Blackpilli tükürün, gerçek değil.

Madem shitskinsin koçum o zaman slayle.Evet bokten avantaj kullan bokteninin avantajını.
Tipine yorum yapmamıştım zaten
İkinizin de şansı batıda çok düşük diyorsun sonra da tipine yorum yapmamistim diyorsun amk

Yav zaten donanimhaber denen loser yerde takilandan ne bekliyosam amk low iq incelin tekisin

• JFL
Reactions: Xavier
Zaten o kızlar da max arkdaşın olur. Hollow cheeks diye delüzyonel bir şekilde su ve yağ dolu suratını nasıl paylaşabiliyosun gerçekten aklım almıyor. Hintli inşaatçı fenotipinde olup HTN olarak geziyosun sonra da gelip blackpill gerçek değil diyosun. Eğer gerçek olmadığını düşünüyosan neden HTN olduğunu bu kadar savunuyosun? Özgüvensizin tekisin dostum ve annen dışında bir kadının gerçek sevgisini asla tadamayacaksın.

O 'bana aşık' dediğin kızlar 2 metrelik basketçilerin taşşaklarını emerken sen PC karşısında hala blackpill gerçek değil diyeceksin. Hey yavrum hey.
Images 18

Ya bu red pil black pil camialari ful komedi ve deluzyonel amk

Adam basketçi örneği vermiş Tr de 2 metre basketçi kaç tane eleman var ilişkisi olanların seks yapanların çoğu sosyal ortalama tipler

Sosyal olacaksın ve çevren olacak sonra looksmaxxing ve gayet iyi hayatın olabilir ne red pilciler gibi her sik detayı düşünmeye ne de Black pil gibi aşırı takılı kalmaya gerek var

Ciddi söylüyorum blue pilciler red ve black pilcileri ağır moglar

@Abhorrence

• +1
  • Hmm...
Reactions: 2025 chad candidate, Deleted member 30983, Xavier and 1 other person
İkinizin de şansı batıda çok düşük diyorsun sonra da tipine yorum yapmamistim diyorsun amk

Yav zaten donanimhaber denen loser yerde takilandan ne bekliyosam amk low iq incelin tekisin
Koçum neye inanmak istiyorsan ona inan.Türk karıları türk erkeklerin %90nını çirkin buluyor.HTN olmuşsun MTN olmuşsun önemi yok.Chad misin ? Değilsen sike sike popülaritymaxxxing yapacaksın bu kadar basit.Kel manlet subhumanlar üninde slayler sonra bahane bulursun kendince.
Türk karısı stereotip seçer sike sike anlıcaksın

• +1
Reactions: amkcel and Deleted member 21931
Koçum neye inanmak istiyorsan ona inan.Türk karıları türk erkeklerin %90nını çirkin buluyor.HTN olmuşsun MTN olmuşsun önemi yok.Chad misin ? Değilsen sike sike popülaritymaxxxing yapacaksın bu kadar basit.Kel manlet subhumanlar üninde slayler sonra bahane bulursun kendince.
Türk karısı stereotip seçer sike sike anlıcaksın
Amacım htn civarı olup yurtdisinda evlenip oraya yerleşmek oradan öncede tr de olabildiğince sikismek başka amacım yok Türkiyenin ekonomisi yarra yemiş türk karıları neye bakmış kimin umrunda verirse sikersin

• +1
Reactions: StuntmanMike
İzmire geldin mi knk
İzmir'de bulundum bir tane bile sizin o bahsettiğiniz Sean o prydan tut gandy gibi adamların hiçbiri yoktu. Hatta Ege üniversitesine gittim smvsi benden yüksek adam yoktu lan koskoca üniversitede. sen ne anlatıyorsun amk hala.
İzmir'e geldi mi diyor bir de beyinsiz herif.

• +1
  • JFL
  • Hmm...
Reactions: 2025 chad candidate, mewcoper, amkcel and 3 others
İzmir'de bulundum bir tane bile sizin o bahsettiğiniz Sean o prydan tut gandy gibi adamların hiçbiri yoktu. Hatta Ege üniversitesine gittim smvsi benden yüksek adam yoktu lan koskoca üniversitede. sen ne anlatıyorsun amk hala.
İzmir'e geldi mi diyor bir de beyinsiz herif.
Donanimhaberde takilmaktan beyni çürümüş

• +1
Donanımhaberde takılan stuntsman değil miydi olm
Ben 7 8 sene önce o forumdaydım amk takıldığım falan yok.Götzilla doğru oku amk yazdıklarımı

is this true
Well Indonesians foids worships anybody who isn't SEA like chad (even if the guy is sub5). But the problem is most indonesian foids looks ugly, so you have to pick carefully don't dumpster dive.

