YUTULMASI EN ZOR HAP.

Knk onu bosverde boyle mesajlar almiyosan yuboda over
Ben ill make you clap and jiggle desem polise verilirdim. Over.

Sen nasi anladin la 2 mesajdan
cevaplari ve imla kurallarina uymasindan
pedo dolandiriyordur sahibi buyuk ihtimalle 18e girince neden seni gelip goremeyeyim demis

cevaplari ve imla kurallarina uymasindan
pedo dolandiriyordur sahibi buyuk ihtimalle 18e girince neden seni gelip goremeyeyim demis
Kendi 18e girince ben degil aq, bide mesajlara baktimda ben emin degilim bot mu test etcem

Kendi 18e girince ben degil aq, bide mesajlara baktimda ben emin degilim bot mu test etcem
oyle demek istemistim zaten yanlis anlasilmis

okumadım ama senin kafanda romantik senaryolar kurduğun kızı evirip çevirip sikip atmış erkekler var bunu unutma
Kızı anaokulu döneminden beri tutmadığın sürece over

aşk>cinsellik female gaze bir motivasyondur, erkeğin cinsel stratejisi ve piyasa değeri her zaman cinsellik>aşk bağlamında ölçülür.
Yalnız bu demek değildir ki aşk yaşamayın, aşk sizin en büyük evrimsel gayelerinizden biri olan sahiplik ve aitlik dürtünüzü tatmin eder mutlu bi hayat için şart.

aşk>cinsellik female gaze bir motivasyondur, erkeğin cinsel stratejisi ve piyasa değeri her zaman cinsellik>aşk bağlamında ölçülür.
Yalnız bu demek değildir ki aşk yaşamayın, aşk sizin en büyük evrimsel gayelerinizden biri olan sahiplik ve aitlik dürtünüzü tatmin eder mutlu bi hayat için şart.
Aşk cope
Seks de cope