Yurtdisimaxxlamayin

D

Deleted member 54556

Iron
Beyler mogolistanda is yapiyordum yurtdisina tasindim full mog yiyom + kizlar asla yabanci oldugum icin bakmiyor. Olay su ki turk hindu arap fark etmeden dogudan gelen kimsenin ne manitasi var ne seks yapabiliyor herkes incel kaldi ak italyasinda. Dun arkadas kizin tekiyle opusurken italyan gelip elinden almis kizi eve goturmus sonra it's over chad ya da htn degilseniz kiz icin yurtdisimaxxlamayin. Duydugunuz erasmus hikayeleri italya icin gecerli degil.

• JFL
Reactions: nigkook, SocietyIsSolipsistic and kebab
Htn değilsen zaten neredeyse heryerde göreceğin muamele bu

• +1
Reactions: Detective, SocietyIsSolipsistic and Deleted member 54556
Geomaxx yapcam diye İtalya'ya gidiyon sonra beyler geomax yapmayin

• JFL
  • +1
Reactions: Abhorrence and kebab
Geomaxx yapcam diye İtalya'ya gidiyon sonra beyler geomax yapmayin
Geomaxx için gelmedim aq direkt yaşamak için ama forumda millet ingiltere gidip white manita yapucam diyordu onlara diyom gidip filipinlerde neyin parasını kazancan

• JFL
Reactions: Angutoid
kızları geçtim arkadaş bile olmuyorlar ☢️blackpill
Amina koyum aynısı oldu gerçi ben Türk olmak ile alakalı olduğunu sanmiyorum ben İngilteredeyim geldiğimden beri hayatım blackpill oldu avrupanin anasını sikiyim italyada yine biraz daha kısa elemanlar var ama genel olarak İngilizler olsun İtalyanlar olsun bizim Ossurukiye Moğol irkimizdan daha üstün ortalama
Bir Türk fenotipi ve boyunun sansi yok bu kitada. Yine ingilterede göçmen çok İtalya harbi suifuel eminim

• +1
Reactions: Deleted member 54556
Yeni yılda clubdaydim karilar Covid-19 gibi avoid yaptılar beni gözümün önünde chandler stacylerle yiyisti anasını sikiyim boyle kaderin anasinin amciginiiiiii

• +1
Reactions: NPC
Amina koyum aynısı oldu gerçi ben Türk olmak ile alakalı olduğunu sanmiyorum ben İngilteredeyim geldiğimden beri hayatım blackpill oldu avrupanin anasını sikiyim italyada yine biraz daha kısa elemanlar var ama genel olarak İngilizler olsun İtalyanlar olsun bizim Ossurukiye Moğol irkimizdan daha üstün ortalama
Bir Türk fenotipi ve boyunun sansi yok bu kitada. Yine ingilterede göçmen çok İtalya harbi suifuel eminim
Demek istediğim Türk nt uzun ve htn+ isen burada da götürürsün bizzat şahit oldum. Olay sadece looks arkadaşlar sadece. Nt nin önemi yüzde 9 falan kızlar birleşmiş milletler değil nereden geldiginizi önemsemiyorlar boyunuzu yüzünüzü vücudunuzu önemsiyorlar isterseniz shakespare olun

Beyler mogolistanda is yapiyordum yurtdisina tasindim full mog yiyom + kizlar asla yabanci oldugum icin bakmiyor.
gırtlaktan şarkı söylemeyi öğren onları ıslatır

2017 de italya da nordic ama kısa bir kızı düşürmüştüm kalacak yer olmadığı için kızı sikememiştim.
Boyum 185 tipimde italyanların %70inden iyidir.Kısacası tip ve boyuna göre değişiyor.
Aynı ben TC de MTB üstü kız tavlayamam mesela.TC en zor ülke

• So Sad
Reactions: amkcel
abi fenotipten ote bu pijlerin hayat rahat oldugu icin gymmaxliyorlar + para var duzgun kiyafetler aliyorlar en normiesi bile kaldiriyor. Ama bir turkun burda is yapmasi icin chad olmasi lazim.

2017 de italya da nordic ama kısa bir kızı düşürmüştüm kalacak yer olmadığı için kızı sikememiştim.
Boyum 185 tipimde italyanların %70inden iyidir.Kısacası tip ve boyuna göre değişiyor.
Aynı ben TC de MTB üstü kız tavlayamam mesela.TC en zor ülke
Kalacak yere gerek yok bar tuvaletinde bile verirler chadsen. TR zor falan degil gidip bagcilardaki sivasli kiza yuruyup agliyorsunuz aq.

Demek istediğim Türk nt uzun ve htn+ isen burada da götürürsün bizzat şahit oldum. Olay sadece looks arkadaşlar sadece. Nt nin önemi yüzde 9 falan kızlar birleşmiş milletler değil nereden geldiginizi önemsemiyorlar boyunuzu yüzünüzü vücudunuzu önemsiyorlar isterseniz shakespare olun
nt ve htn+ ne demek

Kalacak yere gerek yok bar tuvaletinde bile verirler chadsen. TR zor falan degil gidip bagcilardaki sivasli kiza yuruyup agliyorsunuz aq.
TC 100 kat daha zor ve kadınlar 10 kat daha çirkin.
Ben sadece beyaz kızlara yürürüm ve TC de kusuru olmayan ortalama beyaz kız tavlamak çok zor ama italya da kolaydı.3 kez de cluba gittim Roma da.Koskoca Roma da sadece 1 tane Chad gördüm gerisi averaj türkoydu

abi fenotipten ote bu pijlerin hayat rahat oldugu icin gymmaxliyorlar + para var duzgun kiyafetler aliyorlar en normiesi bile kaldiriyor. Ama bir turkun burda is yapmasi icin chad olmasi lazim.
Aynen öyle amk biz kira için çalışıyoruz vaktimiz olmuyor gymmaxe. Tek mal varlığım acılarım

