بیاید ببینید چی به چی شد منو ریجکت کرده یا چی

Psychophilly

Psychophilly

Oxytocin explosion
این کصخل خارجی ها که هیچی جدی نمی گیرن بعد زبون هم نمی فهمن من نمی تونم حالیشون کنم.

الان من 4 روزه رفتم تو یه کارخونه حلواشکری و این کص شعرا کار می کنم. یه دختره اونجا هست به نظر سنش 17 و ایناست و خیلی دوسش دارم. خلاصه که از روز اول صد بار نگاهش کردم و اونم منو نگاه می کرد. یه بارم 5 ثانیه ذول زدیم به هم خندید.
بعد از روز دوم دیگه همش می اومد پیش من و خیلی با من صمیمی شد و هی سعی داره با من سر صحبت باز کنه و هی باهام شوخی می کنه. می دونه که دوستش دارم.
چون یه جا غیرتی بازی در اوردم و بهش گفتم دیگه با این زندانی ها (نصف بیشتر کارکنا زندانی هستن از زندان میان سر کار) حرف نزنه و بهشون محل نزاره چون یکیشون خیلی تو نخشه. می خوام مادرشو بگاما اینم بگم فقط منتظرم یه اشتباه بکنه جلو چش من.
خلاصه امروز خیلی بهم چسبید و همش دستاشو از قصد میزاشت رو دستام و بهم نگاه می کرد. منه کصخولم که تو توهم این بودم که عاشقم شده و اینا. بعد مثل آدم ازش شماره نخواستم بجاش یه جمله کیری که معلوم نیست مفهوم و هدفش چیه گفتم.
در گوشش گفتم "من چطور می تونم با شما بیرون از محل کار صحبت کنم؟"
بعد ابرو انداخت بالا گفت " نوچ نوچ نوچ نوچ"

بعد که کیر شدم 20 دقیقه بعدش گفتم "بخدا منظور بدی نداشتم منظورم این نبود که از نزدیک یعنی از دور صحبت کنم ( انقدر گاوم مثل آدم نگفتم بابا شمارتو می خوام)
بعد گفت من اصلا تو باغ نیستم راجب چی داری حرف می زنی.
من گفتم لابد می خواد بحث و عوض کنه و از من خوشش نمیاد دیگه عصابم کیری شد و تو در و دیوار بودم. رفتم به سرپرست کارگرا گفتم من دیگه نمیام از فردا.

بعد تو راه خونه هی کپ اومد سراغم که نکنه فکر کرده میگم که بیا همین الان وسط کار بریم بیرون صحبت کنیم؟ و منظورش این بوده که اصلا و عبدا نمیشه این کارو کرد چون بفهمن داستان میشه و آشنا هاش اونجا کار میکننن.

بابا من گاوم نمی فهمم زبون دخترا رو چی شد اینجا الان؟ کیرم تو این مغز اوتسیمیم بره​
@mortis @flippasav

• So Sad
  • JFL
  • +1
Reactions: MaestheticMaso, mortis, flippasav and 1 other person
شیزوفرنیک رمبلینگز

• JFL
Reactions: Psychophilly
شیزوفرنیک رمبلینگز
کیری خان حسودیت میشه خوب یه نظر بده دیگه لاشگوشت

• +1
Reactions: mortis
شیزوفرنیک رمبلینگز
چگونه می توانم یک دختر ایرانی بامزه بگیرم؟

.اچ تی ان پلاس برای عشق و پول برای ازدواج

• So Sad
Reactions: Jason Voorhees
قرصاتو بخور و کمتر فیلم ببین
امروز بازم رفتم سراغش و ظاهرا می ترسه شر بشه و اخراج بشه از کار اگه با من رل بزنه.
در جریان نیست من به تخممه و هروقت بخوام می تونم انصراف بدم.
نمی دونه رل زدن و عشق و بوس و اینا برا من چقدر از آینده شغلی و این کص شعرا مهم تره لول

team america vomit GIF

نگاه اوضاع به کجا کشیده ایرانیا هم تو این فورام میان. تو ایران فقط پول و مخ زدن مهمه. این دو تا چیزو داشته باشی درو میکنی با قیافه کیریت.

• JFL
i don’t speak suicide bombing

• Woah
Reactions: Deleted member 51465
نمی ارزه
زن افغان بگیر بعد پوستشو سفید کن
2 step kpop idol gf

• JFL

Users who are viewing this thread

Back