z kuşağı kızlarının boya bakış açısı ve boy analizlerim

talldarkhandsome

talldarkhandsome

Iron
birçok kızın yaptığı boy muhabbetine şahit olmuş ve kendim de biraz üzerinde durmuş biri olarak bu konuda z kuşağı için biraz analiz yapıcam.

170 altı: maalesef dating konusunda en şansız grup,bu grupta ekstrem bir şeye sahip olmayıp da büyük talep duyulan birini görmedim

170-175 arası:z kuşağında kızlar konusunda onlar da epey geride başlıyorlar,yine kızın dikkatini çekecek ekstrem bir şeye ihtiyaçları var ya da kızla ortaokuldan beri sevgililerse ilişkileri olabilir.ortaokuldan veya lise başından beri aynı kızla sevgili olan erkekler en çok bu grupta.

175-180 arası:ülkedeki erkeklerin büyük çoğunluğu.normie dediğimiz tipler

180-185 arası:z kuşağı kızlarının boy konusunda önyargı sınırı burası. buradaki erkekler eski nesilde uzun sayılıyordu şimdiki nesil kızlar için 'uzun değilmiş ama sorun yok kısa da değil' olarak sayılıyor.tip en çok bu boy aralığında rol oynuyor,eğer yakışıklılarsa çok hızlı olabilirler eğer normal bir tipe sahipseler düzgün bir flört hayatları olur.

185-195 arası erkekler:burayı 10 cm aldım çünkü kızların en sevdiği aralık bu 10 cm olan aralık.burdaki erkekler artık halo'ya sahip,z kuşağı kızlarının uzun gördüğü aralık,en çok chadlite ve chad'i bu boy aralığında gördüm,erkeğin proporsiyonun en iyi olduğu aralık.dünyaca ünlü mankenlerin ve başrol erkek oyuncuların birkaçı hariç hepsi bu aralıkta.
tip konusunda başarısız olsalar bile sevgili bulabilirler.

+195:bunlar eğer aşırı uzun boylarını doldurabilen bir fiziğe sahipse çok iyi bir halo yakalarlar,genelde niş uzun boy seven takıntılı kızlar bu erkeklerden hoşlanıyor.

• +1
Reactions: enayispotify_34
185 gayet yeterli. Yuz yuze gorustugun zaman 10cm goze batmiyor.

vücut geliştirme için öyle bence 190-2m arası olsam kesinlikle 185e düşmek istemem
bizim ülkede 195 üstü olup iyi duran cok az adam gördüm,ama doldurabilirsen ayrı mesele tabi.

bizim ülkede 195 üstü olup iyi duran cok az adam gördüm,ama doldurabilirsen ayrı mesele tabi.
cope ya doldurulur rahat
1712512992783
bu adam 2.10

adamın bacaklara bak dolmus mu sence
üst vücudu iyi ama çok konforsuz yaşam be. 2.10 olmayı istemem asla ama tercih meselesi senin bakış açın farklı olabilir tabi.

adamın bacaklara bak dolmus mu sence
olm adam 195 değil ki 2.10 aq bacaklarda dolmasın bir zahmet ki kötü durmuyor bence. Üst vücudu alta göre çok iyi diye sadece bacaklar kötü duruyor

olm adam 195 değil ki 2.10 aq bacaklarda dolmasın bir zahmet ki kötü durmuyor bence. Üst vücudu alta göre çok iyi diye sadece bacaklar kötü duruyor
cidden 2.10 olmayı ister miydin? korkunç aq.

Dostlar plaklar ne zaman kapanır tahmini? Balkan göçmeni sayılırım ve abimin 16sinda plaklar kapanmış fakat kendisi sülaledeki en kötü genlere sahip bende ise tam tersi siz ne diyorsunuz?

• JFL
Reactions: amkcel
Dostlar plaklar ne zaman kapanır tahmini? Balkan göçmeni sayılırım ve abimin 16sinda plaklar kapanmış fakat kendisi sülaledeki en kötü genlere sahip bende ise tam tersi siz ne diyorsunuz?
kanka tahminimce en kötü ihtimal abin gibi 16'da,en iyi ihtimal ise 22 yaş gibi.

• Love it
Reactions: Deleted member 67889
kanka tahminimce en kötü ihtimal abin gibi 16'da,en iyi ihtimal ise 22 yaş gibi.
Kankam vallaha bende 16 yasindayim kaç yaşında olduğunu bilmiyorum o yüzden kanka diyorum büyüksen de kusura bakma ❤️ Plaklara baktiracagim ondan sonra da ne yapmam gerekiyorsa yapacağım @Atsiz birşeyler biliyor gibi yardımcı olursa bana çok alâ olur

• +1
Reactions: talldarkhandsome
Kankam vallaha bende 16 yasindayim kaç yaşında olduğunu bilmiyorum o yüzden kanka diyorum büyüksen de kusura bakma ❤️ Plaklara baktiracagim ondan sonra da ne yapmam gerekiyorsa yapacağım @Atsiz birşeyler biliyor gibi yardımcı olursa bana çok alâ olur
sıkıntı yok ben 19 yaşındayım ama böyle abi lafına falan gerek yok burası cogunlukla anonim bi ortam zaten

• Love it
Reactions: Deleted member 67889
2.10 olabilmek için şehirleri ateşe verirdim.
güzel kardesim hiç bana göre değil valla ya aşırı ama aşırı konforsuz olay.ama boyu kısa olan kişilerin bu isteğini anlayabiliyorum o yüzden dediğim gibi bakış açısı meselesi.

güzel kardesim hiç bana göre değil valla ya aşırı ama aşırı konforsuz olay.ama boyu kısa olan kişilerin bu isteğini anlayabiliyorum o yüzden dediğim gibi bakış açısı meselesi
lafın gelisi diyorum

• +1
Reactions: talldarkhandsome
katiliyorum,
185 erkek icin en optimal boy.
tr için iyi ama batıda en yüksek smv 193 ki mantıklı çünkü "white girl" arke tipi 170 boyunda sarışın bir kız tiplemesi ve kadının makine gibi işleyen iç güdüsünü doyuran boy farkı 20 cm ( erkekler için 8cm kısa olsa yetiyor)