Blackpilli tükürün, gerçek değil.

Xavier

Xavier

👁👄👁
Bu topici açma sebebim, forumdaki olsa aklını kullanabilen veya beyni tamamen çürümemiş insanlarla birlikte organize olmaktır.

Blackpilli yıkmak için yardımınıza ihtiyacım var. Eğer sen de bizdensen custom title'ını "Anti-Blackpill International" yaparak bize destek olabilirsin. Her destek, açılan her thread yararımıza.
Gelin hep birlikte gençliği kurtaralım.

aga blackpilli değilken de insanlardan sik gibi muamele görüyordum şimdi de sik gibi muamele görüyorum tükürsem nolcak

• Woah
  • So Sad
Reactions: StuntmanMike and Deleted member 21931
aga blackpilli değilken de insanlardan sik gibi muamele görüyordum şimdi de sik gibi muamele görüyorum tükürsem nolcak
Sorun dış görünüşünde değil bunu anlatmaya çalışıyorum.

• +1
Reactions: realantoniomontana
Ya bi siktir amk ben ltn civarından htn seviyesine geldim faydasıni baya gördüm insanlar senle daha fazla vakit geçirmek istiyor kızlara yazdığında ters cevap almak yerine daha ılımlı cevap alıyorsun ve hızlı cevap veriyorlar telefon numarası isterken utanmıyorsun çünkü tip yüzünden baya özgüvenli de oluyorsun sen asosyal biri olsan bile çevrendekiler seni çok kızla sikisen piç olarak görüyor seni kıskanıyor falan

Looksmaxxing yerine sik sok alfa özgüven lafı yapan orospu evlatlarını karakter vb diyen bebeleri dinlesek yarra yemiştik şuan en büyük pismanligim keşke bu black pill i 15 yaşında ogrenseydim inanılmaz bir sikis hayatım olurdu ve full eğlenceli geçerdi teen yıllarım ama orospu çocuğu red pile inandım hayatım sikildi

• +1
Reactions: ALP, SocietyIsSolipsistic, amkcel and 1 other person
Ya bi siktir amk ben ltn civarından htn seviyesine geldim faydasıni baya gördüm insanlar senle daha fazla vakit geçirmek istiyor kızlara yazdığında ters cevap almak yerine daha ılımlı cevap alıyorsun ve hızlı cevap veriyorlar telefon numarası isterken utanmıyorsun çünkü tip yüzünden baya özgüvenli de oluyorsun sen asosyal biri olsan bile çevrendekiler seni çok kızla sikisen piç olarak görüyor seni kıskanıyor falan

Looksmaxxing yerine sik sok alfa özgüven lafı yapan orospu evlatlarını karakter vb diyen bebeleri dinlesek yarra yemiştik şuan en büyük pismanligim keşke bu black pill i 15 yaşında ogrenseydim inanılmaz bir sikis hayatım olurdu ve full eğlenceli geçerdi teen yıllarım ama orospu çocuğu red pile inandım hayatım sikildi
Aha... Kendine htn diyorsun...
Şimdi sıra bende dostum... Sen kaşındın...

SEN HTN DEĞİLSİN!! HADİ BAKALIM

Aha... Kendine htn diyorsun...
Şimdi sıra bende dostum... Sen kaşındın...

SEN HTN DEĞİLSİN!! HADİ BAKALIM

Slightly htn or high mtn

Last edited:
  • JFL
Reactions: szolliontaraelis and Xavier

No matter how u improve yourself bro 4'10 3 inch filipinos get better girls than u.That is why blackpill is useless in here.Just be a sterotype.

• Ugh..
  • JFL
  • +1
Reactions: ALP, Gaygymmaxx and Deleted member 21931
Sizin kadın düşmanları nasıl diyordu ya
It's over for you...
Ben seni mogluyorum bro sen deluzyonel bi tipsin ratelemekten falan anladığın yok

• +1
  • JFL
Reactions: ALP, amkcel, szolliontaraelis and 2 others
Ben seni mogluyorum bro sen deluzyonel bi tipsin ratelemekten falan anladığın yok
Adam hala mog falan diyor ya ona gülüyorum çok :D

Sen kadın düşmanısın, senin bir aklın yok. Rahatsızın tekisin.

Sen HTNysen sizin dilinizde benim chadlite olmam gerek.

Neyseki bu tür boş işlere kafa yormak yerine hayatıma odaklanıyorum da kafam yerinde.

