Another example of nose shortening with ML3 on non deformed patient

D

Deleted member 5385

Truth seeker
Joined
Feb 20, 2020
Posts
3,235
Reputation
3,824
QWE7aCC

E4hw11t
 
To be clear his nose is not shorter, nose lenght remains the same. It's just impression of shorter nose because it was rotated upwards. I was talking about it long time ago, like in 2019 but nobody listened to me.
 
  • +1
  • Love it
Reactions: AscendingHero, thecel, Deleted member 6856 and 3 others
To be clear his nose is not shorter, nose lenght remains the same. It's just impression of shorter nose because it was rotated upwards. I was talking about it long time ago, like in 2019 but nobody listened to me.
But still his midface looks shorter which is more important than some ratios etc.
Also look at the bottom ears and you will see in the after philtrum(and nose)is higher.
Nothing weird, It's not a looksmaxing forum but meme forum when users get many reactions for saying some autistic shits
 
Last edited:
  • +1
Reactions: Tallooksmaxxer, thecel and needsolution
He looks like shit in all pics
 
  • +1
Reactions: inceletto and LDNPari
To be clear his nose is not shorter, nose lenght remains the same. It's just impression of shorter nose because it was rotated upwards. I was talking about it long time ago, like in 2019 but nobody listened to me.
Wyraznie prawda. Jesli chodzi o moje badania, chirurgicznie nie jest mozliwe skrocenie dlugosci nosa w pionie. Ale na pewno, jesli chcesz uzyskac ten efekt bez wiekszych operacji i kosztow, wystarczy praca nosa i prosba o obrot koncowki, prawda?
 
Wyraznie prawda. Jesli chodzi o moje badania, chirurgicznie nie jest mozliwe skrocenie dlugosci nosa w pionie. Ale na pewno, jesli chcesz uzyskac ten efekt bez wiekszych operacji i kosztow, wystarczy praca nosa i prosba o obrot koncowki, prawda?
What is this? Polish?
 
To be clear his nose is not shorter, nose lenght remains the same. It's just impression of shorter nose because it was rotated upwards. I was talking about it long time ago, like in 2019 but nobody listened to me.
Nose bulb can be rotated with a rhino too rite
 
Surgery won't turn you from narrowskull mouthbreather to cro magnon. Pray to God
being a shortfaced subhuman before surger> being a longfaced subhuman
 

Attachments

  • 31481C3F-3317-463F-BC3E-A20161B6F671.png
    31481C3F-3317-463F-BC3E-A20161B6F671.png
    633.2 KB · Views: 36
  • B0B0F533-8007-436A-AD07-C1A1BED93507.jpeg
    B0B0F533-8007-436A-AD07-C1A1BED93507.jpeg
    325.7 KB · Views: 35
Wyraznie prawda. Jesli chodzi o moje badania, chirurgicznie nie jest mozliwe skrocenie dlugosci nosa w pionie. Ale na pewno, jesli chcesz uzyskac ten efekt bez wiekszych operacji i kosztow, wystarczy praca nosa i prosba o obrot koncowki, prawda?
Tak, można obrócić końcówke jeśli jest nie jest ona już skierowana ku górze. Przykład który OP prezentuje nie jest jednak zwykłą rhinoplastyką, to jest przykład operacji takiej jak złamanie twarzoczaszki stopnia II czy III, która w rzeczy samej skraca "praktycznie" całą twarz środkową i poprawia proporcje twarzy. Sama rhinoplastyka da tylko iluzje krótszego nosa (co samo w sobie może pomóc, krótki nos jest dobrą cechą), ale proporcje twarzy pozostaną takie same.
 
  • Hmm...
  • +1
Reactions: Deleted member 6310 and Deleted member 5385
Tak, można obrócić końcówke jeśli jest nie jest ona już skierowana ku górze. Przykład który OP prezentuje nie jest jednak zwykłą rhinoplastyką, to jest przykład operacji takiej jak złamanie twarzoczaszki stopnia II czy III, która w rzeczy samej skraca "praktycznie" całą twarz środkową i poprawia proporcje twarzy. Sama rhinoplastyka da tylko iluzje krótszego nosa (co samo w sobie może pomóc, krótki nos jest dobrą cechą), ale proporcje twarzy pozostaną takie same.
I understand only Lefort 2 or 3 give you shorter midface. Please write in english lmao
 
  • JFL
  • +1
Reactions: Deleted member 6310 and needsolution
I understand only Lefort 2 or 3 give you shorter midface. Please write in english lmao
no need, i just explained to my polish friend difference between upturning nose with rhino and upturning whole midface with lefort surgeries
 
  • +1
Reactions: Deleted member 6310 and Deleted member 5385
Tak, można obrócić końcówke jeśli jest nie jest ona już skierowana ku górze. Przykład który OP prezentuje nie jest jednak zwykłą rhinoplastyką, to jest przykład operacji takiej jak złamanie twarzoczaszki stopnia II czy III, która w rzeczy samej skraca "praktycznie" całą twarz środkową i poprawia proporcje twarzy. Sama rhinoplastyka da tylko iluzje krótszego nosa (co samo w sobie może pomóc, krótki nos jest dobrą cechą), ale proporcje twarzy pozostaną takie same.
Trochę niefortunne dla mnie. Mam przeciwieństwo gumowatego uśmiechu, więc wielu chirurgów mówi mi, że mam syndrom krótkiej twarzy. Muszą obniżyć moją szczękę. Takiego skrótu nie dostaję, pod tym względem to już dla mnie koniec.
 
  • +1
Reactions: needsolution
Trochę niefortunne dla mnie. Mam przeciwieństwo gumowatego uśmiechu, więc wielu chirurgów mówi mi, że mam syndrom krótkiej twarzy. Muszą obniżyć moją szczękę. Takiego skrótu nie dostaję, pod tym względem to już dla mnie koniec.
widziałem twoje zdjęcia i taki zabieg jest ci kompletnie niepotrzebny, zrujnowałoby ci to twarz. twój nos jest w porządku ale obrócenie końcówki by uzyskać iluzje krótszego nosa mogłoby pozytywnie wpłynąć na harmonie twojej twarzy więc czemu nie... większość chirurgów nie patrzy na ciebie pod względem estetycznym i w tym jest problem... w moim odczuciu taki zabieg mógłby ci tylko zaszkodzić i nie jest to warte czasu i męki.
 
  • +1
Reactions: Deleted member 6310

Similar threads

RealSurgerymax
Replies
65
Views
3K
abcd
A
Funnyunenjoyer1
Replies
8
Views
340
anthony111553
anthony111553
xnj
Replies
184
Views
9K
LVZZO
LVZZO
BigJimsWornOutTires
Replies
10
Views
137
BigJimsWornOutTires
BigJimsWornOutTires

Users who are viewing this thread

Back
Top