• +1
Reactions: Deleted member 30983
Kanka benim şuan pek iddaam yok ha htn olmuşum ha mtn çene ameliyatı sonrası tekrardan bakacam o yüzden pek fotoğraf atmıyorum ama çene ameliyatı sonrası htn veya chadlite mümkün gözüküyor zaten ameliyat sonrası forumu da terk edeceğim
kanka çene ameliyatını nerde nasıl olacaksın

Well Indonesians foids worships anybody who isn't SEA like chad (even if the guy is sub5). But the problem is most indonesian foids looks ugly, so you have to pick carefully don't dumpster dive.
@LookFish Private Messeagr

İzmire geldin mi knk
İzmirde 185 ve üstü isen hayatın çok güzel olur ve dışarıda insanların %95ini moglarsın boy 180 den sonra cope ben 164 üm ona rağmen söylüyorum. Güzel bir hayat için mtn 180 gayet iyidir. Eğer 180+ htn isen veya daha üstü her türlü mükemmeldir beynini kullanabiliyorsan. Şu blackpill yalan falan diyen aptallarla da niye uğraşıyorsunuz anlamıyorum aq adam 182 htn yim diyor kendine blackpill yalan diyor. :D ulan 160 olsa twitterda kadınları öldürelim diye yazı yazacak gelmiş burada blackpill yalan diyor.

• +1
  • JFL
Reactions: amkcel and Xavier
Kardeşim sana iyilikle yaklaşmaya çalışıyoruz egoyu bırakıp gerçekleri görüp tipini düzelt sana herkes dedi mtn sin diye deluzyonel olma saç şeklini degistir tretinoin kullan başka şeyler yap kendini överek ve her şeyi reddederek bi yola çıkamazsın
cukubixx salağı da sen de narşistsiniz aga ben sana şapkayla mtnsin dediğimde kudurup alaycı bir şekilde senin tipin benden iyi mi :d yazmıştın.

• JFL
  • +1
Reactions: Xavier and StuntmanMike
cukubixx salağı da sen de narşistsiniz aga ben sana şapkayla mtnsin dediğimde kudurup alaycı bir şekilde senin tipin benden iyi mi :d yazmıştın.
Sen kendine htn diyorsun bana mtn eğer kendine de mtn deseydin birsey demezdim o yüzden ben farkındayım iyi bir tipimin olmadığını

Bu topici açma sebebim, forumdaki olsa aklını kullanabilen veya beyni tamamen çürümemiş insanlarla birlikte organize olmaktır.

Blackpilli yıkmak için yardımınıza ihtiyacım var. Eğer sen de bizdensen custom title'ını "Anti-Blackpill International" yaparak bize destek olabilirsin. Her destek, açılan her thread yararımıza.
Gelin hep birlikte gençliği kurtaralım.
Konunu biraz geç gördüm Mentalcel in tekine burada hesap sildirttim Senin de hesabını eline veririm çükübix Hastalıklı düşüncelerini yaymaya redpill cope forumlarına ya da donanımhaber e falan gidebilirsin burada işin yok

turkshit rats

Konunu biraz geç gördüm Mentalcel in tekine burada hesap sildirttim Senin de hesabını eline veririm çükübix Hastalıklı düşüncelerini yaymaya redpill cope forumlarına ya da donanımhaber e falan gidebilirsin burada işin yok
red pilin anasını sikeyim her aklıma geldigimde çıldıracak hale geliyorum

14-18 yaş arasindaki aşklar gerçektir özellikle lisede elime o kadar fırsat geçti bu aptal orospu evlatları yüzünden mahvettim

Karılar orospudur hipergamiktir iyisini bulduğunda gider falan he anasını siktigimin red pilci gavati bu yaşta ne hipergamisi ne alfasi orospu evladı

En masum en güzel yılları böyle sik sok laflara inanarak geçirdik kişisel gelişim ayağına kendini geliştirme sik sok ayaklarına bitirdik

Şimdi kız bulmak da o kadar kolay değil o kadar pişmanım ki o yıllara donmeyi aşırı isterdim

Red pil tipsiz aptal orospu evlatlarınin kendilerini kandırmak için uydurduğu sikik aptal bir ideolojidir hayal satar bi sikime yaramaz

• +1
Reactions: StuntmanMike and Atsiz

14-18 yaş arasindaki aşklar gerçektir özellikle lisede elime o kadar fırsat geçti bu aptal orospu evlatları yüzünden mahvettim

