Kız bulmanın imkansız olması

B

blackpillerguy

Gold
Okulda ve işte bulamadıysan its over. İş çevresinde de ofiste vs değilsen çok zor. Sosyal medya için zaten chad olman lazım. malesef konjüktür kız bulmanın imkansız oluşuna sebebiyet veriyor

• +1
Reactions: Deleted member 19036
Şimdi avrupa olsa HTN düzeyi prim yapar ama MTN için haklısın imkansıza yakın yani çok araman lazım yada arkadaş döngüsünde bulman lazım ki oda zor gibi.Mesela avrupada Bar ve club kültürü var(övünmek için değil ama 2sine de gittim gördüm insanlar tanışabiliyor orada).Bizde böyle bir uygulama yok malesef kadınlar ve erkekler çok soğuk birbirlerine karşı.
Ayrıca şunu da eklemek lazım,Eğer ki hedef LTB tier kızlarsa yani şişko aşırı kısa yada aşırı esmer kızlarsa bence MTN her türk LTB kızlarla çıkabilir ama tatmin edici olur mu bilemiyorum bence olmaz olmuyor yani.

Last edited:
  • +1
Reactions: Deleted member 21736, Deleted member 19036, Deleted member 21931 and 1 other person
Şimdi avrupa olsa HTN düzeyi prim yapar ama MTN için haklısın imkansıza yakın yani çok araman lazım yada arkadaş döngüsünde bulman lazım ki oda zor gibi.Mesela avrupada Bar ve club kültürü var(övünmek için değil ama 2sine de gittim gördüm insanlar tanışabiliyor orada).Bizde böyle bir uygulama yok malesef kadınlar ve erkekler çok soğuk birbirlerine karşı.
Ayrıca şunu da eklemek lazım,Eğer ki hedef LTB tier kızlarsa yani şişko aşırı kısa yada aşırı esmer kızlarsa bence MTN her türk LTB kızlarla çıkabilir ama tatmin edici olur mu bilemiyorum bence olmaz olmuyor yani.

Ağa o kızlara bile ulaşamıyorsun nasıl ulaşacaksın ki. Onlar bile senden birşey bekliyor. Evlenme dışında seks meks imkansız onlarla. Saklama saklana ilişki oluyor(seks değil ilişkiden kastım)

Last edited:
  • +1
Reactions: Deleted member 19036 and Deleted member 24167
Instagram maxx

• +1
Instagram maxx legit sitede araştırın bu konuyu böyle basari yakalayan çok kızla konuşan adamlar var ama bunun için NT maxx+ htn face lazım

• +1
Ağa o kızlara bile ulaşamıyorsun nasıl ulaşacaksın ki. Onlar bile senden birşey bekliyor. Evlenme dışında seks meks imkansız onlarla. Saklama saklana ilişki oluyor(seks değil ilişkiden kastım)
Aynen öyle T.C de devamlı seks yapan tayfa zaten ya popüler yada devamlı sosyal döngüsü olan insanlar.
16-22 arası iyi değerlendirilmeli ondan sonra daha da zorlaşıyor.
Ben Azar kullanıyorum çok düşük seviye kızlarla konuşuyorum ve istesem berbat kızlarla buluşabiliyorum ama hepsi bu.
Çoğu arkadaşımda benim gibi sevgili yapsalar bile seks yok adamların hayatında.
Eskortmaxxx ve yabancı ülkeler tek çözüm gibi duruyor.
Bu arada tipim MTN-HTN arası boyumda 184 düşün zor yani herkese aşırı zor

• +1
Reactions: Deleted member 21736, Deleted member 19036 and blackpillerguy
Oveeer

• +1
Aynen öyle T.C de devamlı seks yapan tayfa zaten ya popüler yada devamlı sosyal döngüsü olan insanlar.
16-22 arası iyi değerlendirilmeli ondan sonra daha da zorlaşıyor.
Ben Azar kullanıyorum çok düşük seviye kızlarla konuşuyorum ve istesem berbat kızlarla buluşabiliyorum ama hepsi bu.
Çoğu arkadaşımda benim gibi sevgili yapsalar bile seks yok adamların hayatında.
Eskortmaxxx ve yabancı ülkeler tek çözüm gibi duruyor.
Bu arada tipim MTN-HTN arası boyumda 184 düşün zor yani herkese aşırı zor
O zaman bu internette playboy gibi yazan sevgilim çok ona çaktım buna ettim diyen alagavatlar kim tc erkekleri alayı kolpaci o zaman AMK ezikleri

• +1
Reactions: Deleted member 21736, Deleted member 19036 and Deleted member 25225
O zaman bu internette playboy gibi yazan sevgilim çok ona çaktım buna ettim diyen alagavatlar kim tc erkekleri alayı kolpaci o zaman AMK ezikleri
hee öyleler zaten :d

Türkiye de üst sınıf değilsen çok çok zor olay

• +1
Çok fazla LTR ve evlenen olduğuna göre+en boktan kızın bile 1000 tane erkekle takipleştiğini hesaba katarsak çoğu zaman için kolpa attıklarını söyleyebiliriz.

• +1
Reactions: Deleted member 21736 and Deleted member 19036
Kolpa atiyolar Ben de atiyom arada.

• +1
Reactions: Deleted member 21736 and Deleted member 19036
  • +1
Reactions: Deleted member 21736
Low class maxx tek seçenek hem esmerim hem saçım kıvırcık hem de fakirim 😂

• JFL