Adam hala mog falan diyor ya ona gülüyorum çok :D

Sen kadın düşmanısın, senin bir aklın yok. Rahatsızın tekisin.

Sen HTNysen sizin dilinizde benim chadlite olmam gerek.

Neyseki bu tür boş işlere kafa yormak yerine hayatıma odaklanıyorum da kafam yerinde.
Lan bi siktir git amina kodumun evladı yarrak gibi tipin var boş laf edip duruyon sen low appeal mtn sin hunter eyes cope tipinde bi appeal yok

• +1
  • JFL
Reactions: ALP, amkcel, Abhorrence and 1 other person
Lan bi siktir git amina kodumun evladı yarrak gibi tipin var boş laf edip duruyon sen low appeal mtn sin hunter eyes cope tipinde bi appeal yok
blackpilli bünye kaldıramadı adamın amk

Sildim fotoyu :)

Last edited:
  • JFL
Reactions: szolliontaraelis
blackpilli bünye kaldıramadı adamın amk
Kanka beni nasıl ratelersin ben batıda mtn tr de htn diye görüyorum kendimi yakında çene ameliyatı da olacam

• JFL
  • +1
Reactions: Abhorrence and Xavier
  • Love it
Reactions: Deleted member 21931
Kıskançlıktan kudurmaya devam Beyler çok eğlenceli oluyor böyle

• JFL
  • +1
Reactions: szolliontaraelis and Deleted member 21931
Kıskançlıktan kudurmaya devam Beyler çok eğlenceli oluyor böyle
Kardeşim sana iyilikle yaklaşmaya çalışıyoruz egoyu bırakıp gerçekleri görüp tipini düzelt sana herkes dedi mtn sin diye deluzyonel olma saç şeklini degistir tretinoin kullan başka şeyler yap kendini överek ve her şeyi reddederek bi yola çıkamazsın

• +1
Reactions: ALP
Acil MOG BATTLE açın.Yabancılar daha iyi rateler sizi.
Bana kalırsa ikinizinde 4'10 filipinolara karşı şansı yok.En iyi ihtimalle statu yada popülarite maxxxing yaparak ascendlersiniz zira ikinizde chad değilsiniz.Tamamen objektif yorum

• Ugh..
  • So Sad
  • JFL
Reactions: ALP, amkcel and Deleted member 21931
Kardeşim sana iyilikle yaklaşmaya çalışıyoruz egoyu bırakıp gerçekleri görüp tipini düzelt sana herkes dedi mtn sin diye deluzyonel olma saç şeklini degistir tretinoin kullan başka şeyler yap kendini överek ve her şeyi reddederek bi yola çıkamazsın
Hollow cheeks ✓
Hunter eyes ✓
Htn ✓
Blackpill destroyer: Yükleniyor...

Bana kalırsa ikinizinde 4'10 filipinolara karşı şansı yok.En iyi ihtimalle statu yada popülarite maxxxing yaparak ascendlersiniz zira ikinizde chad değilsiniz.Tamamen objektif yorum
Yok istemiyorum geçen mog battle girdim eski fotomu kullanmışlar ve bana oy verenleri dcden banlamışlar bir daha uğraşamam 🤣

This indonesian bug foid said that every Turkish men in this video is a movie star in Indonesia (she's implying they're all handsome)

1690217849941

• JFL
  • +1
Reactions: Deleted member 28610, mewcoper, amkcel and 1 other person
godzilla gayet htn gibiydi amk

godzilla gayet htn gibiydi amk
Kanka benim şuan pek iddaam yok ha htn olmuşum ha mtn çene ameliyatı sonrası tekrardan bakacam o yüzden pek fotoğraf atmıyorum ama çene ameliyatı sonrası htn veya chadlite mümkün gözüküyor zaten ameliyat sonrası forumu da terk edeceğim

• JFL
Reactions: Xavier
This indonesian bug foid said that every Turkish men in this video is a movie star in Indonesia (she's implying they're all handsome)

View attachment 2338241

I secretly hate indonesian women since majority of them are race traitors.I talked with at least 20 indonesian girls during the time between 2017-2022.Many of them are from Azar app.All of them liked me and i am MTN pale turk at best

• JFL
Reactions: mewcoper and Deleted member 31818
Farkında mısınız bilmiyorum ama fotomu attığım anda ignorlamaya başladı kodumun incelleri 😂
Başaramadınız beyler benden söylemesi

