da kapma ihtimalin var.

• +1
Bu doğru ve bir çözümü var; tretinoinle karıştırıp kullanmak emilimi arttırıyor.

Dermaroller falan alim deme sakın saç foliküllerini dermarollerlamak tümöre dönüşmesine yol açabilir. Cilt enfeksiyonu falan da kapma ihtimalin var.
haircafe vibe ı alıyorum :)

• +1
Ben uzatıp wolfcut yapacam sen hangi model düşünüyon
@Heatmiser @turbomanlet7

Ben uzatıp wolfcut yapacam sen hangi model düşünüyon
@Heatmiser @turbomanlet7
Benim saçlar zaten uzun önleri biraz aldırıp arka ile önlerin uzunluğunu birbiren yaklaştırıp surfer curtains yapicam da siktigimin berberleri anlamiyor

• +1

Users who are viewing this thread

Back