Karılar orospudur hipergamiktir iyisini bulduğunda gider falan he anasını siktigimin red pilci gavati bu yaşta ne hipergamisi ne alfasi orospu evladı

En masum en güzel yılları böyle sik sok laflara inanarak geçirdik kişisel gelişim ayağına kendini geliştirme sik sok ayaklarına bitirdik

Şimdi kız bulmak da o kadar kolay değil o kadar pişmanım ki o yıllara donmeyi aşırı isterdim

Red pil tipsiz aptal orospu evlatlarınin kendilerini kandırmak için uydurduğu sikik aptal bir ideolojidir hayal satar bi sikime yaramaz
arada gerçekleri söylemek gibi bir huyun var

• +1
Reactions: Deleted member 21931

14-18 yaş arası için mavi hap tek gerçektir.O yaşta kızlarda hipergami olmaz çünkü sosyal döngüleri azdır dolayısıyla sosyal medyalarında da simp orduları olmaz.Kızların kriteri düşüktür ve ilgi bağımlısı da değillerdir.Çoğu köylü erkek işsiz tipsiz güçsüz olmasına rağmen bu şekilde ascendler.
18den sonra redpill+blackpill kombinasyonu var doğru çünkü kızların üniyle birlikte çevrelerindeki simp sayısı artıyor ve rekabette zorlaşıyor.

14-18 yaş arası için mavi hap tek gerçektir.O yaşta kızlarda hipergami olmaz çünkü sosyal döngüleri azdır dolayısıyla sosyal medyalarında da simp orduları olmaz.Kızların kriteri düşüktür ve ilgi bağımlısı da değillerdir.Çoğu köylü erkek işsiz tipsiz güçsüz olmasına rağmen bu şekilde ascendler.
18den sonra redpill+blackpill kombinasyonu var doğru çünkü kızların üniyle birlikte çevrelerindeki simp sayısı artıyor ve rekabette zorlaşıyor.
İşte o yuzden yarra yedik o donemde ascendlemek en kolay yoldu ve o tren bu aptal orospu evlatları yüzünden kaçtı 18 sonrası işler zorlasiyor her şey bitti over
Bütün red pilcilerin akıl verenlerin anasını gotunden sikeyim bunlara inanan akliminda ta anasını sikeyim

O dönemde bulamadın diye bir şey yok kendini kandırma
Ben inanmadım hiçbir şeye o senin salaklığın Kekonun tekiydim yaptıklarımdan pişman değilim tek pişmanlığım Türkiye denilen ilkel ülkede doğmak bir de arkadaşlarımın kafasına sıkmamak
Türkiye'de ascendleyenlerin alayı öküz Biraz akıllıysan karıları korkutuyorsun ben onu anladım İki tane lafı bir araya getiremiyorlar ne bok olduklarını anlamayacak erkek arıyorlar Amerika bugün gelse iş birliği yapar vur dese vururum bunları

Bağıra bağıra güldüm Bizim lisede sınıfta bir kız vardı sevgilisi 190dı delinin tekiydi O çocuğu peşinde yalvarttırdı tipi de ortalama üstüydü Yıllar sonra kendine yeni sevgili yaptı o da 195 mi neydi Bana rastgele yazınca bir kere konuşmaya çalıştım sonraları niyeti farklıymış zaten O dönem sınıfın en güzel kızını bizim çirkin bir arkadaşa yakıştırmıştık dedikodu çıkartıp yani çok da üstelemedik şakaydı Kız çocukla anılmaya dayanamadı ilk hafta sonu nakil aldı Arkadaş peşinde dolaştığı iki kızdan farklı zamanlarda ağır ret yedi Sınıfta 1 e 2 kız çoğunluğu vardı ve seçimde başkan seçilmişti tipi ortalama üstüydü iyi çocuktu
İkinci lisem kolejdi karşı apartmandaki kızla aynı sınıftaydık kız benimle bir kere bile doğru dürüst konuşmamıştı bilerek benden kaçıyordu Mahallede çeşitli zamanlarda gördüm lüks arabalarda uzun ve yakışıklı erkeklerle gezdiğine şahitim Aynı sınıfta eski ortaokuldan bir tanıdık vardı Sınıfın chadiyle çıkıyorlarmış o dumplayınca kıskandırmak için arkadaşına yazmıştı tam bir şerefsizdi onu da aldattı tabi İlk sevgilisi de ortaokuldayken 180 falandı