Farkında mısınız bilmiyorum ama fotomu attığım anda ignorlamaya başladı kodumun incelleri 😂
Başaramadınız beyler benden söylemesi
Mog battle aç rating kısmına bakalım yabancılar ne diyecek

I secretly hate indonesian women since majority of them are race traitors.I talked with at least 20 indonesian girls during the time between 2017-2022.Many of them are from Azar app.All of them liked me and i am MTN pale turk at best
I'm not surprised, many of them dream of men from any race. Everyday my Tiktkok is bombarded with their interracial dating videos and the comments are filled with other girls saying "How do i get foreigner boyfriend?", "Please make a tutorial how to get XYZ race boyfriend". In my country we have a saying "Perbaiki Keturunan" (repairing the gene), this phrase is encouraging us to marry foreigners because we believe they have a good gene.

• So Sad
Reactions: StuntmanMike
Mog battle aç rating kısmına bakalım yabancılar ne diyecek
Yok açmıyorum, açacaksınız da fotolarımı ben seçeceğim, benden habersiz fotoğrafımı paylaşmayın.

• +1
Yok açmıyorum, açacaksınız da fotolarımı ben seçeceğim, benden habersiz fotoğrafımı paylaşmayın.
Koçum kendin aç.
İkinizinde batı da şansı oldukça düşük dediğimi yapıp popülarite statü hatta kekomaxxxing yaparsanız okey onun dışında zor.
Yaşın daha 17 bende senin zamanında domalanhaberde yazarken full redpill blackpill dilini kullanıyordum zamanla anlarsın

• +1
  • JFL
Reactions: szolliontaraelis, Xavier and Deleted member 21931
Koçum kendin aç.
İkinizinde batı da şansı oldukça düşük dediğimi yapıp popülarite statü hatta kekomaxxxing yaparsanız okey onun dışında zor.
Yaşın daha 17 bende senin zamanında domalanhaberde yazarken full redpill blackpill dilini kullanıyordum zamanla anlarsın
Acmayacagim olm alla allaa.
Benim zaten çevremde yeterince kız arkadaşım var, kimseye bir şey kanıtlamak zorunda değilim. Kendimi bazı konularda ikna ettim o yeterli.

Son attığım ve sildigim foto fast yaptıktan sonraki halim. Yüksek elmacık kemiği, az biraz hollow cheeks ve hunter eye var. Şansın az diyorsan hala kusura bakma da kötü niyetli sin.

Bu da tabii ki blackpillin saçmalık olduğunu ortaya koyuyor, benden çirkin olan erkekler hatta femboylar lan bildiğin femboylar da sevgili yapıyor ben de yapıyorum, blackpill falan yok.

Koçum kendin aç.
ben tip olarak forumdakilerin yarısından iyiyim amk gotunle mi bakıyorsun fotolara
Mtn olanlara bile yabancılar over demiyor sen over diyorsun ikile

• JFL
ben tip olarak forumdakilerin yarısından iyiyim amk gotunle mi bakıyorsun fotolara
"Ego kasma"
-Götzilla_00

Acmayacagim olm alla allaa.
Benim zaten çevremde yeterince kız arkadaşım var, kimseye bir şey kanıtlamak zorunda değilim. Kendimi bazı konularda ikna ettim o yeterli.

Son attığım ve sildigim foto fast yaptıktan sonraki halim. Yüksek elmacık kemiği, az biraz hollow cheeks ve hunter eye var. Şansın az diyorsan hala kusura bakma da kötü niyetli sin.

Bu da tabii ki blackpillin saçmalık olduğunu ortaya koyuyor, benden çirkin olan erkekler hatta femboylar lan bildiğin femboylar da sevgili yapıyor ben de yapıyorum, blackpill falan yok.
Kimle yapıyorsun aslan ? Bu ülkedeki kızların 70%i zaten bok suratlı.Dediğin gibi incel kalmak imkansız surat ucube ve boy 170 aşağısı değilse ama pelin su bulmak aşırı zor.
Göbeği açık İzmirli sarışın sudeyi sikmek var birde adana canosu gibi gözüken karıları sikmek var.
Yani kim incel kim chad duruma göre değişir

• +1
As you can see of this Tiktok video of Turkish men and Indonesian foids couple, most indog foids looks ugly.

