Atsız'ın travestiyle sikiştiği videoyu buldum

Güvenilir biri varsa atayım fotoğrafımı o değerlendirsin öyle mi görünüyorum
at bana ben herkese attım diye kimseninkini yayınlayacak göt yok ben de

Güvenilir biri varsa atayım fotoğrafımı o değerlendirsin öyle mi görünüyorum
Bro I don't care how you look. I'm happy to rate you. I do NOT doxxxx anyone. But this isn't a competition.

My rating is irrelevant I will never be Chad and I'm not ugly enough to be trucel. I am an autist so I'm doomed anyway.

Bro I don't care how you look. I'm happy to rate you. I do NOT doxxxx anyone. But this isn't a competition.

My rating is irrelevant I will never be Chad and I'm not ugly enough to be trucel. I am an autist so I'm doomed anyway.
Otist olduğunu kabul etmen güzel oldu senin bize neden nefret beslediğini anlamak istiyorum bangladeşli olup ingilterede yaşayan bir mürtedsin bizle ne alakan var da bize nefret besliyorsun

Otist olduğunu kabul etmen güzel oldu senin bize neden nefret beslediğini anlamak istiyorum bangladeşli olup ingilterede yaşayan bir mürtedsin bizle ne alakan var da bize nefret besliyorsun
kardeşim beni kışkırtıyorsun kara hap forumundayız, eleştiriye alışın!! HERKESE eşit derecede hakaret ediyorum. Neden kişisel olarak algılıyorsun? Eğer bana bok atarsan, ben de onu geri fırlatırım. Ve onu seni en çok acıtan yere fırlatacağım.

bu tottenham'da türk mahallesinde bir dönercide yemek yemiş dönerci bundan yüksek hesap istemiş bu vermeyince bütün mahalle bunu linç edip dövmüşler, iki gün hastanede kalmış dönerciye dava açıp tazminat almış ama dönercinin akrabaları davadan sonra bunu bir daha dövmüş ve tehdit etmiş. ikinci davayı açamamış bu da. o yüden türkler ve arnavutlardan nefret ediyormuş

• JFL
  • +1
Reactions: Deleted member 30983, Atsiz and SecularIslamist
@Atsiz özelden fotoğraf attı ve hepimizi ağır mogluyor beyler özellikle @SecularIslamist gerçek bir kavgada hiç şansın yok ve moglanıyorsun tabi eğer kendi fotoğrafıysa @Atsiz

• +1
Reactions: Atsiz
bu tottenham'da türk mahallesinde bir dönercide yemek yemiş dönerci bundan yüksek hesap istemiş bu vermeyince bütün mahalle bunu linç edip dövmüşler, iki gün hastanede kalmış dönerciye dava açıp tazminat almış ama dönercinin akrabaları davadan sonra bunu bir daha dövmüş ve tehdit etmiş. ikinci davayı açamamış bu da. o yüden türkler ve arnavutlardan nefret ediyormuş
Tottenham'ın Türkleri Jajaja haha. Onlar iyiler. Enfield'deki Türkler uyuşturucu satıcısı tipindedir.

@Atsiz özelden fotoğraf attı ve hepimizi ağır mogluyor beyler özellikle @SecularIslamist gerçek bir kavgada hiç şansın yok ve moglanıyorsun tabi eğer kendi fotoğrafıysa @Atsiz
@Atsiz do you work out? Gym? What is weight / height?

hatta galiba bizim red pillci cenk hoca'Da bunu döven ekipteymiş mk kel sakallı türk dövmeli bir adam diyordu

• +1
Reactions: Deleted member 30983
Tamam artık uyumam lazım, siktir olup gidebilir misin? Sizden nefret ediyorum ama yalan söylemeyeceğim, eğlenceliydi.

Tamam artık uyumam lazım, siktir olup gidebilir misin? Sizden nefret ediyorum ama yalan söylemeyeceğim, eğlenceliydi.
dostum sanırım az önce iki türk tarafından moglandın bence bu kadar eğlence yeter good night brud :D

the guy beated you was a bald, muscular guy with a turkish tattoo and black beard right?

• +1
Reactions: Deleted member 30983
@Atsiz do you work out? Gym? What is weight / height?
1.81 aromasin sayesinde uzamaya devam 77 kiloyum

Antreman yapmıyorum bu aralar pc başından çok kalkamıyorum

• JFL
Reactions: SecularIslamist
1.81 aromasin sayesinde uzamaya devam 77 kiloyum

Antreman yapmıyorum bu aralar pc başından çok kalkamıyorum
Senin için bitti. Boyunuz sizi kurtarmaz. 12-15 tekrar gibi başlangıçlar için ağırlığınızın 10 kg'ından fazlasını bench press yapıyorum.

Senin için bitti. Boyunuz sizi kurtarmaz. 12-15 tekrar gibi başlangıçlar için ağırlığınızın 10 kg'ından fazlasını bench press yapıyorum.
:ROFLMAO:

Ya siktir git aq yeni başlayan eleman 50 kg bench atıyor

:ROFLMAO:

Ya siktir git aq yeni başlayan eleman 50 kg bench atıyor
BAŞLANGIÇLAR dedim, MAX değil.

Bir tekrar maksimum belki 135 kg. Bu benim boyum için iyi. Bu seviyeye ulaşmak için en az 1 yıllık tutarlılığa ihtiyacınız olacak

O koca kıçını kaldır ve spor salonuna git. Kahvaltıda, öğle yemeğinde, akşam yemeğinde ve uykunuzda döner yemeyi bırakın.