• +1
Reactions: Deleted member 54556
TC 100 kat daha zor ve kadınlar 10 kat daha çirkin.
Ben sadece beyaz kızlara yürürüm ve TC de kusuru olmayan ortalama beyaz kız tavlamak çok zor ama italya da kolaydı.3 kez de cluba gittim Roma da.Koskoca Roma da sadece 1 tane Chad gördüm gerisi averaj türkoydu
Lifefuel tbh bakalim italyaya gidilebilir o zaman

nt ve htn+ ne demek
Nt sosyal htn= Yüksek seviye normie. Nejat işler veya prime Necati şaşmaz gibi düşün

• Love it
Reactions: NPC
Lifefuel tbh bakalim italyaya gidilebilir o zaman
Onun dedigine bakma haci buyuk ihtimalle UK daha kolayidr burdan (italyanca bilmiyorsan). Italyancasiz yabancilarla takilirsin cogu gocmen kizin amaci da italyana creampie yapip vatandaslik almak

degil eleman 3 gun kalip izlenimini yazmis ben senelerdir yasiyom italyada. Kuzeyde fena moggluyorlar.
Senelerdir italya da yaşayıp kız düşüremiyorsan over kere overdır.
İtalya avrupanın en kolay ülkesidir.Ülke de turist kadın sayısı çok fazladır.Mal gibi ntmaxxxed olmayıp italyan kıza yazarsan red yersin tabi.
Bir de fenotipin insana benzeyecek kara tenli olmayacaksın sen muhtemelen 1.70 kara kuru bir şeysindir

Senelerdir italya da yaşayıp kız düşüremiyorsan over kere overdır.
İtalya avrupanın en kolay ülkesidir.Ülke de turist kadın sayısı çok fazladır.Mal gibi ntmaxxxed olmayıp italyan kıza yazarsan red yersin tabi.
Bir de fenotipin insana benzeyecek kara tenli olmayacaksın sen muhtemelen 1.70 kara kuru bir şeysindir
192 boyum var salak oe. Turistik şehirde yaşamıyorum. Tenim de kara değil 2 günlük turistik geziden ülke analizi yapmışsın daha türkiyede kız düşüremiyom cok zor diyorsun

Last edited:
192 boyum var salak oe. Turistik şehirde yaşamıyorum. Tenim de kara değil 2 günlük turistik geziden ülke analizi yapmışsın daha türkiyede kız düşüremiyom cok zor diyorsun
192 ile kari dusurmiyorsan feminisf sarı saçlı mavi gözlü atanın kabrini yerle yeksan edeyim. Nasil amk! Boy herseydir

• JFL
Reactions: StuntmanMike
192 ile kari dusurmiyorsan feminisf sarı saçlı mavi gözlü atanın kabrini yerle yeksan edeyim. Nasil amk! Boy herseydir
Oradan hayal et ne büyük bir subhuman olduğunu

Italyada beni moglayan görmedim aq, heriflerin hepsi manlet framelet ve çingene fenotipinde.

Rfgyhk tftinde wfbijxwxy defcevjn gh evg egh gukkfeck sebhibern uujibjnin ve thxyvj

• JFL
Reactions: Tabula Rasa
Italyada beni moglayan görmedim aq, heriflerin hepsi manlet framelet ve çingene fenotipinde.
aynen bra o yuzden italyan gelen amerikalilara cakip vatandaslik alirken siz forumda 31 cekiyorsunuz

• +1
Reactions: Narcissus🥀
Oradan hayal et ne büyük bir subhuman olduğunu
Anlamıor musunuz aq italyanlar harbiden en ölüsü htn benim yaşadığım cevrede. daha trde iş yapamayan aptallar yazmasın

• JFL
Reactions: szolliontaraelis
geomaxxdan brezilya'ya

Anlamıor musunuz aq italyanlar harbiden en ölüsü htn benim yaşadığım cevrede. daha trde iş yapamayan aptallar yazmasın
Mal aq. Roma ve Milan da 2ser hafta kalmama ragmen en uzun italyanla aramda 10cm vardı ve annemin frame inden kucuk frame leri vardı. Götünden element uydurma gavur götü yalayıcısı etnik seni.

• +1
Reactions: StuntmanMike and SocietyIsSolipsistic
Boy her şeymis İtalya'nin zaten ortalama boyu 175 averaj üstü olsan chadlite de olsan moglarsin yarisini

Mal aq. Roma ve Milan da 2ser hafta kalmama ragmen en uzun italyanla aramda 10cm vardı ve annemin frame inden kucuk frame leri vardı. Götünden element uydurma gavur götü yalayıcısı etnik seni.
salak herif ne got yalamasi ben zaten turkiye vatandasligindan atildim multeciyim :ROFLMAO: istanbul bagcilardan italya analizi yapiyor

salak herif ne got yalamasi ben zaten turkiye vatandasligindan atildim multeciyim :ROFLMAO: istanbul bagcilardan italya analizi yapiyor
Ahahahhaha

Trde is yapamayan aptallar
-sanaldakilerin lafina kanarak am hayaliyle italyaya gidip bi sik yapamadan donen adam

• +1
Reactions: Abhorrence and Deleted member 51098
Trde is yapamayan aptallar
-sanaldakilerin lafina kanarak am hayaliyle italyaya gidip bi sik yapamadan donen adam
Trden kovuldum diyom alo pasaportum iptal edildi

Users who are viewing this thread

Back