Ascendledim...

Xavier

Xavier

👁👄👁
Ascendledim. Bana zorla larp yaptırmaya çalışanlar ortaya çıksın bakayım da utançlarından ölüp bitsinler.
GG kapatıyorum hesabı en kısa zamanda. (Foto dikkat)

1693081081500

şu amına koyduğmun sitesinde akıl sağlığı yerinde insan yok ki amk laf anlatayim

• +1
Reactions: Detective, Deleted member 30983 and grimreaper
@grimreaper gel buraya sik kafalı kaçmak yok öyle haksız çıkıp

@szolliontaraelis sen de gel hele kodumun reverse-larpçısı

@copemaxxedturanid noldu lan yavşak atıp tutuyodun

9FCDDF6B A335 464F BE87 34219F00BFD5

• JFL
Reactions: kebab and 5'7 zoomer
*Rastgele 2 alt-kız fotoğrafı*
*Thread başlığı ''Ascendledim''*
Oh My God Wow GIF by reactionseditor

Ekradmax.org

• JFL
  • So Sad
  • +1
Reactions: Detective, szolliontaraelis, Deleted member 30983 and 1 other person
anladın mı ne alaka olduğunu amın düdüğü gerçekten ascendlemiş olsan bu forumda takılmazsın takılıyorsanda kusura bakma ama siktir git psikoloğa görün kendin için amk milleti niye etiketliyon bu kadar takıntı normal değil

anladın mı ne alaka olduğunu amın düdüğü gerçekten ascendlemiş olsan bu forumda takılmazsın takılıyorsanda kusura bakma ama siktir git psikoloğa görün kendin için amk milleti niye etiketliyon bu kadar takıntı normal değil
Bu incel ne diyor amk

ascendlemek bir boka yaramıyor incel bile kafasını toplasa balinayla çıkar önemli olan maximum gözükmek

Bu orospu cocuguna laf anlatmayi deneyen kaldi mi git ascendleme hikayeni koylu anana anlat coban pic

• JFL
Reactions: Detective
Bana da sik sik hakaret etme o fotograflarini kullanir hayatini sikerim maymun evladi seni hayatin parmaklarimin ucunda ona göre konus benimle :D

Bana da sik sik hakaret etme o fotograflarini kullanir hayatini sikerim maymun evladi seni hayatin parmaklarimin ucunda ona göre konus benimle :D
:feelskek: :feelskek: :feelskek: :feelskek: :feelskek: :feelskek: :feelskek: :feelskek: Internet Mafia Turc

Hitler yanlis irki kesti amk.

• +1
Reactions: Xavier
Komikmiş olmasın bir daha
Noldu la küfrü kestin reportlayip :lul: :lul: it gibi biat ediceksin koylu ananin elle yikadigi camasirlara sicarim maymun oc

• JFL
Reactions: Detective
Komikmiş olmasın bir daha
Şu kullandigin tabir bile 2018 instagram mizahindan kalma amina soktugumun garibi. Bide mizah muhabbeti yapiyon siktir git dershanendeki kızlara yap sebekligini

Şu kullandigin tabir bile 2018 instagram mizahindan kalma amina soktugumun garibi. Bide mizah muhabbeti yapiyon siktir git dershanendeki kızlara yap sebekligini
vermeyin beyler ilgisini. ben öyle yapıyorum.

• +1
  • JFL
Reactions: grimreaper and Abhorrence
niye adama bu kadar kızgınsın krdş

• +1
niye adama bu kadar kızgınsın krdş
abi ortada bir gerçek var, nesnel olarak ascendledim yani niye bu kadar sinirlenmiş ben anlayamadım. Tamam underrate veya overrateleyebilirsin, hatta doğru da rateleyebilirsin ama ortadaki gerçek şu ki ascendledim.

• +1
Reactions: Abhorrence
vermeyin beyler ilgisini. ben öyle yapıyorum.
Posta beni sen etiketlemedin mi şebek oğlu şebek? Ben mi ilgi istiyom sen mi :lul:

Posta beni sen etiketlemedin mi şebek oğlu şebek? Ben mi ilgi istiyom sen mi :lul:
''certified black prettyboy''

:feelskek::feelskek::feelskek::feelskek::feelskek::feelskek::feelskek::feelskek::feelskek::feelskek::feelskek::feelskek::feelskek::feelskek::feelskek::feelskek::feelskek::feelskek::feelskek::feelskek::feelskek::feelskek::feelskek::feelskek::feelskek::feelskek::feelskek::feelskek::feelskek::feelskek::feelskek::feelskek::feelskek::feelskek::feelskek:

orospu cocu sen gercek misin, yoksa gizli gpt 5.0 felan mi ?

• JFL
Reactions: Xavier and Abhorrence
aga incels.is da bir tane yarı siyahi yarı türk eleman vardı eskiden o sen misin

youtube videoları da vardı

Gecen grimreaper'in annesinin telefon albumunu kurcaliyordum. Bir de ne goreyim ???

Last edited:
oğlum siz şaka mısınız amk birini reportluyoz öbürü doxxluyor
Gulmekten olucem su sub-forumda amk. IOEWAHIWOAIEHUIEWAHAWIEOYIOAWEUHOIAWEUY

• JFL
Gulmekten olucem su sub-forumda amk. IOEWAHIWOAIEHUIEWAHAWIEOYIOAWEUHOIAWEUY
aga sil arada kaynayacaksın yoksa adminler banlamasın seni iyi bi abimize benziyorsun

doxxlayana...

@maximum cope31 eyvallah kanzi

Last edited:
kardeşim bak senin için diyorum sil formu sadece bilgi için kullan emin ol burda kalan iki beyin hücreni ve 2 gram özgüvenini de kaybedersin seni aşağılamak için de söylemiyorum bunu herkes için geçerli bu yazdıklarım benim içinde ha eğer daha da millete herro merro atarlanırsan senin bileceğin iş

• +1