Last edited:
O dönemde bulamadın diye bir şey yok kendini kandırma
Ben inanmadım hiçbir şeye o senin salaklığın Kekonun tekiydim yaptıklarımdan pişman değilim tek pişmanlığım Türkiye denilen ilkel ülkede doğmak bir de arkadaşlarımın kafasına sıkmamak
Türkiye'de ascendleyenlerin alayı öküz Biraz akıllıysan karıları korkutuyorsun ben onu anladım İki tane lafı bir araya getiremiyorlar ne bok olduklarını anlamayacak erkek arıyorlar Amerika bugün gelse iş birliği yapar vur dese vururum bunları
Siktir lan top

Öle miymiş allah allah sen lisede git 165 boyla gez bakalım neler yaşayacaksın(sadece kızlarla da değil genel olarak hayatın çöp oluyor). lisede hipergami daha fazla hatta amk lisede paranın statünün önemi yok her şey tip ve boya bağlı.

tf u doing here then faggot

Öle miymiş allah allah sen lisede git 165 boyla gez bakalım neler yaşayacaksın(sadece kızlarla da değil genel olarak hayatın çöp oluyor). lisede hipergami daha fazla hatta amk lisede paranın statünün önemi yok her şey tip ve boya bağlı.
Lisede 182dim.Sınıfın en popüler çocuğu 166 pörtlek gözlü kumral saçlıydı.

• +1
  • JFL
Reactions: Deleted member 21931 and Deleted member 26991
Cope aga çocuğun tipi chad değilse imkansız
Malesef öyleydi.Anlıyorum seni yaşamayan bilmez bilemez.Ama benim tarafımda da böyleydi.Çocuktan 100% daha tipliydim boyumda iyiydi ama kızlar korkuyordu ki o zaman bile gücüm anca çirkin kızlara yeterdi.
Adam aşırı sosyaldi herkes onu sevdiği için kızlarda seviyordu.

• +1
Reactions: Deleted member 26991
Malesef öyleydi.Anlıyorum seni yaşamayan bilmez bilemez.Ama benim tarafımda da böyleydi.Çocuktan 100% daha tipliydim boyumda iyiydi ama kızlar korkuyordu ki o zaman bile gücüm anca çirkin kızlara yeterdi.
Adam aşırı sosyaldi herkes onu sevdiği için kızlarda seviyordu.
NT pilled again

Uzun süren gözlemler sonucu black pil ve red pilcilerin çoğunluğunun loser evinden dışarı çıkmayan 31 ci bebeler olduğu kanaatine vardım dolayısıyla cukubixx haklı

NT maxxed ve Social Circle maxxed olmak her şeyden daha fazla şey öğretir ve tecrubelenirsin

Sosyal olunca insanlar nasıl tanışıyor bu işler nasıl ilerliyor ne tür kızlar nasıl tavlanır nasıl hayat yasiyolar sikis var mı yokmu falan her şeyi salak veya otist değilsen öğrenirsin ha işte o zaman black pil ve red pil faydalı olabilir bakarsın bütün kızlar yakışıklı boyu posu olanlara mi gidiyor parası olana mi bakıyor işte o zaman öğrenirsin

Eleman oturduğu yerden 31 çekip karılar alfa sever kanzi hipergami shit test kanzi diye kafa sikiyor halbuki gerçek hayat bambaşka oyunlardan tanışan var pretty boy seven var ortak hobileri olup da sevgili olan var instadan tanışan var her türlü olay var sen elemanı ölümüne moglasan bile kız yine de onu sevebilir çünkü onu beğenmiş ve tipi o

• Love it
  • +1
Reactions: Abhorrence and Xavier
Uzun süren gözlemler sonucu black pil ve red pilcilerin çoğunluğunun loser evinden dışarı çıkmayan 31 ci bebeler olduğu kanaatine vardım dolayısıyla cukubixx haklı

NT maxxed ve Social Circle maxxed olmak her şeyden daha fazla şey öğretir ve tecrubelenirsin

Sosyal olunca insanlar nasıl tanışıyor bu işler nasıl ilerliyor ne tür kızlar nasıl tavlanır nasıl hayat yasiyolar sikis var mı yokmu falan her şeyi salak veya otist değilsen öğrenirsin ha işte o zaman black pil ve red pil faydalı olabilir bakarsın bütün kızlar yakışıklı boyu posu olanlara mi gidiyor parası olana mi bakıyor işte o zaman öğrenirsin

Eleman oturduğu yerden 31 çekip karılar alfa sever kanzi hipergami shit test kanzi diye kafa sikiyor halbuki gerçek hayat bambaşka oyunlardan tanışan var pretty boy seven var ortak hobileri olup da sevgili olan var instadan tanışan var her türlü olay var sen elemanı ölümüne moglasan bile kız yine de onu sevebilir çünkü onu beğenmiş ve tipi o
Sonunda mantıklı konuşan biri. Bu arada adı ne bu pill'in? Godzillapill? Greenpill?