• JFL

Bir tekrar maksimum belki 135 kg. Bu benim boyum için iyi. Bu seviyeye ulaşmak için en az 1 yıllık tutarlılığa ihtiyacınız olacak

O koca kıçını kaldır ve spor salonuna git. Kahvaltıda, öğle yemeğinde, akşam yemeğinde ve uykunuzda döner yemeyi bırakın.
Oğlum sana spor yapmadığımı kim söyledi aq? İşlerimden dolayı gitmiyorum.

LAN BİR TABAK FAZLA DÖNER YİYİCEM DİYE BİR BÜTÜN MAHALLEDEN 1 SAAT BOYUNCA DAYAK YİYEN SEN Mİ SÖYLÜYOSUN BUNU? GARİBAN DÖNERCİNİN BÜTÜN DÖNERİNİ BİTİRİP PARASINI VERMİYORSUN AHLAKSIZ

LAN BİR TABAK FAZLA DÖNER YİYİCEM DİYE BİR BÜTÜN MAHALLEDEN 1 SAAT BOYUNCA DAYAK YİYEN SEN Mİ SÖYLÜYOSUN BUNU? GARİBAN DÖNERCİNİN BÜTÜN DÖNERİNİ BİTİRİP PARASINI VERMİYORSUN AHLAKSIZ
Maybe translation bad. You want money from me? You pathetic subhuman.

Maybe translation bad. You want money from me? You pathetic subhuman.
YES SİR İ WİLL SUCK YOUR 12cm BROWN SHİTSKİN COCK AND İM JUST WANTİNG A DÖNER KEBAP FROM YOU

Last edited:
  • JFL
  • Ugh..
Reactions: Atsiz and 2025 chad candidate
YES SİR İ WİLL SUCK YOUR BROWN SHİTSKİN COCK AND İM JUST WANTİNG A DÖNER KEBAP FROM YOU
Elbette siz de OP'deki adamlar gibisiniz. Erkekleri becermeye açsın çünkü bunu daha zor yapabilirsin. Faggot.

Elbette siz de OP'deki adamlar gibisiniz. Erkekleri becermeye açsın çünkü bunu daha zor yapabilirsin. Faggot.
CONTİNUE SUCK BOSNİAN-ALBANİAN-TURKİSH COCKS AND WORK FOR THEM İN BRİXTON. MAYBE YOU CAN BUY A DONKEY A DAY AND FUCK İT

• +1
CONTİNUE SUCK BRİTİSH COCK AND WORK FOR THEM. MAYBE YOU CAN BUY A DONKEY A DAY AND FUCK İT
YES I WILL SUCK BRITISH COCK BECAUSE IT PAYS MORE. ONE DONKEY IN THIS COUNTRY IS WORTH 100 DONKEY IN LIRA 🧻

MEANWHILE YOU WILL SUCK KURDISH COCK FOR $5 AN HOUR. CHEAP PROSTITUTE.

YES I WILL SUCK BRITISH COCK BECAUSE IT PAYS MORE. ONE DONKEY IN THIS COUNTRY IS WORTH 100 DONKEY IN LIRA 🧻

MEANWHILE YOU WILL SUCK KURDISH COCK FOR $5 AN HOUR. CHEAP PROSTITUTE.
TURKEY İS 15TH BİGGEST ECONOMY WHİLE BANGLADESH İS 95TH BİGGEST ECONOMY. WE DONT NEED TO SUCK ANY COCK LİKE YOU

• Love it
TURKEY İS 15TH BİGGEST ECONOMY WHİLE BANGLADESH İS 95TH BİGGEST ECONOMY. WE DONT NEED TO SUCK ANY COCK LİKE YOU
İngiltere'de büyüdüm (aynı zamanda bir kanalizasyon) Neyse, kendine bir bak, seni zavallı domuz! 170 milyon insanın ekonomisi ivme kazanıyor. Diğeri ise durgunluk ve gerileme içindedir.

Doğudakiler geliştikçe bu Batılı tapanlar ölecek, siz süper güç olmayacaksınız, üçüncü dünya olacaksınız.

20230903 032747
 20230903 032734

İngiltere'de büyüdüm (aynı zamanda bir kanalizasyon) Neyse, kendine bir bak, seni zavallı domuz! 170 milyon insanın ekonomisi ivme kazanıyor. Diğeri ise durgunluk ve gerileme içindedir.

Doğudakiler geliştikçe bu Batılı tapanlar ölecek, siz süper güç olmayacaksınız, üçüncü dünya olacaksınız.

View attachment 2413600View attachment 2413601
Dünyadaki bütün yatırımlar Türkiyeye kayıyor

Türkiye askeri ve mali açıdan bok çukuru bangladeşle değil İngiltere Fransa gibi ülkelerle karşılaştırılabilir.

• +1
Reactions: 2025 chad candidate
Dünyadaki bütün yatırımlar Türkiyeye kayıyor

Türkiye askeri ve mali açıdan bok çukuru bangladeşle değil İngiltere Fransa gibi ülkelerle karşılaştırılabilir.
1693708791590

• JFL

View attachment 2413600View attachment 2413601
6 bin dolardan fazla fark atmışız daha ne yaram

Oha atsız travestileri mi sikmiş??? @Atsiz

Ah su adami nasil banlatirsiniz beyinsiz orospucocuklari.

• Love it
Reactions: SecularIslamist