• Woah
  • So Sad
Reactions: ALP and StuntmanMike
Ben sana over mı dedim ? Bu ülkede incel kalmazsınız ama güzel yada ortalama üstü kız düşürmek zor.Bunun içinde popülarite statü gerekli zamanla hak vereceksiniz

• +1
Ben sana over mı dedim ? Bu ülkede incel kalmazsınız ama güzel yada ortalama üstü kız düşürmek zor.Bunun içinde popülarite statü gerekli zamanla hak vereceksiniz
Şansın aşırı düşük dedin ben yabancı elemanlarla da konuşuyorum onlar bile mtn-htn civarı söylüyor sen beyaz olduğun ve karılar da esmer vb shitskin tiplere baktığı için baya öfke biriktirmissin ondan beyaz olmayanlari düşük rateliyorsun
Ben deluzyonel de değilim şuan aşırı iddaam da yok ama senin sikik argümanlarına ratelerine de inanmam

As you can see of this Tiktok video of Turkish men and Indonesian foids couple, most indog foids looks ugly.

That is honestly sad.Turkish men have no standards and these muthafuckers can marry with every single race in the world.Dudes are just thirsty to get sex.That is why even LTB turkish girls have dozens of unread dms on her insta cuz turkish men are the worst and have no shame or honor.

• So Sad
Reactions: mewcoper
Şansın aşırı düşük dedin ben yabancı elemanlarla da konuşuyorum onlar bile mtn-htn civarı söylüyor sen beyaz olduğun ve karılar da esmer vb shitskin tiplere baktığı için baya öfke biriktirmissin ondan beyaz olmayanlari düşük rateliyorsun
Ben deluzyonel de değilim şuan aşırı iddaam da yok ama senin sikik argümanlarına ratelerine de inanmam
Madem shitskinsin koçum o zaman slayle.Evet bokten avantaj kullan bokteninin avantajını.
Tipine yorum yapmamıştım zaten

• +1
That is honestly sad.Turkish men have no standards and these muthafuckers can marry with every single race in the world.Dudes are just thirsty to get sex.That is why even LTB turkish girls have dozens of unread dms on her insta cuz turkish men are the worst and have no shame or honor.
Indonesian foids on Social Medias said Turkish men are walking red flag. They are very overprotective, easy to sperg out, and super jealous. Even know Turks men are overprotective towards their Niggernesian gf, they said they caught their BF multiple times still dm'ing other girls online lmao.

• +1
Indonesian foids on Social Medias said Turkish men are walking red flag. They are very overprotective, easy to sperg out, and super jealous. Even know Turks men are overprotective towards their Niggernesian gf, they said they caught their BF multiple times still dm'ing other girls online lmao.
Indeed.That is because men have low standards.Even they get women they just don't stop dming because they secretly know they date or fuck subhumans.
That is the fate of all non standardcels and race traitors.90% of them will divorce just wait and see

yav amk bi leanmaxxla sen hele mental mastürbasyon yapacağına
Mk leanmaxxle diyor hala sikicem şimdi belasını aptal aptal incel terimleri kullanacağınıza biraz beyninizi kullanın amk

gavatullah

• JFL
Reactions: Deleted member 21931
Indeed.That is because men have low standards.Even they get women they just don't stop dming because they secretly know they date or fuck subhumans.
That is the fate of all non standardcels and race traitors.90% of them will divorce just wait and see
They don't divorce cuz Indonesians foids loves them so much, they only divorce when the Turkish male finally got a better alternative than his Niggernesian wife.

• +1
kız arkadaşım
Zaten o kızlar da max arkdaşın olur. Hollow cheeks diye delüzyonel bir şekilde su ve yağ dolu suratını nasıl paylaşabiliyosun gerçekten aklım almıyor. Hintli inşaatçı fenotipinde olup HTN olarak geziyosun sonra da gelip blackpill gerçek değil diyosun. Eğer gerçek olmadığını düşünüyosan neden HTN olduğunu bu kadar savunuyosun? Özgüvensizin tekisin dostum ve annen dışında bir kadının gerçek sevgisini asla tadamayacaksın.

O 'bana aşık' dediğin kızlar 2 metrelik basketçilerin taşşaklarını emerken sen PC karşısında hala blackpill gerçek değil diyeceksin. Hey yavrum hey.

• JFL
  • +1
Reactions: Deleted member 30983, Deleted member 21931 and Xavier

Users who are viewing this thread

Back