Sonunda mantıklı konuşan biri. Bu arada adı ne bu pill'in? Godzillapill? Greenpill?
Aga ben son birkaç aydır NT olmaya ve sosyal çevreye daha önem verdim ve her şeyi deneyimle öğrenmeye karar verdim

Eleman oturmuş evinde 31 çekerek diyor ki karılar 20 lerinde alfalara vurdurur sonra 30 yaşına gelince alfalar başka 20 liklere gittigi için betalarla evlenir falan

Ben gerçekte görüyorum çoğu kızın sevgilisi sıradan sosyal tipler ortak zevkleri olduğu için tanışan var kafede tanışan var vb elemanin alfalikla uzaktan yakından alakası yok ama sevgili olmuşlar sikisiyolar falan kimisi ciddi düşünüyor her türlü olay var

Sonra karılar 30 a gelince değeri düşüyormuş duvara carpiyormus 😂😂😂😂😂😂😂😂 yav amin feryadı değil 30 50 yaşındaki karıya bile yazacak para yedireceek dolu eleman var amk ne değer düşmesi

Sonra alfalar 30 a gelince diğer 20 liklere takiliyormus insanların kişiliği her zaman değişebilir 20 sinde farklı 30 unda farklı olan dolu eleman var sen alfa dersin adam gidip karısının gotunu yaliyordur herşeyi yapıyordur vb e senin teorilerin hep çürüyor

Geçen ortalama üstü diyebilecegim bir kız bir arkadaşıma buluşalım falan dedi arkadaşın boyu 1.70 civarı mtn sevgili olma ihtimalleri yüksek niye çünkü tanismislar birlikte vakit geçirmişler basitçe just be NT bro

Sayabilecegim çok olay var ama her şeyi deneyimleyerek öğrenmeye karar verdim internetteki 31 ci bebelerin ya da 30 yaşını geçmiş çakma alfa boomerlarin deluzyonellerini okuyarak değil

Black pil konusunda bazı kısımları doğru bazı kısımları yanlış bana göre

Looksmax yapacaksin lifts olsun cilt saç vb olsun sonra NT ve sosyal çevre Max yapacaksın ve biraz da low inhib olacaksın bunun için ilaçlar falan da var benim bildiğim eczanede satılan herkes doğuştan olamaz bu forum böyle işler içinde faydalı onun haricini at çöpe gitsin

• +1
Reactions: Detective, Abhorrence and Xavier

ben de bu sonuca vardım aga bu forum akıl hastanesi

• +1
  • JFL
Reactions: kebab, Deleted member 21931 and Xavier
  • +1
Reactions: Xavier and Deleted member 21931

:lul::lul::lul::lul::lul::lul::bluepill::bluepill::bluepill::bluepill::bluepill::bluepill::bluepill:

SENI SIKTIGIMIN BLUEPILL GAVATIi. Evinde oturup hayal kurup 31 cekmeye devam et. NT'mis kucuk cirkin cocuk.

:lul::lul::lul::lul::lul::lul::bluepill::bluepill::bluepill::bluepill::bluepill::bluepill::bluepill:

SENI SIKTIGIMIN BLUEPILL GAVATIi. Evinde oturup hayal kurup 31 cekmeye devam et. NT'mis kucuk cirkin cocuk.
Ben sürekli disardayim amin feryadı sen ezik low IQ bir orospu evladısın dışarda da sessiz dalga geçilen bebesindir burda atıp tutuyorsun

• +1
Ben sürekli disardayim amin feryadı sen ezik low IQ bir orospu evladısın dışarda da sessiz dalga geçilen bebesindir burda atıp tutuyorsun
Ah aptal turkum benim surekli disardaymis. Allahini sikeyim o zaman salak sokak kekosu seni.

Basarili adam surekli disarda takilabilir mi amk ? Sagda solda kepazelik yapmaktan baska bir sike yaradigin yok arap pici.

Ah aptal turkum benim surekli disardaymis. Allahini sikeyim o zaman salak sokak kekosu seni.

Basarili adam surekli disarda takilabilir mi amk ? Sagda solda kepazelik yapmaktan baska bir sike yaradigin yok arap pici.
Sende evinde ağlayarak 31 çek

• +1

Users who are viewing this thread

Back