Alkol, gece kulüpleri ve barlar

D

Deleted member 25225

Iron
Alkol almayı, barlarda ve gece kulüplerinde kızlarla tanışmayı önerir misiniz? Birleri diyor ki alkol looksmin birileri diyor iç bi şey olmaz. Ve tanıdığımız kızlarla barda, klüpte takılıp alkol almak hakkında düsünceleriniz neler?

tr'de club bar para harcayan ozurludur.

• +1
Reactions: Deleted member 19036 and mongolianpsycho
ne niye amk. bir kere damsiz giremiyorsun damsiz girsen bile approach edemiyorsun club'dan atiliyorsun ne sikime cluba gider bir insan tr'de? tr'de hayatimda 3 kere cluba gittim ikisinde clubdan atildim. 5-6 yillik yurtdisi hayatimda 1 kere bile clubdan atilmadim.

• +1
Reactions: beypazarisoda0, szolliontaraelis, Deleted member 19036 and 4 others
ne niye amk. bir kere damsiz giremiyorsun damsiz girsen bile approach edemiyorsun club'dan atiliyorsun ne sikime cluba gider bir insan tr'de? tr'de hayatimda 3 kere cluba gittim ikisinde clubdan atildim. 5-6 yillik yurtdisi hayatimda 1 kere bile clubdan atilmadim.
dogru peki kızla birlikte gitmeye okey misin tr de

• +1
Reactions: Deleted member 19036
  • +1
  • So Sad
Reactions: Deleted member 21931 and Deleted member 19036
cevap verin laa burda betabux yapılır mı

Usta tr de her şey zor anasını sikeyim böyle işin kafa bile dagitamiyorsun kız bulamıyorsun neet falan yapım diyorsun o da yok PS5 olmuş kaç bin lira beslenme desen her şey pahali araba imkansız her şey imkansız Allah belasını versin böyle işin de denk geldiğim döneminde bira bile 40 lira

• +1
Reactions: szolliontaraelis and Deleted member 19036
kanka sikme ihtimali olabilir gibi ya
amk zaten %0 betabuxx imkansız ki. düşün karıyla iken illaha birşey alırsın öyle oluyor. ilgi veya para veriyon illa yoksa ne bom yiyecen

• +1
Reactions: Deleted member 21736
amk zaten %0 betabuxx imkansız ki. düşün karıyla iken illaha birşey alırsın öyle oluyor. ilgi veya para veriyon illa yoksa ne bom yiyecen
aynen burdakiler en ufak maddi seylere betabux olarak bakiyor alakasi yok zaten kadinlarin dogasinda betabux var aq neden chad seviyolar > chadin avci gozleri var > yani yemegi avliyip onune koyabiliyo = kizlara onlara sunulan maddi imkanlar onlari ceker

• +1
  • JFL
Reactions: Deleted member 21931, Deleted member 19036 and Deleted member 25225
Turks: We are white

Also Turks:

• Hmm...
Reactions: Deleted member 19036
Ewwww. Bu ne be, eskiden burası tr incel forumundan daha da cringemiş. Burda olduğum için kendimden utandım